Lola a kluk od vedle

Lola a kluk od vedle

Začínající návrhářka Lola Nolanová nevěří na módu… věří v kostýmy. Čím výraznější outfit, čím třpytivější, čím zábavnější, čím divočejší – tím líp. Ale Lola je přes neskutečné modely také hodnou dcerou a kamarádkou s velkými plány do budoucna. Všechno je perfektní (včetně jejího sexy přítele rockera), dokud se do sousedství nevrátí obávaná dvojčata Bellova. Calliope a Cricket. Hlavně Cricket, nadaný vynálezce, který zrovna vystoupil ze stínu vlastní slavné sestry. Cricket, který by se moc rád vrátil do Lolina života. Lola teď dumá, jak se poprat s city ke klukovi od vedle… a vypadá to na dlouho!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/159452/lola-a-kluk-od-vedle-159452.jpg 4335

Polibek pro Annu (2.)

Lola and the Boy Next Door (2011)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

MerMinGwendol
26.12.2017

Nejslabší s celé série

HankaSkorepova
26.11.2017

První díl série (Polibek pro Annu) se mi líbil, ale tento díl byl přesný opak. V knize se nic nedělo, příběh mi přišel hrozně nudný, konec (posledních cca 50 stran) byl sice hezký, ale to celou knihu bohužel nezachránilo. Neustále jsem se musela přemáhat, abych knihu dočetla.

donnadarko
18.10.2017

překrásná kniha , plná citu , fantazie , hravosti která nepotřebuje okázalé pozadí velkoměst plné povrchního lesku ... toto je opravdu kouzelná love story a jde tu právě o tu lásku která je sama o sobě pestrobarevná a o hloubku duševního spřízněnectví
dvou lidí kteří se (naštěstí !!! ) liší od vetšinové šedi - dávám deset hvězdiček a jednu galaxii k tomu :-)

ardeas
16.09.2017

Trocha bláznivé a teatrálne, ale veľké plus za to, že Lola má dvoch tatkov. Na rozdiel od jednotky, táto kniha mi príde viac naivná a nemôžem povedať, že má tak dobre zvládnuté dialógy ako predošlá, lebo popravde - nedá sa to porovnať :( čo je u mňa veľké mínus. Inak je to veľmi dobrý priemer ako vyšitý z YA žánru.

šneki
18.06.2017

Kniha byla čtivá, což o to, ale prostě to nebylo to pravé ořechové, jako Polibek pro Annu. Tak snad se to s příštím dílem zlepší.

notsohappyanny
31.05.2017

Zase super, ale 1. díl se mi líbil o trošililičku víc, hlavně kvůli Anně ve které se občas vidím:)

Marthas
05.01.2017

První díl se mi líbil více. Námět není špatný, málem mi ale došla trpělivost kvůli velmi častým chybám v textu. Když už se Cooboo namáhá a něco překládá (a neplatí to pouze u nich bohužel), tak by to mohlo být lépe korekturované. Nejvíc mne to mrzí i proto, že se část děje točí okolo mého oblíbeného sportu.-( A takto jsem si to nemohla tak užít.

niknikita
07.12.2016

Trochu jsem potřebovala relaxovat a taky si vyčistit hlavu. Posloužilo k obojímu, ale...no prostě ALE.

InFinito
03.07.2016

Rozhodně se nedá srovnávat s Polibkem pro Annu - obě jsou jiné, ale přesto mají pár společných znaků - až neuvěřitelnou čtivost, sympatické postavy a originalitu. Lola mě, stejně jako 1. díl, neskutečně bavila. Těším se na 3. díl.

Mimochodem, to mi Stephanie Perkins dělá naschvál, že? Nejdřív Étienne, teď Cricket.. ach.

mišaša16
29.06.2016

Potěšilo mě, že se v knize objevily postavy Anny a St. Claire, ale celý děj mi přišel docela nudný a zdlouhavý. Hlavní hrdinka mě někdy dost rozčilovala tím, jak se pořád neuměla rozhodnout s kým chce vlastně být. Možná mi zde chybělo nějaké větší překvapení, které by příběh trochu zpestřilo.
I přesto nechci hodnotit knihu úplně negativně, ale podruhé bych si jí už nepřečetla.

MíšaK.
28.06.2016

No, co k tomu říct. Je to takové volné pokračování Polibku pro Annu, ale můžu říct, že tu knihu si moc nepamatuji, takže mi nijak do hodnocení nezasahuje. Co se děje týče… byl na můj vkus moc obyčejný, nezáživný. Jako by takovýhle dokázal vymyslet každý a stačil ho jen rozepsat do tříset stránek. Ale abych nebyla jen negativní. Kniha byla nádherně, chytlavě napsaná. A přesto, že jsem skoro od začátku tušila (nikdo nemůže s jistotou říct, jak to skončí a hlavně ne, když vůbec nezná autorčinu tvorbu) jak to dopadne, musela jsem pořád číst dál. Dejme tomu, že děj se dá shrnout na osm řádků textu a je po všem. Je to hezká knížka, ale četla jsem lepší.

Pedruska01
09.04.2016

Náhodou, mě se tahle knížka hrozně líbila. Nemůžu ani nebudu jí srovnávat s Polibkem pro Annu, protože každá tahle samostatná jednotka má něco do sebe. I když se s hrdinkou minulého románku setkáváme i tady, Anna již nebyla takovou jakou jsem poznala, i její přítel byl trochu jinačí, i když se tam snažil trochu o "humor". Nevím, takový pocit. Mezi hlavníma holkama Lola - Anna a hlavníma klukama Cricketem - St. Clairem byly "opačné" rozdílnosti: (bordelářka - puntičkářka), (čahoun - skrček), ale nic, co by mělo být horší nebo lepší než jedna či druhá kniha.
Takže, Lola a kluk od vedle - četlo se to krásně a rychle. Vtáhne to do děje velmi rychle a jen těžce jsem jí vždy musela odkládat. Na žádnou z postav nemám křivého slova. Cricketovi jsem držela palce. :) Byly fajn a hned jsem si je oblíbila, až na Cricketovu ségru, která dělala "držky"... Jediný, co mi ale nesedlo byl "vnitřní" popis Maxe. Bylo zmíněno, že je celkem nesmělý introvert - ale já se ptám, za tu celou knihu, kde byl na scéně, kde jako? :D
Za mě plný počet a velké doporučení (a k tomu, prosím, jeden měsíc s hvězdami ve zlatém disku alá pudřenka) a upřímně, dost se těším na další volné pokračování, tedy Islu. :)

kklepkaa
31.03.2016

Rozhodně pohoršení oproti prvnímu dílu. Anna byla skvělá už jen díky prostředí, kde se odehrává. Tady to táhnou jen postavy a je to málo... kor když si autorka vybrala Lolu, která mi k srdci prostě nepřirostla a Cricketa ač hodnej s krásnýma očima se Etiénovi nemůže rovnat...

šipulka
13.03.2016

Dokonalé. ;-)

Mishak
09.02.2016

Prostě oddechovka, kterou sem tam někdo uvítá =).
Líbí se mi, že je Lola každý den jiná: jiné oblečení, jiné líčení, jiné vlasy (paruka). Je sama sebou a je prostě originální. Ale bohužel i přes tyhle klady mi nebyla zrovna moc sympatická – spíše jsem se několikrát přistihla při tom, že si klepu na čelo, jak někdo může být takhle nabubřelý a dá se říct i hloupý.
Moc mě potěšilo, že v knize jsou zmínění a dokonce v ní mají i svou roli Anna a St.Clair z knihy Polibek pro Annu – jsou pořád takoví, jako předtím =).

Za mě jenom 3 hvězdičky.

LyP
03.12.2015

Knížka nebyla tak špatná a s hlavní hrdinkou bych asi nevyšla.Ale jako oddychovka byla dobrá :)

Tejezka
12.11.2015

Taková oddychová knížka, která mě neurazila, ale ani nijak nenadchla. K Lole jsem si nenašla cestu, Max mně byl nesympatický,jediný Cricket mně celkem nadchl. Moc se mi tam líbili Loliny taťkové..

Stirek45
22.10.2015

Trošku jsem se hrozila nad oblékáním Loly, ale to je každého věc :D každopádně Polibek pro Annu se mi líbil o hodně víc, byla jsem ráda za účast Anny a St. Claira. Kniha byla milá, děj mi rychle utíkal, ale přesto tomu ještě něco chybělo, právě to, co jsem našla u předešlého dílu.

stepka3765
19.10.2015

Skvělé! Sice jsem měla o malinko víc radši Polibek pro Annu, ale tohle mě mile překvapilo! :)

Karolína18
18.10.2015

Kniha byla příjemná. Asi se to nedá říct jinak, protože jí nemůžu dát přívlastky jako poutavá, napínavá nebo nezapomenutelná. Četla se skvěle a to že byla Lola i Cricket úplně "normální" bylo osvěžující. Přesto mi hlavní hrdinka lezla celkem dost na nervi. Štvala mě její sobeckost, před kterou neviděla, že svému sousedovi ubližuje. Zřejmě číst znovu nebudu, ale jako rozptýlení se hodila.

jitka7
18.09.2015

Příběh mě moc nenadchnul. Na druhou stranu musím autorce pochválit, že hlavní postavy jsou naprosto odlišné než jak jsme zvyklí. Proto si myslím, že tato kniha nemá tak velký úspěch. Ale za mě super. Konečně nečtu o dokonalé krásce a dokonalém krasavci :)) Oba jsou svým způsobem trhlí a blázniví. I když někdy pro mě byla Lola bláznivá až moc. A to není to, co se mi na příběhu nelíbilo. Nějak se mi nelíbil ten příběh. Nedokázala jsem se do něj vůbec začíst.

evelýny
16.09.2015

Autorka udržela nastavenou laťku kvality a zábavnosti. Na druhou stranu mně však dech nevyrazila. Pár vtipných situací se zde našlo, ale celkově na mě kniha působila nevěrohodně, naivně dětsky. Nechci však kritizovat, protože nejsem cílovou čtenářskou skupinou. Knihu jsem dočetla a souhlasím: jako oddychovka to opravdu není špatné.

tynka65
13.08.2015

Nebylo to špatné, ale po přečtení jsem zjistila, že se Lola Anně nemůže nikdy rovnat... Ještě dám šanci Isle, ale pochybuji, že Annu sesadí z prvenství ;) Tím nechci říci, že knížka byla špatná, jen oproti prvnímu dílu tak nějak více obyčejná :)

Frakira
14.07.2015

Nebylo to tak dechberoucí jako Anna, bylo to jiné a mně se hlavní hrdinové líbili. Sice už dááávno nejsem teen, ale vždy mě takhle povedená romance dostane a zahřeje na srdci. Navíc je to čtení na jeden večer, tak to mám ráda, když potřebuju vypnout...

Justme3
05.05.2015

Anna se mi líbila víc, ale Lola byla taky fajn, jen mi Cricket vůbec nesedl. Já prostě takové kluky nemám ráda, ale což. Příběh to byl pěkný, rozesmál a příjemně uvolnil.

Posli
28.04.2015

Jo, přesně takovou knihu jsem teď potřebovala, Jednoduchou, zábavnou, čtivou, vtipnou... Jedna z nejlepších knih na odpočinutí. Fakt jsem si ji užila a nehledala jsem v tom žádné nedostatky. Čtyři hvězdy jen proto, že pět dávám jen naprosto dechberoucím knihám.

warca
20.03.2015

Takový normální román. Lola byla správně trhlá. Děj nic moc, ale na zabití volných chvílí se to dalo.

Aracely
16.03.2015

Moc pěkná kniha . A velmi mile mě překvapilo, že se tam objevili Anna a St. Claire :-) Já knihy nesrovnávala. Moc se mi líbily obě. A každá trochu jinak . A dávám plus za to ,že tam nebyly sexuální scény. Víceméně to šlo v duchu s první knihou ,co se tohoto týče...
Lola sice nebyla zas tak nevinná , ale nijak se to tam nerozmazávalo. Toho si užiju dost v historických knihách :-D

Více lidí tu Píše ,, už se nemůžu dočkat na Islu ,,
To má být další díl?

katerinad
25.01.2015

Ano, musím to přiznat, nebyl to jako Polibek pro Annu, něco tomu chybělo, a možná tomu chyběla jen ta Paříž, ta dokáže okouzlit. Docela mě překvapilo jak často se tam vyskytovala Anna a St. Claire, ale bylo to příjemné překvapení. Cricket byl super, Lola mě trochu štvala někdy. Ze začátku jsem měla problém pochopit její styl oblékání. Max mi byl nedůvěryhodný už od začátku.

Tina 243
06.01.2015

Druhý díl mě neohromil tolik jako první. Jsem ráda, že jsem zase mohla číst o Anně a St.Clairovi :D ale i tak je ta knížka o něco podle mě horší. Ano, knihy je zajímavá a postavy jsou sympatické. Upřímně mě zaujali Loliny rodiče a i to mě nějak drželo u čtení. Postava Loly mi byla méně sympatická než Anna v prvním díle a i Cricket mě prostě moc neohromil :/ ale není to nijak hrozné. Děsila jsem se tedy zamilovaného trojuhelníku a to velice......opravdu jsem někdy musela pár odstavců přeskočit :( Nakonec jsem knihu dočetla, ale rozhodně byl pro mě první díl o 100% lepší....sympatičtější postavy, nádherní prostředí i příběh...tady to prostě chybělo. :(