Dárek z pravé lásky: 12 zimních políbení

Jestli máte rádi vánoční příběhy, vánoční filmy, vánoční pořady v televizi a speciální vánoční díly vašich oblíbených seriálů a především, jestli máte vánoční antologie, pak se do téhle knížky rozhodně zamilujete. Dárek z lásky sepsalo dvanáct těch nejlepších autorů young adult knih a jejich redaktorkou se stala Stephanie Perkinsová, jejíž příběhy o Anně a dalších už dávno znáte. Takže se uvelebte někde, kde máte pohodlí, teď na vás čeká dvanáct důvodů, proč za dlouhých zimních večerů zůstat doma a zamilovat se nad stránky příběhů. Povídky: O půlnocích-Rainbow Rowellová, Dáma a liška-Kelly Linková, Andílci ve sněhu-Matt De La Peňa, Najdeš mě podle Polárky-Jenny Hanová, To je Yulský zázrak, Charlie Browne-Stephanie Perkinsová, Váš záskok za Santu-David Levithan, Krampuslauf-Holly Blacková, Cos to sakra provedla, Sophie Rothová ?-Gayle Formanová, Kyblíky s pivem a jezulátko-Myra McEntierová, Vítejte ve Vánocích, CA-Kiersten Whiteová, Betlémská hvězda-Ally Carterová, Dívka, která probudila snílka-Laini Taylorová. První vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/266602/darek-z-prave-lasky-12-zimnich-poli-4go-266602.jpg 3.8305
Literatura světová, Povídky
Vydáno:, CooBoo

My True Love Gave to Me: Twelve Holiday Stories (2014)

Kniha Dárek z pravé lásky: 12 zimních políbení

Orange8knihomol

Jak už to tak u knih obsahujících více povídek bývá, nikdy se nám nemohou líbit úplně všechny. A to je právě i tento případ. Některé povídky mi přišly naprosto fantastické, jiné dobré a nějaké se mi moc nezamlouvaly (např. Váš záskok za Santu - David Levithan; Krampuslauf - Holly Blacková). Sem tam se mi povídky zdály přetažené za vlasy či trošku nechutné, avšak většinou jsem byla dojata a někdy mě i pobavily. Zajímavé je, že je v knize zmíněný také Harry Potter či něco, co se ho týká, a to hnedle třikrát (ve třech romancích). Ano, opravdu jsem to počítala. :D Na zimní předvánoční večery knihu DOPORUČUJI, dá se samosebou číst i po celý rok.

Bauriska

Škoda, že jsem knihu nečetla o několik let dříve. Teď už jsem na ni přece jen trochu (nebo dost) stará. Nicméně mladším romantickým duším bych ji doporučila. Jsou to milé příběhy, knížka je navíc moc hezky ilustrovaná.

Ivanule

Bohužel pro mě už tohle čtení moc není

BetyN.

Dárek z pravé lásky je krásná kniha nejen jako dárek. Pokud si chcete nějákými sladkými a nenáročnými příběhy naladit vánoční atmosféru nebo spestřit vánoční čas, je to super volba. Mě kniha moc bavila. Horší povídku než průměrnou tu nenajdete. Nejvíce se mi líbily povícky Vítejte ve Vánocích, To je Yulský zázrak, Charlie Brown a nazávěr moje nejoblíbenější Andílci ve sněhu.

popeluška
16.11.2018

Krásné povídky které se četly moc dobře.Po grafické stránce je kniha nádherná a čtení to velmi zpříjemnilo :-)

Karola050716
16.10.2018

Příliš mnoho Vánoc najednou, líbily se mi asi tři povídky. O moc víc bych doporučila knihu Sněží, sněží.

LadyHip
12.09.2018

Za srdce mě chytila hned první povídka O půlnocích od Rainbow Rowell a pak Vítejte ve Vánocích, CA od Kiersten White.
Ostatní jsou milé, i když snadno zapomenutelné.

Andy0892
30.07.2018

Krásná obálka, skvělý nápad spojení několika spisovatelů do jedné knihy, skvělá byla i zvolená forma příběhů, ale přesto tomu něco chybělo...

Vánoce láska zima

Stephanie Perkins