Metráček: (I.-II)

kniha od:


Koupit

Obsahuje: Nemožně tlustá holka -- Kosti jsou vrženy Známý dvoudílný dívčí román nás zavede na malé město, v němž žije Jitka Pažoutová, kulatá dívka s řadou komplexů. Jeden turnaj ve vybíjené však změní vše – přinese jí lásku, úspěch v sportovním oddíle a především tak potřebné sebevědomí. Příběh o dospívání, nacházení se, lásce i zradě...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34394/metracek-sFG-34394.jpg 4.2667
Série

Metráček

Žánr
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Olympia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (91)

Kniha Metráček: (I.-II)

Přidat komentář
Pulp_catastroph
04. srpna

Je moc fajn si jednou počíst o dívce, která je tlustá a jinak obyčejná, ale má pořádnou ránu.

ja.knihomolka__
18. června

3⭐️/5⭐️
Při čtení první části knihy jsem si říkala, že je to asi první povinná četba, co mě baví.????Protože to bylo čtivé a bavilo mě to. Přestože se tam nic moc nedělo, nebylo to vůbec špatné a mile mě to překvapilo.????
Jenže jsem to zřejmě zakřikla, protože druhá část knihy byla opravdu o ničem, četla se velmi pomalu a vůbec mě to nebavilo.????
Ke konci už to nebylo zas tak špatné, takže ten to trochu zachránil.????
I když jsem knihu četla jako povinnou četbu, stejně bych se k ní někdy chtěla dostat, protože je to taková klasika, stejně tak jako film, který je ale o mnohem lepší než kniha.????????


terimila
15. června

Vlastně totálně happyendová knížka pro mladé slečny z dob dřívějších. Aneb jak ustrkovaná a neoblíbená zavalitá nešťastná holka svůj talent našla, skvěle se prosadila a k pohodě a uznání a snad i naději v lásce přišla... Když se na to člověk dívá zpětně, usmívá se nad tím, jak mu ty růžový brýle pozdního dětství přišly úplně normální. Ale tehdy to bylo pěkný, příjemný a fajn počtení, a snad nikdo, kdo měl kousek srdce a kousek zkušenosti outsidera, to Metráčkovi nemohl nepřát.

n.ezn.amy
07. června

Příběh Jitky, která trpí nízkým sebevědomím, neboť je silnější postavy a proto se snaží vyniknout jinak, což se jí přes určité útrapy nakonec podaří. Tuhle knihu jsem vždy měl strašně rád. Myslím že Stanislav Rudolf se dokázal vcítit do ženské duše a skvěle popsat trápení Jitky se svým mindrákem, ale i touze po lásce.

Katka2382
20. května

Metráček je nestárnoucí klasika.Pan Rudolf prostě zná všechna zákoutí dívčí duše.

georginaa
03. května

Kdo by neznal metráčka. Po mnoho let se objevuje filmové zpracování v televizi a je úžasný pro další a další mladé generace. Tento film se nikdy neomrzí. Stanislav Rudolf uměl pro náctileté opravdu pěkně psát.

misatrix
15. dubna

Po dlouhé době jsem se opět vrátila k příběhu Jitky, který jsem jako náctileté děvče četla stále dokola. Jitka pro me byla velkou inspiraci, ze zamindrakovane holky se z ni stává slečna nad věci. Po přečtení druhého dilu jsem na dej nemohla přestat myslet. Tehdy poprvé jsem si uvědomila jak nestala láska je, kolik různých ma podob a ze může skončit i z jiných důvodu, než je nevěra. Cely příběh je o to kouzelnejsi, ze mi ma stále tolik co nabidnout, i presto ze jsem dávno ukončila studium na střední škole.

Nikychlupova
10. dubna

Super příběh. Velmi jsem si oblíbila hlavní hrdinku. Doporučují.

1

Doporučujeme

Andělé smrti
Andělé smrti
Šeptej do ticha
Šeptej do ticha
Lola Rose
Lola Rose
Dám ti slunce
Dám ti slunce