Metráček: (I.-II)

Koupit

Obsahuje: Nemožně tlustá holka -- Kosti jsou vrženy Známý dvoudílný dívčí román nás zavede na malé město, v němž žije Jitka Pažoutová, kulatá dívka s řadou komplexů. Jeden turnaj ve vybíjené však změní vše – přinese jí lásku, úspěch v sportovním oddíle a především tak potřebné sebevědomí. Příběh o dospívání, nacházení se, lásce i zradě...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34394/metracek-sFG-34394.jpg 4.2667

Metráček

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Olympia

Kniha Metráček: (I.-II)

Pulp_catastroph

Je moc fajn si jednou počíst o dívce, která je tlustá a jinak obyčejná, ale má pořádnou ránu.

ja.knihomolka__

3⭐️/5⭐️
Při čtení první části knihy jsem si říkala, že je to asi první povinná četba, co mě baví.????Protože to bylo čtivé a bavilo mě to. Přestože se tam nic moc nedělo, nebylo to vůbec špatné a mile mě to překvapilo.????
Jenže jsem to zřejmě zakřikla, protože druhá část knihy byla opravdu o ničem, četla se velmi pomalu a vůbec mě to nebavilo.????
Ke konci už to nebylo zas tak špatné, takže ten to trochu zachránil.????
I když jsem knihu četla jako povinnou četbu, stejně bych se k ní někdy chtěla dostat, protože je to taková klasika, stejně tak jako film, který je ale o mnohem lepší než kniha.????????

terimila

Vlastně totálně happyendová knížka pro mladé slečny z dob dřívějších. Aneb jak ustrkovaná a neoblíbená zavalitá nešťastná holka svůj talent našla, skvěle se prosadila a k pohodě a uznání a snad i naději v lásce přišla... Když se na to člověk dívá zpětně, usmívá se nad tím, jak mu ty růžový brýle pozdního dětství přišly úplně normální. Ale tehdy to bylo pěkný, příjemný a fajn počtení, a snad nikdo, kdo měl kousek srdce a kousek zkušenosti outsidera, to Metráčkovi nemohl nepřát.

n.ezn.amy

Příběh Jitky, která trpí nízkým sebevědomím, neboť je silnější postavy a proto se snaží vyniknout jinak, což se jí přes určité útrapy nakonec podaří. Tuhle knihu jsem vždy měl strašně rád. Myslím že Stanislav Rudolf se dokázal vcítit do ženské duše a skvěle popsat trápení Jitky se svým mindrákem, ale i touze po lásce.

Katka2382

Metráček je nestárnoucí klasika.Pan Rudolf prostě zná všechna zákoutí dívčí duše.

georginaa

Kdo by neznal metráčka. Po mnoho let se objevuje filmové zpracování v televizi a je úžasný pro další a další mladé generace. Tento film se nikdy neomrzí. Stanislav Rudolf uměl pro náctileté opravdu pěkně psát.

misatrix

Po dlouhé době jsem se opět vrátila k příběhu Jitky, který jsem jako náctileté děvče četla stále dokola. Jitka pro me byla velkou inspiraci, ze zamindrakovane holky se z ni stává slečna nad věci. Po přečtení druhého dilu jsem na dej nemohla přestat myslet. Tehdy poprvé jsem si uvědomila jak nestala láska je, kolik různých ma podob a ze může skončit i z jiných důvodu, než je nevěra. Cely příběh je o to kouzelnejsi, ze mi ma stále tolik co nabidnout, i presto ze jsem dávno ukončila studium na střední škole.

Nikychlupova

Super příběh. Velmi jsem si oblíbila hlavní hrdinku. Doporučují.

Andělé smrti
Andělé smrti