Nádherný zmatek

Ethan Wate si myslel, že si už zvykl na podivné, nemožné události, které se poslední dobou dějí v jeho rodném Gatlinu, jižanském zapadákově. Jenže teď, když se Ethan a Lena vrátili domů, slova podivné a nemožné získala úplně nový význam. Gatlin sužují záplavy kobylek, rekordní horka a pustošivé bouře, zatímco se Ethan s Lenou snaží pochopit důsledky Lenina zásadního rozhodnutí. A s ubíhajícím časem začíná být jasná jediná otázka: Co – nebo koho – je třeba obětovat pro záchranu Gatlinu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/117817/kronika-prokletych-z-117817.jpg 3.9289

Kronika prokletých zaklínačů (3.)

Romány, Fantasy
Vydáno:, Knižní klub

Beautiful chaos (2011)

Kniha Nádherný zmatek

Purple7
16.07.2018

Polovinu knihy jsem se nechytala - buď byla o ničem, nebo totálně chaotická. Opravdu "zmatek" a krásně mé pocity vystihl i název poslední kapitoly. "Konečně" dočteno, to bylo ale utrpení....

knihomolka13
19.06.2018

Další úžasné pokračování. Docela se těším na vyvrcholení.

kkesskka
31.05.2018

V tom to díle se toho opravdu stalo úplně nejvíc. Bavil mě hned, jak jsem to začala číst... . Ve chvíli, kdy Ethan pochopil, že se má obětovat on mi každou chvíli až tekly slzy, třeba jak se loučil se všemi.

ivedoo
07.05.2018

3. díl se mi zatím líbil nejvíc :) Opravdu jsem pár věcí nečekala a hodně mne překvapily, knížku jsem měla za 2 dny přečtenou :)

1Barulinka
17.03.2018

Jak vidíte v názvu- je to zmatek. Knihu jsem četla s delším časovým odstupem od druhého dílu a musím se přiznat, že jsem se ztrácela. Obdivuji fantazii obou autorek, ale na mě toho bylo trochu moc- tím však nechci říct, že to nebylo úplně epické!!

deedulka
19.10.2017

Tak tenhle díl mne už hodně nebavil. Nic moc se tam vlastně neděje, jen všichni pořád achují a dumají nad pocity. Hrozně se to celé vleklo a ve výsledku to byla jenom vata, protože za celou knihu se k ničemu pořádnému nedobrali. Do posledního dílu se ještě pustím a budu doufat, že tímhle prázdným povídáním chtěli jen natáhnout prodej a oddálit napínavý závěr.

Lucik100
12.07.2017

Tento díl se mi velmi líbil. Druhý jsem ani nedočetla a myslela jsem si, že další díly číst už nebudu, ale nakonec jsem zkusila až třetí a ten příjemně překvapil.

Mark.
19.06.2016

Rozhodně více akce a zajímavější. Ale ty výrazy. Je mi jasné, že spisovatelky chtěly zaujmout, ale měla jsem tendenci je pořád opravovat.

Autoři knihy

Kami Garcia