Nádherný zmatek

Ethan Wate si myslel, že si už zvykl na podivné, nemožné události, které se poslední dobou dějí v jeho rodném Gatlinu, jižanském zapadákově. Jenže teď, když se Ethan a Lena vrátili domů, slova podivné a nemožné získala úplně nový význam. Gatlin sužují záplavy kobylek, rekordní horka a pustošivé bouře, zatímco se Ethan s Lenou snaží pochopit důsledky Lenina zásadního rozhodnutí. A s ubíhajícím časem začíná být jasná jediná otázka: Co – nebo koho – je třeba obětovat pro záchranu Gatlinu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117817/kronika-prokletych-z-117817.jpg 3.9322

Kronika prokletých zaklínačů 3.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Knižní klub

Beautiful chaos, 2011

Kniha Nádherný zmatek

Tess.96
24.10.2020

Nuda, nuda, nuda. První díl byl z celé série nejlepší, druhý a třetí už je zbytečným a ukecaným magnetem na peníze. Dokázala bych si představit, že by se celá tahle série dala zkrátit do dvou, maximálně tří knih. Nádherný zmatek sice hezky vysvětluje minulost, ale jinak je zbytečný a nudný. Vůbec mě to nebavilo.

Purple7
16.07.2018

Polovinu knihy jsem se nechytala - buď byla o ničem, nebo totálně chaotická. Opravdu "zmatek" a krásně mé pocity vystihl i název poslední kapitoly. "Konečně" dočteno, to bylo ale utrpení....

knihomolka13
19.06.2018

Další úžasné pokračování. Docela se těším na vyvrcholení.

kkesskka
31.05.2018

V tom to díle se toho opravdu stalo úplně nejvíc. Bavil mě hned, jak jsem to začala číst... . Ve chvíli, kdy Ethan pochopil, že se má obětovat on mi každou chvíli až tekly slzy, třeba jak se loučil se všemi.

ivedoo
07.05.2018

3. díl se mi zatím líbil nejvíc :) Opravdu jsem pár věcí nečekala a hodně mne překvapily, knížku jsem měla za 2 dny přečtenou :)

1Barulinka
17.03.2018

Jak vidíte v názvu- je to zmatek. Knihu jsem četla s delším časovým odstupem od druhého dílu a musím se přiznat, že jsem se ztrácela. Obdivuji fantazii obou autorek, ale na mě toho bylo trochu moc- tím však nechci říct, že to nebylo úplně epické!!

deedulka
19.10.2017

Tak tenhle díl mne už hodně nebavil. Nic moc se tam vlastně neděje, jen všichni pořád achují a dumají nad pocity. Hrozně se to celé vleklo a ve výsledku to byla jenom vata, protože za celou knihu se k ničemu pořádnému nedobrali. Do posledního dílu se ještě pustím a budu doufat, že tímhle prázdným povídáním chtěli jen natáhnout prodej a oddálit napínavý závěr.

Lucik100
12.07.2017

Tento díl se mi velmi líbil. Druhý jsem ani nedočetla a myslela jsem si, že další díly číst už nebudu, ale nakonec jsem zkusila až třetí a ten příjemně překvapil.