Temný anděl

První kniha trilogie Temný anděl. Temní andělé jsou skuteční! Existují! Eoduin se posmívá příběhům a pohádkám staré chůvy, ale co když je v nich ukryto kruté zrnko pravdy? Její služebná Aeriel až příliš brzy zjistí, že temní andělé jsou smrtelně skuteční. A neskutečně krásní! Vampýr odnese Aeriel na svůj hrad, kde musí sloužit jeho třinácti manželkám - přízrakům bez krve a duše. Aeriel je omámena magickou přitažlivostí temného ikara a nedokáže se mu vzepřít. Bolestně si však uvědomuje, že ho musí zabít!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67447/temny-andel-67447.jpg 3.5157

13.07.2019

Zajímavá kniha..zajímavý děj..

Orange8knihomol
14.02.2018

Knížka se mi velmi líbila, jelikož měla originální děj.

Romžiry
10.07.2017

Knihu mi doporučila kamarádka, prý je to pecka. já její nadšení nesdílím. Kniha není špatná, jen mi nějak nesedala.

kami16
11.06.2017

Tuto knihu mi půjčila kamarádka, která mi jí doporučovala, a ze které byla nadšená. V průběhu čtení a po přečtení se mi také začala velmi líbit. V knize bylo přesně to, co jsem od ní očekávala.

SeverusSnape
05.04.2017

Čekala jsem víc a asi ani nemíním číst další díl.Je to taková pohádka před spaním

Lucik100
20.03.2017

No nebylo to nejhorší, ale čekala jsem od toho trochu víc.

Evule114
08.03.2017

Nechci se opakovat, ale je pravda, že jsou mnohem lepší knížky. Jako oddechovka je super, protože jsem ji měla přelouskanou během chvilky, ale je až moc jednoduchá, děj utíká moc rychle, tak, že ubíhaly měsíce a já byla u týdnů. Nicméně nápad to mělo a za Pendarlona 3 hvězdičky. Nicméně nevím, zda budu pokračovat s dalšími díly. Možná až zas nebudu vědět co číst..

Aríka
02.11.2016

Knížku jsem četla čtyřmi lety a nadchla mě, nicméně, když se na knihu podívám dnes už tak nadšená nejsem. Kniha je psána jednoduše, dialogy jsou také značně prosté, ale příběh má nápad a své kouzlo. Doporučuji jako takovou neobvyklou oddychovou pohádku.