Čtenář1234 Čtenář1234 komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tuhle knihu jsem dostal na Vánoce , sám jsem si ji vyhlídl a přál hlavně kvůli úžasným recenzím . Po přečtení se ani nedivím jaké má kniha hodnocení . Tohle bylo něco neskutečného . Prvních 60-70 stran se trošku táhlo , občas jsem musel číst i věty dvakrát abych to lépe pochopil . Pak už to bylo ale úžasné . Polykal jsem kapitolu jednu za druhou a nemohl jsem se od toho odtrhnout . Určitě doporučuji a těším se na druhý díl .

03.02.2019 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Přečteno během nemoci za 4 dny. Potřeboval jsem nějakou knihu pro odreagování, knihu, u které budu mít jistotu, že mě bude bavit. Řekl jsem si: Neal je prostě jistota, a tak jsem se konečně dostal k jeho prvotině- Bez Šance. Nezklamala mě, i když Smrtku a Sucho řadím asi výš, tak tato kniha mě bavila natolik, že to na 5 hvězd stačí. Čtivá jako všechny autorovy knihy. Nijak zbytečně nenatahovaná a ani ji nic nechybělo. Přečteno v elektronické podobě. Snad se co nejdřív dostanu ke k autorově novince- Zvon. Bez šance doporučuji k přečtení stejně jako všechny autorovi knihy.

11.05.2021 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tak tahle kniha je dokonalá ! Měl jsem od knihy velké očekávání , což bývá někdy špatně , ale Smrtka mé očekávání naplnila . Velké nečekané zvraty , které mám moc rád , v knize nechyběly. Navíc se příběh v žádném okamžiku nedá předvídat , což je velkým plusem . Velice otevřený konec mě nabádá , abych si 2. díl přečetl co nejdřív a už se na něj těším . Skvělá sci - fi , za mě jasných 5*

10.08.2019 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Kdyby šlo dát nekonečno hvězdiček , tak tale knížka si to zaslouží . WOW , to byl neskutečná jízda . Druhý díl se mi líbil více než první . Neskutečně propracovné a napínavé . Od knihy se nedá odtrhnout . Jedna znejlepších knih co jsem kdy vůbec četl !

21.03.2019 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Tak toto je opravdu další mistrovské dílo od pana Shustermana. Promakaný děj, sympatické postavy, napínavý příběh... Až mě mrzí, že už tati série skončila.

09.11.2022 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Po dočtení vím , že tato kniha bude jednou z nejlepší za tento rok pro mě . Velmi mě zaujal styl psaní , celé to bylo geniální. Od knihy jsem se nedokázal odtrhnout a často jsem kvůli tomu naspal méně hodin .. ale co už :D . Postavy mi přirostly k srdci a příběh mě moc dojal . Celou dobu jsem se o hlavní hrdiny bál a nevěděl jsem co s nimi bude , konec byl těžko předvídatelný . Konec nemohl být lepší . Už se moc těším na další díl .

11.10.2019 5 z 5

Koruna času Koruna času Natalja Ščerba

Začal bych zhodnocením vzhledu . Tak samozřejmě jako každá kniha od autorky byla i šestka nádherná , navíc se vevnitř nacházela krásná mapa !
Celý příběh byl velice promakaný a promyšlený . Bylo zde plno zajímavích prvků a hlavně skvělých zvratů s kterými jsme se po celou sérii potkávali . Tohle autorka prostě umí , někdy se v knize objevil takový zvrat, že jsem jen zíral s otevřenou pusou .
Celkově byla celá série skvělá a hodnotím ji samozřejmě 5 *

Každý díl byl výborný a 6. díl na tom nebyl jinak . Parádní konec , který mě nadchnul . A za co jsem nejvíc rád do posledního okamžiku se mi ho nepovedlo odhadnout což se často u některých knih stává .

Autorka je velice nadaná a věřím , že se od ní máme ještě na co těšit a mnohokrát o ní uslyšíme . Tleskám paní Ščerba !

21.05.2019 5 z 5

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Začal bych obálkou . Něco tak nádherného a příjemného na dotek jsem v rukou už dlouho nedržel . Obálka se opravdu povedla . Co se týče obsahu , někdy jsem se nudil ,musím uznat , že série Časodějové mě od autorky baví víc . Příběh byl ale skvělý a výborně promyšlený . Nemůžu se dočkat až vyjdou další díly .

14.02.2019 5 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Velmi dobrá kniha . Skvělá odreagovačka . Po celou dobu napínavá a moc jsem si ji užil . Těším se na další knihy od autora .

23.01.2019 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Musím říct, že tato kniha mě naprosto uchvátila. Už delší dobu jsem cítil, že by mě podobný žánr mohl bavit a teď uz vím, že když jsem to zkusil, tak jsem neudělal chybu. Opravdu jsem si oblíbil jak postavy, tak celý příběh a nemůžu se dočkat, až si přečtu pokračování.

05.01.2024 5 z 5

Časovaná bomba Časovaná bomba Joelle Charbonneau

Docela mě překvapuje , že tato kniha nemá větší dosah . Rozhodně jsem se nenudil . Za mě 4,5/5 *

01.02.2020 5 z 5

Deník invokátora Deník invokátora Taran Matharu

Skvělé zakončení série . Moc se mi líbili ilustrace . Příběh byl fajn a zvrat na konci byl úžasný . Za mě 5 *

15.07.2019 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

POZOR MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER !!!

Tahle kniha byla dost klišé . Na novou hlavní hrdinku jsem si ze začátku nemohl zvyknout a dost mě štvala . Typická ubrečená princezna . Ovšem časem jsem si ji oblíbil hraničářský výcvik s ní udělal své . Smrt Alyss byla pro mě hrozná . Nejsmutnější díl ze všech . Kniha se mi líbila . Zasloužené 4 * .

01.05.2019 4 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Opravdu jsem se o Halta trochu bál . Naštěstí to dobře dopadlo . Kniha opět vynikající a oceňuji opět více stran

26.12.2018 5 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Jako předchozí díli byla kniha opět super ! Oceňuji že měla konečně více stran . Těším se až se vrhnu na další díly

20.10.2018 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Opět další skvělý díl z téhle skvělé série . Nejvíc se mi líbilo posledních 100 stránek . Naprostá paráda ,dopručuji

12.10.2018 5 z 5

Hněv spravedlivých Hněv spravedlivých Manel Loureiro

Fantazie! Jako obrovský fanoušek the walking dead jsem si tuto sérii velice užil. Musím říct, že virus je zde udělaný pravděpodobně reálněji, než v seriál TWD. Pro mě tato trilogie obrovským překvapením a doporučuji všem fanouškům postapokalyptického žánru.

04.07.2023 5 z 5

Ztracený princ Ztracený princ John Flanagan

Skvělá kniha. Jsem velmi rád, že jsem se mohl vrátit k mé srdcovce z dětství. John Flanagan opět nezklamal! Super nostalgie, už se těším na další díl :-).

23.10.2021 5 z 5

Černý merkurit Černý merkurit Vojtěch Matocha

Popravdě nečekal jsem , že bude druhý díl , a proto mě to trochu překvapilo . Pan Matocha opět ukázal jak velmi talentovaný spisovatel je . Úžasný příběh od kterého jsem se nemohl odtrhnout . Opravdu se moc těším na další díl .

22.12.2019 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Za mě to bylo skvělé, bylo to akční a bavilo mě to . Ale už asi chápu proč je to spíš pro dívky, ale to nemění, že jsem moc šťastný, že jsem si to přečetl a těším se na další díly , dávám 4 hvězdičky

01.08.2019 4 z 5