Hněv spravedlivých

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nadešel konec civilizace. Pryč jsou internet, televize i mobilní telefony. Zůstalo jen málo z toho, co by člověku připomínalo, že je stále lidským tvorem. Nastala apokalypsa. Zbývá už jen jediný cíl: PŘEŽÍT. V nitru Evropy opanované nemrtvými se skrývá něco, co má blíž ke konečnému zatracení než k vytoužené spáse. Mladý španělský právník, žena, kterou miluje, a jeho bojem zocelený přítel se po záchraně před jistou smrtí na moři ocitají v pevnosti nenávisti. Ve Spojených státech zpustošených zombie nákazou nabízí útočiště pouze Gulfport v Mississippi... ovšem za cenu naprosté podřízenosti fašistickému diktátorovi a jeho brutálním vymahačům. Jejich hrůzovláda však nemusí mít dlouhého trvání…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435132/big_hnev-spravedlivych-ZnX-435132.png 4.69
Série:

Apokalypsa Z 3.


Žánr:
Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: , Argo
Originální název:

La ira de los justos, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Hněv spravedlivých

Marketplace
21. června

Tak jsme se konečně dočkali českého překladu. Povedený závěr trilogie, ale zároveň podle mě nejslabší část. Docela mě mrzelo menší množství zombíků a co proboha ta KLDR...?

Ronnie68
11. června

Čtivé zakončení trilogie ... Tento díl mě vůbec nezklamal ...


Erlif
10. června

Tohle byla po hodně dlouhé době velmi očekávaná a vyhlížená kniha a konečně jsem se dočkala a zhltla jsem ji jako jednohubku :-)

Poslední díl trilogie, naprosto boží trilogie! Tenhle autor v prvním díle nasadil laťku vysoko a vydrželo mu to celou sérii. Píše neuvěřitelně čtivě a člověk si vše představí do detailu. Až mě mrzí, že jsem knihu tak rychle přečetla.
I slza ukápla ale prostě co dodat byla to jízda a chci to za pár let rozhodně číst znovu!

Jen škoda slabého PR , protože tohle je po čertech skvělá série! A zasloužila by si daleko větší pozornost.

JerryDexter
07. června

Tak jsem se dočkal odkládaného posledního dílu mojí oblíbené postapo série. A že to čekání stálo za to. Závěrečný díl je intenzivnější, brutálnější a především smutnější, než oba předchozí díly dohromady. Ze scény s vlakem mi ještě teď běhá mráz po zádech.
Příběh končí, co k tomu dodat? Snad jen poděkovat autorovi za napínavou sérii.
Na závěr ještě přišlo milé zjištění, že autor pojmenoval hlavní postavy Manela a Lucíi po sobě a své ženě. Ještě by mě zajímalo, jestli se jeho kocour taky jmenuje Lúculo.