Colletka Colletka komentáře u knih

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Panebože! Nedokážu snad ani popsat tuto trilogii z ostrova Lewis. Snad .. smutný a depresivní román smíchaný s temným thrillerem? Příběh ve všech 3 knihách se rozplétá pomalu, ale má ohromný účinek? Nejde o detektivku, kde všude stříká krev a přesto mě mrazilo v zádech. Popisuje život normálních lidí a možná o to víc mě to dostalo. Smekám klobouček.

29.11.2018 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Jako vždy, d-o-k-o-n-a-l-é.

10.02.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Jedním slovem, paráda! Ani v 85% přečtené knihy jsem stále nedokázala odhadnout, kdo by mohl být vrahem. Knihy od Cartera se čtou jedna báseň.

15.05.2019 5 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Většinou čtu krimi, takže tohle bylo velmi milé překvapení. Hezké propojení příběhů, žádná přehnaná slaďárna a má oblíbená archeologie. Přečteno jedním dechem. Doporučuji jako oddechovku na dovolenou.

28.07.2023 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Nejděsivější kniha co jsem zatím četla! A ten pocit, že ti zbývá 2,5 strany do konce a najednou PRÁSK! Zvrat jako prase?!

16.04.2020 5 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Jedním slovem PARÁDA! Příběh měl hlavu a patu, žádné zbytečné nahánění stránek, napínavé do poslední chvíle. Velmi velmi povedený Young adult thriller.

14.04.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Už ani nevím co psát, u každého dílu píšu trapně ,, nejlepší díl série" ,i když je každý díl jiný, totálně mě rozseká, hltám Chrisovi díla jedno za druhý, nejde přestat. Ale co teprve ZLOBA - NENÁVIST ?! Občas jsem zůstala totálně bez dechu ...

12.12.2019 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Peter May je pro mne od přečtení prvního dílu oblíbeným spisovatelem. Druhý díl opět přečten jedním dechem. Nemůžu volit jinak než 5*.

26.11.2018 5 z 5

Skála Skála Peter May

Dokonalé!! Lepší knihu jsem v ruce zatím neměla.

07.11.2018 5 z 5

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

achjo .. po dlouhé době pěkná blbina.

16.02.2023 2 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

(SPOILER) Ten pocit, že jsi v 70% knížky, víš kdo je vrah a blíží se konec ... A přitom je to teprve začátek!

23.08.2022 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Zatím nejlepší díl :)

18.06.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Dlouho jsem nečetla tak kvalitní detektivku, nešlo se od ní odtrhnout. Musím jít hned na další dílo autora.

07.05.2019 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

(SPOILER) Další super kniha od autora. Ubírám jednu hvězdu za ,,hon na Sagu" to mě prostě nebavilo a přišlo mi to zbytečné. Doufám, že Jurka už z hrobu v dalších dílech autor tahat nebude.

26.04.2023 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Po prvních 3 dílech jsem si musela dát pauzu. Do 4 dílu jsem se pustila spíš z nouze, byla to jediná kniha, která mi zbývala přečíst v knihovně. A teda velké překvapení, přečteno jedním dechem, vůbec jsem se nenudila jako o některých částí v předchozích dílech. Hvězdičku ubírám za zbytečné proplétání vedlejších dějů.

25.05.2020 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Zatím nejlepší díl.

08.07.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Smutný příběh.

27.09.2018 3 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Boží!!! Opět brutální a promyšlené.

09.07.2023 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Tímto bych chtěla poděkovat autorovi za 4 měsíce úžasného čtení téměř bez přestání. Všech 9 dílů jsem hltala jedním dechem. Chris nasadil velmi vysokou laťku a jsem zvědavá, zda se mi podaří najít alespoň stejně dobrého a kreativního spisovatele na další čtení, než vydá další svou knihu. .... 5* díky.

26.08.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Kde na to ten autor chodí .. Opět velmi povedený díl!

15.07.2019 4 z 5