Colletka Colletka komentáře u knih

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Většinou čtu krimi, takže tohle bylo velmi milé překvapení. Hezké propojení příběhů, žádná přehnaná slaďárna a má oblíbená archeologie. Přečteno jedním dechem. Doporučuji jako oddechovku na dovolenou.

28.07.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Boží!!! Opět brutální a promyšlené.

09.07.2023 4 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Pan Štoček je třída. Zajímavé čtení pro milovníky krimi.

26.04.2023 3 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

(SPOILER) Další super kniha od autora. Ubírám jednu hvězdu za ,,hon na Sagu" to mě prostě nebavilo a přišlo mi to zbytečné. Doufám, že Jurka už z hrobu v dalších dílech autor tahat nebude.

26.04.2023 4 z 5

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

achjo .. po dlouhé době pěkná blbina.

16.02.2023 2 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

(SPOILER) Ten pocit, že jsi v 70% knížky, víš kdo je vrah a blíží se konec ... A přitom je to teprve začátek!

23.08.2022 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Brala bych více napětí.

10.02.2021 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Jako vždy, d-o-k-o-n-a-l-é.

10.02.2021 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Alex North

Pecka! Napínavé od začátku do konce. Po dlouhé době kvalitní thriller.

05.10.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Proč se do 58 kapitoly nic nedělo! Proč, proč?! Zbytek knížky paráda, velmi zajímavé téma pro příběh.

18.09.2020 3 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Po prvních 3 dílech jsem si musela dát pauzu. Do 4 dílu jsem se pustila spíš z nouze, byla to jediná kniha, která mi zbývala přečíst v knihovně. A teda velké překvapení, přečteno jedním dechem, vůbec jsem se nenudila jako o některých částí v předchozích dílech. Hvězdičku ubírám za zbytečné proplétání vedlejších dějů.

25.05.2020 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Supr téma. Kdyby byla kniha více mysteriózní a našla bych v ní více tajemství a větší záhadu dala bych plný počet *. Jinak fajn oddechové čtení.

12.05.2020 3 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Nejděsivější kniha co jsem zatím četla! A ten pocit, že ti zbývá 2,5 strany do konce a najednou PRÁSK! Zvrat jako prase?!

16.04.2020 5 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Jedním slovem PARÁDA! Příběh měl hlavu a patu, žádné zbytečné nahánění stránek, napínavé do poslední chvíle. Velmi velmi povedený Young adult thriller.

14.04.2020 5 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Zaklínače jsem si zamilovala. Bohužel Paní jezera byla slabá. A konec se mi vůbec nelíbil, čekala jsem něco smysluplnějšího. Nicméně, příběh zaklínače celkově má za mě 5*.

08.04.2020 3 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Moc fajn čtení. Překvapilo

07.01.2020 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Ale jo ...

12.12.2019 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Už ani nevím co psát, u každého dílu píšu trapně ,, nejlepší díl série" ,i když je každý díl jiný, totálně mě rozseká, hltám Chrisovi díla jedno za druhý, nejde přestat. Ale co teprve ZLOBA - NENÁVIST ?! Občas jsem zůstala totálně bez dechu ...

12.12.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Tímto bych chtěla poděkovat autorovi za 4 měsíce úžasného čtení téměř bez přestání. Všech 9 dílů jsem hltala jedním dechem. Chris nasadil velmi vysokou laťku a jsem zvědavá, zda se mi podaří najít alespoň stejně dobrého a kreativního spisovatele na další čtení, než vydá další svou knihu. .... 5* díky.

26.08.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Pro mě zatím nejslabší díl.

06.08.2019 3 z 5