badliar_id badliar_id komentáře u knih

Risk Risk Elle Kennedy

Já nemám slov. Tohle bylo naprosto dokonalý. Risk se řadí k mým oblíbencům, stejně jako Návrh a Skóre. Zatím můžu říct, že je to nejlepší díl z Briar U série.
Brenna a Jake byli spolu naprosto dokonalý a já je milovala už od samého začátku. Ta chemie, kterou měli mezi sebou. Pane bože! Fakt je miluju.
Jake je naprostý zlato a miluju, jak hodný a laskavý k Brenně byl. A Brennu zbožňuju. Nevím proč, ale dávala mi stejné pocity, jako Hanna. Byla stejně sarkastická, minulost měla taky docela špatnou. Jo, ta minulost byla fakt něco. Popravdě jsem to vůbec nečekala a líbilo se mi, jak na to reagoval Jake :). Koho pro změnu nemusím je Hazel. Nějak mi nesedla (a taky oprávněně). Naštěstí si to ke konci trochu vylepšila..
Nejvíce mě zasáhla minulost Brenny a poté její rozhovor s jejím otcem. U toho se mi lámalo srdce :( ... Byl to vážně skvělý díl a opět mě pohltil. Autorka je ve psaní prostě skvělá. Určitě doporučuju. A omluvte moje nadměrné používání slova "miluju", ale já to prostě miluju :D..

20.04.2021 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Já nevím jak to autorka dělá, ale dokáže mě do té knihy vtáhnout, že nejsem schopna přestat číst. První díl Briar U série nebyl vůbec špatný! Opět jsem se nasmála, ale i pěkně nervovala. Postavy z minulých dílů žeru pořád stejně :D..
Fitze zbožňuju už z minulých dílů, takže bylo snadné si ho tu oblíbit. Musím se ale přiznat, že mě občas štval svým chováním vůči Summer a svou nerozhodností. Summer byla fajn. Hlavně mě bavila, jak byla padlá na hlavu a ještě, jak vymýšlela ty svoje "slova" :D.. Někdy jsem z ní fakt nemohla.
Bylo to zase skvělý oddechový čtení, ale něco tomu chybělo. Už se těším na příběh Brenny, takže jdu hned číst :D.. Doporučujuu..

15.04.2021 4 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Já Elle Kennedy prostě miluju. Její knihy mě vždy pobaví a dodají mi energii, která mi schází. Každá její kniha je skvělá!
Čekala jsem podle recenzí a hodnocení, že kniha bude nic moc, ale PANE BOŽE! Já osobně jí naprosto miluju (ne tolik jako Návrh, Skóre a Risk, ale miluju) a získala si mě hned na začátku.
Conor je prostě zlato a mělo by se o něm více mluvit! Taylor mě občas fakt štvala, ale jinak jí zbožňuju. A ten jejich vztah? Ach joo, nemohla jsem z nich. Zlatíčka.
Líbilo se mi, že to byl ze začátku fake vztah, ale nám bylo samozřejmě jasný, že brzy to fake nebude :Dd
Překážky tu samozřejmě byly, ale naštěstí se všechno v pohodě vyřešilo, i když jsem si málem vytrhala vlasy :D..
Miluju všechny vedlejší postavy! Hlavně naše Briar U kluky. Trošku mě štvalo, že nebylo tolik scén na ledu a ani moc s ostatními chlapci, ale jinak jsem byla spokojená.
Asi to neuchvátí všechny, ale já to vážně zbožňuju.!
Tahle a Off-Campus série mi bude neskutečně chybět! Už teď je mi jasný, že si brzy dám rereading, protože bez téhle série nemůžu normálně fungovat :dd..
No nic, už aby byl venku díl The Legacy..
Hrozně moc doporučuju tuhle a Off-Campus sérii!!

19.05.2021 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Vzhledem k tomu, že jsem si nějak postavu Huntera neoblíbila, jsem se ani do tohohle dílu nějak extra nehrnula. Každopádně teď mám úplně jiný názor.
Hunter je zlatíčko a jsem ráda, že jsem si tenhle díl přečetla. Jakože, oni jsou všichni zlatíčka z téhle a Off-Campus série, ale chápeme se :D..
Líbil se mi vztah, který mezi sebou on a Demi měli. Jsou spolu prostě strašně cute :)..
Demi byla v pohodě a od začátku mi sedla. Jen mě teda občas něčím naštvala, ale jinak jsem proti ní nic neměla. Ostatní postavy celkem ušly.
Kdo mi teda vadil byl Nico. Kdo četl, tak ví odkud ta nenávist pramení.
Jednu chvíli mi vadil i TJ, ale ke konci mě to pak přešlo, jen mě prostě štvalo jeho chování, i přes ten důvod jaký měl.
Elle umí skvěle psát, takže Vás to hned do toho děje vtáhne. Zmínka minulých postav mi vždy vyloudí úsměv na tváři, takže to opravdu oceňuji a taky se mi líbila Hollisova kapitola na konci. Už se těším až vyjde i poslední díl této série (Výzva - na Conora jsem velice zvědavá) a hlavně na další díl Off-Campus série (The Legacy), který bude tedy vycházet zatím v zahraničí.
Opět krásně oddechové čtení a já jedině doporučuju :) ...

25.04.2021 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tak tohle bylo parádní. Neskutečně jsem si knihu užila a jsem ráda, že jsem si jí mohla přečíst. Miluju tohle vysokoškolský/sportovní čtení. Knihu jsem četla v mobilu kde měla cca 215 stran, takže jsem to měla hned přečtený a hlavně jsem od toho nedokázala odtrhnout oči. Je to skvělá oddechovka, plná sarkasmu a dalších skvělých věcí.
Hanna byla skvělá postava. Líbilo se mi, jak byla sarkastická na Garretta a bylo jí fuk, že je to kapitán hokejistů a bůh školy :D. A Garrett? To je miláček. Na začátku ho budete pěkně dlouho zkoumat, aby jste ho odhadli co má za lubem. A pak až ho poznáte ho budete milovat, tedy aspoň já ho žeru :D. Nejvíce mě zasáhla minulost hlavních postav a jsem ráda, že se kniha zaměřila i na vážné témata, i když jsme o nich už hodně slyšeli.
A btw ty jejich konverzace byly fakt skvělý!! :D.. Já určitě doporučuju, hlavně tedy pro starší ročníky.. 5/5

05.04.2021 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

"I wish you could see yourself the way I see you."
Bavila mě každá stránka této knihy.. Po delší době romantika, která mě bavila fakt celou dobu. Olive a Adam = dokonalost.. Doporučuju.

19.04.2023 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Moje druhá kniha od Vi Keeland a byla stejně skvělá, jako ta minulá. Dokonce i o trochu lepší. Nevím jak to Vi dělá, ale píše vážně dobře.
Smála jsem se od začátku knihy, až do samého konce. Mělo to samozřejmě i smutnou stránku, ale převážně se budete jen smát :D.
Chase byl úžasný! Hned na začátku jsem si ho zamilovala a fakt jsem ho žrala. Jeho minulost byla vážně smutná a bylo mi ho neuvěřitelně líto. Každopádně! Ke konci mě trošku štval (samozřejmě si to pak hned vyžehlil :D)..
Reese byla fajn už od začátku a neměla jsem s ní žádný problém, ale na konci mě taky štvala. Oba si to ale vyžehlili. A ta chemie mezi nimi, božínku!!
Kniha byla fajn, na odpočinek jako dělaná. Chybičky zde byly, ale jinak jsem byla velice spokojená. Určitě doporučuju.

17.08.2021 4 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Tenhle díl byl úžasný!! Pohltilo mě to už od začátku a nemohla jsem přestat číst. Byly zde věci, které mě dost vytáčely, ale jinak jsem si to vážně užila.
Trent je momentálně můj oblíbenec a jeho příběh jsem si náramně užila. Jeho chování k Luně bylo krásný! A Luna je naprostý anděl, tu bych chtěla mít doma.
Edie mi sedla už od začátku a neuvěřitelně jsem jí obdivovala. Byla vážně silná a to se mi na ní líbilo. A to jak se chovala k Luně a Theovi bylo prostě úžasný. Její otec byl naprostý idiot a jsem ráda, že ho Trent poslal někam :D..
A taky jsem byla ráda, že se zde objevily staré postavy. Dean mě rozsekával a to samé Vicious :D.. Miluju je..
Edie a Trent jsou momentálně na mém top listu ze všech párů téhle série, fakt je miluju.
To jak bez sebe nemohli být a rozhodně jste cítili tu chemii mezi nimi..
Epilog byl opět naprosto skvělý, culila jsem se jako magor :D..
Určitě by knihu měli číst čtenáři od 18+. Je tu dost sexuálních scén. A pokud někomu vadí age-gap romantika (věkový rozdíl mezi hlavními hrdiny), tak bych se do toho nepouštěla. Edie je osmnáct a Trentovi třiatřicet.

10.08.2021 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) „Už nemusíš dál plavat, Lily. Už jsme u břehu.“

Já věděla, že Colleen je famózní spisovatelka a její knihy mě hned zaujmou, ale sakra práce tohle bylo naprosto dech beroucí.
Nikdy jsem nebyla obětí domácího násilí ani nějakého jiného a pevně doufám, že ani nebudu, protože tyhle ženy/muži/děti si procházejí peklem a těžko se z něj dostává ven. A teď plně chápu každou osobu, která si tímhle prošla/prochází. Neskutečně vás obdivuju. Tahle kniha vám otevře oči a ukáže, že ne všechno na tomhle podělaným světě je růžový.
Příběh Lily mě vážně zasáhnul hluboko do srdce a jediné co jsem chtěla, bylo ji pevně obejmout a nikdy nepustit.
Rylea jsem si na začátku knihy zamilovala a co následovalo potom bylo prostě… drsný a smutný. Colleen mě vážně přiměla ho milovat a nenávidět zároveň. Jejich příběh byl zatraceně silný a člověk by nevěřil, jak se všechno z minuty na minutu může tak kolosálně podělat.
Atlase jsem milovala už od prvního dopisu, který Lily adresovala Ellen (kdo četl, tak chápe co tím myslím). Jejich minulost byla stejně silná, jako vztah mezi Lily a Rylem.. Jsem neskutečně ráda, že tu Atlas pro Lily byl a ochraňoval jí.
Oba nesmírně miluju. Lily a Atlas mají moje srdce a já budu doufat, že Colleen pro ně napíše příběh…
Kniha nebyla jenom smutná a silná, ale taky i vtipná. Byly zde světlé chvilky, které vám vykouzlily úsměv na tváři.
Tahle kniha ve mně navždy zůstane uschována.

Než knihu začnete číst, tak se podívejte na TW!!

28.07.2021 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Po sérii Off-Campus a Briar U jsem potřebovala další hokejovou tématiku, takže jsem skončila znovu u Elle Kennedy. Její knihy jsou boží, ať už je píše sama nebo s dalším autorem. Neuchvátilo mě to tolik jako Off-Campus série, ale neskutečně mě to bavilo.
Bylo to milé a oddechové čtení. Neřešilo se tu nějaké hlubší téma, krom minulosti Blakea, takže je to fakt oddechové čtení. Dost klišé, ale já to zbožňuju :dd.
Jess byla naprosto fajn! Nejdříve jsem měla pocit, že si k ní nenajdu cestu, ale naštěstí jsem se u ní s určitými věcmi ztotožnila, takže mi vůbec nevadila.
Blake je fakt střelený člověk a proto ho neuvěřitelně zbožňuju. Ten jeho humor, styl vyjadřování a celkově všechno na něm! Miluju to jeho slovíčkaření (žiši odteď budu používat neustále dokola :D). Je vážně k popukání..
Jamie a West. Jejich příběhy jsem ještě nečetla, ale po tomhle rozhodně musím! Jejich vystupování mě tu vážně bavilo! Oba jsou skvělý a těším se na jejich příběh..
Rodiny Jess a Blakea jsou taky naprosto střelený. Hlavně mamka Blakea :D..
Kdo mě vytáčel? Molly. Rozhodně Molly. A taky malinko Brenna (hah, hned se mi vybaví Brenna od Jakea - Risk). Ale jenom než zjistila tu důležitou věc.
Tak joo, tohle bylo fakt super čtení. Já určitě doporučuju.

30.05.2021 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Musím říci, že to bylo zase fajn čtení. Asi chápu proč většina tenhle díl nemusí, ale já osobně jsem si ho užila. Jen se mi to tedy déle četlo a to mě na tom nejvíce zaráželo. Ostatní díly jsem měla za den až dva dočtený, a tenhle jsem četla tři dny.. No nic :D..
Tucker je naprostý zlato a ze všech kluků byl ten nejmilejší (oni byli všichni, co se týče jejich přítelkyň, ale chápeme se..) a nejtrpělivější. Sabrina mi nevadila, ale občas mě štvala tou svou tvrdohlavostí. Ke konci mě trošku štvala mamka Tuckera, ale jinak byla v pohodě.
Pane bože, Fitzyho naprosto žeru :D! Já se tak těším na jeho příběh, že se do toho jdu hned po dopsaní pustit :D. Stejně jak jsem psala minule, je to fajn oddechovka a většinu to určitě bude bavit.
Tahle série byla úžasná a kluci mi budou chybět (snad se objeví v Briar U sérii)..Určitě doporučujuu..

13.04.2021 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

(SPOILER) Další skvělý čtení. Už teď jsem přesvědčená, že každá kniha od této autorky je extrémně čtivá. Tenhle díl byl fajn a bavil mě. Nebyl tak skvělý, jako předchozí díl o Garrettovi a Hanně, ale stejně jsem si ho moc užila.
Musím se přiznat, že jsem se i míň smála, ale jinak to bylo fajn (jak už jsem psala :D).
Vztah Grace a Logana začal fakt zajímavě, docela i debilně :D. Popravdě jsem se i smála když si Logan "uvědomil", že vlastně není zamilovaný do Hanny a chce zpátky Grace. Ale jo, fakt byli spolu rozkošný. Nejvíc jsem si užila část, kde Logan plnil Gracein seznam :D. U toho jsem nemohla. A docela bych i chtěla mít doma složenou "básničku" od nějakého sexy hokejisty :D. Mezitím co se v prvním díle řešilo vážné téma, zde se spíš všechno zaměřilo na rodinné a kamarádské problémy. Konec byl celkem klišé, ale mně to nevadí. Já klišé věci mám ráda (jop, jsem prostě bezproblémová)... Jsem zvědavá na další díl, který má být o Deanovi a Allie, takže se fakt těším. Určitě doporučuju, možná vás to neuchvátí jako první díl, ale stejně to bylo super!! Prostě fajn oddechovka..

08.04.2021 4 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

"You're an absolutely stunning, murderous little creature."

"Fear and bravery are often one and the same. It either makes you a warrior or a coward. The only difference is the person it resides inside."

***
Na tuhle knihu jsem se hrozně moc těšila. A vůbec mě nezklamala. Pro někoho to mohlo být zklamání, ale já to zbožňuju.. Dostala jsem přesně co jsem chtěla a pár věcí i navíc :Dd. Samozřejmě tu nebylo všechno dokonalý, ale co už.. všechno není dokonalý.
Svět v téhle knize je boží. Jennifer všechno skvěle popsala a vyobrazila.. Já jsem si tedy pár věcí vyspoilerovala díky tiktoku, takže jsem věděla co a jak :D.. Ale to co jsem nevěděla, jsem stejně tušila.. U pár věcí jsem si říkala "co se to právě stalo?", ale většinu jsem fakt čekala. Pokud jste četli/slyšeli, že se to podobá Sarah J. Maas, tak mají pravdu. Určité věci tam shledáte podobnými.
Nejvíce mě bavila Poppy, Hawke (překvapivě :dd) a Tawny.
Konec vás navnadí na další díl, tedy mě aspoň ano :D.. Kniha se řadí mezi NA (new adult), tudíž tu čekejte sexuální scény atd..
Ještě bych dodala, že je úplně v pořádku pokud knihu milujete a líbila se vám. Recenze totiž dokáží změnit pohled na věc, což je fajn ale taky ne. Pokud se vám něco líbí a máte to rádi, nestyďte se za to. Každému se líbí něco jiného, ne všichni mají stejný "chutě".. Negativní recenze jsou v pořádku do té doby, než začnete urážet ostatní za to, že mají rádi danou knihu, kterou vy rádi nemáte. Měla jsem potřebu to napsat, protože vidím spoustu negativních komentářů a nelíbí se mi, že tam dotyčné lidi uráží ostatní za to, že milují nebo se jim daná kniha líbí..

16.10.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Moje první kniha od Vi Keeland a musím říci, že to bylo skvělé čtení. Děj rychle plynul, postavy byly fajn a všechno bylo hezky popsané..
Rachel byla fajn, občas mi tedy přišla až moc výbušná, ale jinak byla v pohodě!! Caine byl skvělý.. Ty jeho drzé připomínky a celkově, jak furt Rachel vytáčel :Dd. Občas mě tedy taky pěkně naštval, ale pak si to rychle vylepšil :D.. Kapitoly z minulosti mě u Caina bavily. Sice jsem hned odhadla kdo je ta "dívka", ale i tak mě to bavilo. Samozřejmě bylo skoro všechno předvídatelné a klišé, ale já tyhle tipy knih miluju. Konec byl hezký a epilog tuplem! Culila jsem se jako magor :D.. Jsem ráda, že se kniha zaměřila i na vážné téma. Celkově to bylo super čtení, oddechovka jak má být :) ..

12.07.2021 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

(SPOILER) Můj druhý thriller a tohle byla tedy jízda. Od autorky jsem zvyklá na romantické knihy (četla jsem jen jednu, ale přesto..) a tohle bylo skvělý.
Kapitoly o Verity mi naháněly hrůzu a bylo mi fakt hrozně. To co "dělala" bylo hrozný a vůbec mi z toho nebylo dobře. Děti zbožňuju, takže když jsem četla její kapitoly měla jsem chuť knihu zahodit a nikdy víc jí nečíst. Colleen to tak skvěle popsala, že jste jí věřili všechno.
Jeremy mi padl do oka hned na začátku a já se zatraceně moc modlila, aby nebyl ten špatný. Líbilo se mi na něm všechno. Jeho láska k dětem, jak se choval k Lowen, dokonce i k Verity. Takže když přišla na řadu poslední kapitola a Veritin dopis, málem jsem omdlela nevolností. Všechno mi tak zatraceně moc zamotalo hlavu, že jsem nevěděla co si vlastně myslet.
S Lowen jsem soucítila celou knihu. Pane bože, já měla stejný nervy a obavy jako ona.
Nejvíce mě dostal konec, protože jsem si udělala o Verity svůj názor a fakt jsem VĚŘILA, že všechno byla pravda. Colleen to tedy pěkně rozsekla. A tedy ten konec na mě působí otevřeně a zároveň i zavřeně, takže..
Mínus pro mě bylo nadměrné množství sexuálních scén. V knihách mi vůbec nevadí, ale zrovna tady jsem se chtěla vážně věnovat ději a zápletce..
Kniha byla extrémně čtivá a já nedokázala odtrhnout oči. Rozhodně ve vás zanechá neklid, zmatek a možná i strach.
Já knihu určitě doporučuju. Bylo to skvělý a moc jsem si to užila.

23.05.2021 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tohle mě uchvátilo úplně stejně, jako první díl. Dean je naprostý zlato. I když jste ho v předchozích dílech nemuseli, tak tady si ho stopro zamilujete. Určitě udělal špatná rozhodnutí, ale myslím si, že se z nich dostatečně poučil. A Allie byla taky skvělá. A oba je zbožňuju, hned po Hanně a Garrettovi.
Scény na ledě byly opět skvělý. Hlavně když Dean trénoval ty uličníky. Jediná postava, kterou jsem nedokázala vystát byl Sean. Choval se jako naprostý idiot..
Konec byl hezký a skvěle zakončený. Zároveň vás autorka naláká na další díl, protože budete chtít vědět, jak to s Tuckem bude. Opět skvělá oddechovka..

11.04.2021 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Tohle bylo úplně něco jiného, než série Znovu a vážně se mi to zamlouvá! Obecně mám ráda příběhy ze střední nebo vysoký, takže mi nevadilo, že postavám bylo pod dvacet let.
Líbila se mi romantická linka, kterou Mona opět skvěle popsala. Ta chemie mezi Ruby a Jamesem byla neuvěřitelná..
Ruby byla fajn a dost se v ní vidím. Jsem stejně posedlá organizováním, jako ona a taky potřebují mít o všem přehled (a dokonce bych si i přála, abych byla tehdy na střední taky neviditelná :Dd). James si mě získal už na začátku. Sice se občas choval jako naprostý idiot, nemluvně o tom konci (btw to se mi vážně nelíbilo), ale žeru ho :Dd.
Vedlejší postavy byly taky super. Do oka mi hned padla Lin a Lýdie. Jsem zvědavá, jak se v dalších dílech ukáží kluci.
Co mě na knize extrémně vytáčelo, fakt hodně, byl překlad slova "maminka" a "tatínek". Vůbec to do příběhu nezapadalo a působilo to vážně divně. Hlavně se tam ty slova vyskytovala tak často, že mi z toho začalo pomalu hrabat. Doufám, že v dalších dílech už to bude lepší.. Jinak jsem byla z knihou spokojená. Bylo to čtivé, vtipné a všechno bylo dobře popsané. Už se těším na další díl, protože ten konec mě vážně nezanechal klidnou.. Doporučujuu.

20.06.2021 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

"He thinks he'll be remembered as the villain in the story. But I forgot to tell him that the villain is usually the person who locks up the maiden and throws away the key. He was the one who let me out."
Můj třetí rereading a pořád to stejně miluju. Asi nikdy nepřestanu milovat tenhle příběh. A konkrétně tenhle díl je prostě úžasný. Najednou si všímám i detailů, kterých jsem si předtím nevšimla.. Pokud se tady najde osůbka, která ještě sérii Dvorů nečetla, prosím dejte tomu šanci. Druhý díl je skvost..

01.07.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

3.5/5*
Tohle byla tedy jízda. Četlo se mi to dobře a rychle, což jsem tedy nečekala.
Rina nás hned na začátku upozornila, že se jedná o dark romanci a hlavní hrdina není žádný princ, který by zachránil spící princeznu, ale spíše by jí uvrhl do ještě většího spánku.
Na bad boye jsem zvyklá, každopádně Aiden mi hrozně lezl na nervy. Občas byl vážně pozorný a laskavý (asi tak jen dvě nebo tři kapitoly), ale jinak jsem měla chuť mu vrazit. Ta jeho posedlost Elsou byla fakt něco.
Elsa byla velice sympatická a snadno jsem si jí oblíbila. Občas jsem jí tedy nerozuměla, ale jinak si myslím, že je to fajn postava. Uvidíme jak se ukáže v dalších dílech.. Nejvíce mě zajímala Elsina minulost a co se jí vlastně stalo. To mě taky hodně drželo při čtení.
A taky vedlejší postavy!! Hned jsem si oblíbila Ronana a Cola. A extrémně mě zajímá příběh Xandera a Kim!!
Elsino kamarádství s kluky bylo fakt pěkný!! Sice to pořád kazil Aiden, ale každou scénku, kterou s nimi měla jsem si hned označila.
O konci ani nemluvím, protože PANE BOŽE!! Nutně potřebuju další díl.. Jsem vážně zvědavá, jak se to všechno bude vyvíjet a co se dozvíme nového..
Nebylo to nic extra (aspoň tedy ten první díl), ale bavilo mě to a konec mě rozhodně nalákal na druhý díl..

17.12.2022 3 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

4.5/5 *

"Your eyes tell the explicit story that your soul tries to hide."

***
Tak tohle bylo něco!! Amo je vážně skvělá a ráda bych jí viděla do hlavy, protože její knihy jsou bomba..
Do poslední chvíle jsem netušila oč jde a vlastně jsem za to ráda, protože takhle jsem měla skvělý moment překvapení (a jakože těch momentů bylo hodně :D). Od začátku až do konce mě to bavilo a byla jsem jako na jehlách, až se pokazí zase nějaká věc (a samozřejmě pokazila)..
Sass a Kill.. Fakt jsem se na ně těšila a milovala jsem každou část jejich příběhů. Oba měli něco, co King a Persy neměli. Samozřejmě jsem jejich příběh taky zbožňovala, ale Sass a Kill jsou prostě jiný level.. Řeknu vám ale jedno a to je, že mě NESKUTEČNĚ vytáčela Maja a to jsem jí měla v jedničce docela ráda :dd. Chuť jí uškrtit se stupňovala každou kapitolu :dd.. Ale na konci mi jí bylo líto, takže…
Keaton mě pořád láká víc a víc, fakt už potřebuju jeho knihu, protože tento muž mě vážně uhranul.
Konec byl jedno velké OU a já asi minutu zírala na obrazovku čtečky a přemýšlela.. Samozřejmě mám opět plno otázek, ale na to jsem si už u Amo zvykla :D..
Zmínka Elitního klubu králů je prostě top a už se těším na třetí díl, kde bude Eli (můj oblíbenec) z Elitních králů.
Opět upozorňuji, že Amo je autorka dark knih, tudíž vám nemusí být příjemné její knihy číst. Vyhledejte si trigger warnings!!

13.07.2022 4 z 5