badliar_id badliar_id komentáře u knih

Jen pět přežije Jen pět přežije Holly Jackson

(SPOILER) "What if I said you were the right people, in the right place at exactly the right time."
Další zázrak od Holly.. Nebylo to tedy tak wow, jak její NNVPHH série, ale bylo to fajn a záživné..
Občas mi to fakt nahánělo strach :dd, hlavně když jsem to četla večer..
Začátek mi tedy moc neutíkal, ale pak se to rozjelo a já nemohla přestat číst..
Jediná postava, kterou jsem nemohla vystát byl Oliver. Vůbec mi ho není líto, protože obětoval i svou vlastní sestru a bylo mu to naprosto jedno.
Potřebovala bych více scén Red a Arthura!!
Kdo má rád příběhy od Holly a celkově thrillery, tak určitě doporučuju..

01.05.2024 4 z 5

Lepší než ve filmu Lepší než ve filmu Lynn Painter

3.5/5*

"I fell in love with teasing you in the second grade, when I first discovered that I could turn you cheeks pink with just a word. Then I fell in love with you."
Nebylo to špatný, ale zároveň ani skvělý. Taková průměrná feel good romantika. Představovala jsem si ten příběh asi trocho jinak, možná proto jsem z toho nebyla tak paf jako ostatní..
Liz a Wes = cute!!

28.04.2024 3 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

"A dragon without its rider is a tragedy. A rider without their dragon is dead."
"Theres nowhere in existence you could go that I wouldnt find you, Violence."
Fenomenální. Bylo to naprosto fenomenální. Dlouho jsem se takhle necítila u čtení fantasy knihy (naposledy když jsem četla dvory)..
Violet jsem si zamilovala hned v první kapitole. Líbilo se mi, že i když šlo do tuhého, dala tomu všechno. Rozhodně není "křehká", jak si o ní všichni myslí, ale tak to mi přece víme, že? (a ostatní už taky)..
O Xadenovi ani nemluvím.. Byla jsem z něho úplně na větvi a to je to jenom fiktivní postava :D. Violet a Xaden mě přiváděli k šílenství, fakt že jo.. Miluju je.
Hrozně se mi líbilo to přátelství jaké mezi sebou měli ostatní postavy.. Ridoc je top strop, z něho jsem fakt nemohla :dd.
A ten konec? Asi desetkrát jsem si četla poslední stranu knihy, protože jsem tomu nemohla uvěřit a rozhodně jsem to nečekala.. Nutně potřebuji druhý díl!!

26.04.2024 5 z 5

Prokleté královny Prokleté královny Catherine Doyle

3.5/5*

"Everyone's a fool for something, Wren. Why not let it be love?"
První část knihy mě vůbec nechytla a už jsem si říkala, že knihu snad iodložím, ale pak přišla druhá část a najednou celá kniha ožila..
Nemohla jsem přestat číst, protože najednou se toho tam dělo tolik, že jsem potřebovala vědět, jak to všechno dopadne :dd..
Milostné trojúhelníky NESNÁŠÍM a bohužel se nám tu jeden nečekaně objevil :D.
Rose a Shen jsou fakt zlatíčka.. Jsem hrozně zvědavá na třetí díl a co vše se bude dít..

21.04.2024 3 z 5

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

3.5/5*

"Love is the one thing you cant steal. You cant create it, either. It either exists or it doesnt. And if it exists, you cant take it by force."
Tento díl byl za mě o něco slabší, než jednička, ale pořád jsem si užívala každou stránku..
Chyběla mi tu nějaká pořádná akce. Na konci sice byla, ale oproti jedničce byla tedy nic moc..
Hrozně se mi líbil vztah mezi Klarou a Nessou.. Doufám, že se obě objeví v dalších dílech!!
Nessa a Miko = love,love!! Jsem zvědavá na další díl a o kom bude tentokrát!!

22.03.2024 3 z 5

Šach a mat Šach a mat Ali Hazelwood

"Galaxies pass through his black eyes, and I wonder whether this second could last a century. Whether the universe could be just me and him, understanding each other on a forever loop."
Na knihy od Ali se vždy těším, takže jsem se hned na tuhle novinku vrhla.. Bylo to úplně něco jiného, než jsme od Ali zvyklí. Více heavy témata, žádná feel good romantika, ale přesto tu je znát, že to psala Ali.. Hodně jsem se smála a taky možná uronila jednu nebo dvě slzy.
Bavilo mě to, ne tolik jako Hypotéza lásky, ale mělo to svoje kouzlo..
Nolan a Mallory = *heart eyes*

10.03.2024 4 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

2.5/5*

Hodně jsem se na knihu těšila, vlastně na celou Twisted sérii, ale popravdě jsem dost zklamaná. Možná jsem měla od toho tak velká očekávání, že jim kniha nedostála.
Alex mě štval skoro celou knihu. Jeho chování a celkově vystupování. Jeho oslovování při sexu mě vyloženě vytáčelo. Ava mi vlastně docela přirostla k srdci, sice jsem nechápala co na Alexovi vidí, ale budiž.. Jejich sexuální scény jsem přeskakovala, protože to bylo furt to samé dokola a znovu číst, jak Avu nazývá děvkou jsem vážně nechtěla.. Ještě uvidím zda se pustím do dalších dílů.

01.03.2024 2 z 5

Zmije a křídla noci Zmije a křídla noci Carissa Broadbent

4.5/5*

"Never trust. Never yield. Always guard your heart."
Upíří témata v knihách moc nevyhledávám, spíše vůbec, ale tohle frčelo internetem, že jsem neodolala a knihu si koupila. Lituju toho? Absolutně ne! Bylo to skvělý. Přiznám se ale, že jsem byla ze začátku trochu skeptická (úplně zbytečně), přestože mě kniha hned vtáhla do děje..
Posledních 150 stran jsem byla v takovým stresu, že jsem byla ze všeho úplně vyjukaná.
V tak krátké době se stalo snad 100 věcí a já se nestačila ani divit.. A ten konec mezi Orayou a Raihnem nebudu ani komentovat..
Už se těším na druhý díl..

22.02.2024 4 z 5

Nové šance Nové šance Lilly Lucas

Pouhé dva dny mi trvalo tenhle skvost přečíst. Tak moc dobrá knížka to byla!! Tahle série je vážně boží. Leonie se Samem si mě okamžitě získali a ta jejich chemie byla BOMBÉZNÍ!! Maya byla zlatíčko, hned jsem si jí zamilovala.
Čtvrtý díl pro mě bude stále na prvním místě, protože Annie a Cole byli prostě něco skvělého, ale Leonie a Sam jsou hned za nimi. Vlastně je dohání
.. Bye-bye Green Valley, budeš mi chybět.. !!

17.02.2024 5 z 5

Korunní princezny Korunní princezny Catherine Doyle

3.5/5*
"The reckless part of her still yearned for his company, burned for his touch."
Do knihy jsem šla s nulovým očekáváním a jsem za to docela ráda. Nebyla to nějaká wow senzace, ale bavilo mě to.
Některé kapitoly byly moc zdlouhavé a o ničem a jiné jsem hltala do poslední strany.
Wren jsem si oblíbila hned od začátku, s Rose mi to trochu trvalo a stále to u ní mám 50/50.
Wren s Torem si mě okamžitě získali. Ta jejich chemie? Zbožňovala jsem jejich scénky.
Shena bych 100% chtěla mít za kamaráda :dd..
Druhý díl si určo přečtu, protože ten konec byl jedno velké UGH!!

28.01.2024 3 z 5

Mrtvá holka, dobrá holka – část druhá Mrtvá holka, dobrá holka – část druhá Holly Jackson

"Hey Sarge, remember me?"
Tak ten konec mě tedy dostal. Úplně nevím co si mám o tom myslet :d..
První část byla za mě o něco lepší, ale pořád to bylo skvělý. Pipa a Ravi jsou moji miláčkové a vážně, vážně je zbožňuju.. Zaslouží si celý svět!! Miluju tuhle sérii celým svým srdcem!!
První díl je za mě ale top strop!!!

23.01.2024 4 z 5

Mrtvá holka, dobrá holka – část první Mrtvá holka, dobrá holka – část první Holly Jackson

"You're my person. My little one. My Sarge. And I'm supposed to protect you."
OMG!! Tak tohle bylo tedy něco. Hlavně ten konec, který jsem vůbec nečekala..
Četlo se to krásně, ale musím se přiznat, že jsem se prvních cca 100 stran nudila.. Pak se to ale rozjelo a já nedokázala přestat číst.
Miluju Pipu a Raviho!! Oba jsou hrozně fajn postavy a člověku hned přilnou k srdci.. Jsem zvědavá co se bude dít v druhé části..

21.01.2024 4 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

"The truth screws you over before it sets you free."
První dva díly byly za mě průměr, ale tenhle díl byl vážně skvost. Zbožňuju celou tu jejich partu a už se těším na příběhy ostatních. Elsu jsem občas nechápala, ale jinak byla pořád stejně fajn. Aiden byl úžasný v této knize. Ten konec byl pro mě jedno velké COŽE? :D
Za mě fakt super. Btw Ronan je vážně, vážně střelený, ale naprosto ho žeru

14.01.2024 4 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

"You were always in my head. And I could never get you out."
Ali vážně umí psát vtipné a milé příběhy. Hlava plná lásky se dost podobá její předešlé knize Hypotéza lásky, ale mně to nějak extra nevadilo.
Bee mi občas lezla na nervy, ale jinak se mi její postava líbila. Levi je úžasný..
Konec jsem tedy nečekala a chvíli jsem byla zaražená :D.. Už se těším na další její knihu!!
Btw Hypotéza lásky je za mě stejně nejlepší..

10.12.2023 4 z 5

Poslední gambit Poslední gambit Jennifer Lynn Barnes

4.5/5*
"I love you. I would die to protect you. I would make you hate me to keep you safe because damn it, Averysome things are too precious to gamble."
Miluju tuhle sérii celým svým srdcem!! Třetí díl byl stejně dobrý a čtivý, jako předešlé dva díly.
Nikdy bych nevěřila, že může být knížka až takhle dobře čtivá. Zbožňovala jsem ty hádanky a jak se to Avery a ostatní snažili vyřešit..
Konec jsem upřímně čekala trochu jinačí, ale jinak miluju celou knihu!! Jamie a Avery mají moje srdce a naprosto je zbožňuju..

26.11.2023 4 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Tohle bylo vážně super. Hlavní postavy jsem si hrozně oblíbila a bavila mě každá jejich scénka. Bylo zde pár mehh věcí, ale jinak to bylo super. Po delší době kniha, která mě bavila od začátku až do konce. Už se těším na další díly,..

26.11.2023 4 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

3.5/5*
Milá a odpočinková romance. Sice jsem úplně necítila ten romantický vibe hlavních hrdinů, ale nějak extra mi to nevadilo. Nejvíce mě na knize bavil ten vztah mezi Frannie a dcerkami Macka.
Ty byly vážně miliónové!!

08.10.2023 3 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Tohle byl za mě zatím nejlepší díl.. Annie a Cole mi neskutečně sedli a jejich příběh mě bavil nejvíce. Nebyla ani jedna chvíle kde by mě to nebavilo, ještě jsem schválně čtení prodlužovala, protože jsem nechtěla aby to skončilo :(..
Vážně doporučuju..

04.09.2023 5 z 5

Ahoj, tady Sam Ahoj, tady Sam Dustin Thao

3.5/5*

"Letting go isnt about forgetting. Its balancing moving forward with life, and looking back from time to time, remembering the people in it."
Pěkný a silný příběh o ztrátě milované osoby. Četlo se mi to dobře, ale přiznám se, že na začátku jsem měla problém s orientací útržků z minulosti. Naštěstí jsem si na to pak zvykla a už to ani nevnímala.. Přátelství mezi Julie a Oliverem jsem zbožňovala!!
Líbilo se mi to, ale např. Tisíc polibků mě více rozhodilo a emočně položilo, než toto.

08.08.2023 3 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

4.5/5*
"Havent you heard? Love is an obsession. Some would even say . . . the maddest obsession."
Ughh, tohle bylo super!! Giannu jsem v jedničce moc nemusela a díky tomu jsem odkládala čtení dalšího dílu, každopádně musím na ní změnit názor. Hrozně se mi líbila její povaha, humor a jak byla jiná, než ostatní ženy v této sérii..
Asi budu jediná, ale Nico je u mě stále na prvním místě.. Celkově to byl fajn díl, který mě bavil a užila jsem si ho.

16.07.2023 4 z 5