Jen pět přežije

Jen pět přežije https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535824/bmid_jen-pet-prezije-66117618a6e58.jpg 4 15 15

Osm hodin. Šest přátel. Jeden snajpr. Red Kennyová vyrazila o jarňácích s partou kamarádů na road trip. Jen ona, její nejlepší kámoška se svým starším bratrem, jeho dokonalá holka, kamarád ze školy a kluk, se kterým by Red nejradši víc než jen kamarádila. Jenže se jim v noci uprostřed ničeho porouchá obytňák a oni záhy zjistí, že v pustině nejsou sami. Někde tam ve tmě se totiž ukrývá odstřelovač. Nejde ale o žádného náhodného pomatence, tenhle chlap jde najisto – a jeho cílem je jeden z nich. Do úsvitu zbývá 8 hodin. Do té doby musí šestice uprchnout, nebo odhalit, kdo z nich skrývá děsivé tajemství, pro které je muž venku ochoten je všechny do jednoho postřílet.... celý text

Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Five Survive , 2022

Babouš
23.05.2024 2 z 5

Nečetlo se mi to moc dobře, některé věty jako by psala umělá inteligence, a zpočátku jsem měl obrovský chaos v postavách.

kneslova
18.05.2024 5 z 5

Je to třetí kniha od této autorky, co čtu a každá je za 5 hvězdiček , jak se dej rozjede je čím dál napínavější a napínavější .. jdu si sehnat ty zbývající knihy

mikika
09.05.2024 5 z 5

autorčina předchozí série byla skvělá, tak jsem zkusila i tohle. a to teda byla jízda. a nemyslím cestu karavanem - kdybych se nebála, že nebudu mít na chatě co číst, sfoukla bych knížku za jediný den. nešlo se odtrhnout. adrenalin proudil žilami, nervy na pochodu... zápletka s ostřelovačem sice divná, ale celé to bylo hlavně proto, aby dostala pod tlak šest přátel tak moc, až jim ujíždí nervy a obrátí se proti sobě navzájem... no teda!

KnihomoLucy196
05.05.2024 5 z 5

(SPOILER) Já tady brečim, Holly! Nemůžeš takhle ruinovat svý čtenáře..

Já nemám slov. Idylická cesta karavanem napříč Státy se promění v hororovou noc s odstřelovačem, který je odhodlaný vás zabít? Naprosto geniální. Nevím, jak na ty nápady Holly chodí, ale vždycky se z toho vyklube dost přesvědčivá a realistická zápletka

Parta byla fajn, až na Olivera. Jako pardon, ale jsem jediná, kterou pokaždé vytáčel a jako jediná ho na konci nelitovala?

Ze začátku se to rozjíždělo trochu pomaleji, než jsem byla zvyklá z aggtm, ale pak jsem se od toho neuměla odlepit
Mělo to spád, připadalo mi to realistický a občas jsem se skutečně bála

A ten konec? Sakra lidi, celej jsem ho probrečela!
Tak moc jsem se o Red bála! Ale nakonec to pak zachránil Arthurův dopis.. už jsem si fakt myslela, že nepřežije

Božínku, to bylo něco
Můj první thriller, kterej jsem kdy četla, a myslím si, že posadil příčku hodně vysoko

badliar_id
01.05.2024 4 z 5

(SPOILER) "What if I said you were the right people, in the right place at exactly the right time."
Další zázrak od Holly.. Nebylo to tedy tak wow, jak její NNVPHH série, ale bylo to fajn a záživné..
Občas mi to fakt nahánělo strach :dd, hlavně když jsem to četla večer..
Začátek mi tedy moc neutíkal, ale pak se to rozjelo a já nemohla přestat číst..
Jediná postava, kterou jsem nemohla vystát byl Oliver. Vůbec mi ho není líto, protože obětoval i svou vlastní sestru a bylo mu to naprosto jedno.
Potřebovala bych více scén Red a Arthura!!
Kdo má rád příběhy od Holly a celkově thrillery, tak určitě doporučuju..