Mrtvá holka, dobrá holka – část první přehled

Mrtvá holka, dobrá holka – část první
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522006/bmid_mrtva-holka-dobra-holka-cast-prvni-z0T-522006.jpg 4 125 125

Kdo tě bude hledat, až zmizíš ty? Pipa se chystá na vysokou. Na každém kroku ji ale pronásledují události posledního případu. Trpí panickými záchvaty, které doprovázejí krví zbrocené halucinace. Pravidelně jí chodí anonymní výhrůžky a záhy ji začne v ulicích pronásledovat tajemný muž. Když se Pipa pokouší odhalit identitu svého stalkera, uvědomí si spojitost mezi ním a sériovým vrahem, který v okolí řádil před šesti lety. Je snad možné, že tehdy zavřeli nevinného Kvůli nezájmu policie zbývá Pipě jediné: vyřešit nový případ na vlastní pěst dřív, než se stane další obětí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

As Good As Dead, 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrtvá holka, dobrá holka – část první. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (33)

Fiso
15.10.2024 5 z 5

Celá série, ale zejména tento díl pozvedá slovní spojení "malé město" na úplně jinou úroveň.

bee88maja
15.10.2024 5 z 5

Trochu se nám to komplikuje, trochu nám ten příběh graduje. Dobře vykreslený stav mysli, která nespí, která je v zápřahu po traumatickém zážitku. Souboj mysli, co je reálné a co si jen vykresluje. A snaha udržet si racio stále při životě.

Rozdělit knihu na dvě části je zřejmě účelné, přece jen příběh končí ve velmi napínavém okamžiku a každý čtenář, který chce a prahne po tom, jak příběh dopadne, si ten druhý díl obstará...

Takže hurá do toho. Zlo a dobro, spravedlnost a pomsta. Kdo vyhraje tentokrát?

Jaehyun
12.10.2024 4 z 5

Opět super, ale první díl mě bavil asi nejvíc. Moc nechápu, proč je knížka rozdělené na dvě části, protože v originále je to normálně jedna knížka. Takhle budu muset čekat na další díl, než si ho budu moct přečíst.
Trochu mi tu chybělo vyšetřování, které mě bavilo v prvním díle, ty složky a rozhovory atd... zase se mi ale líbilo, jaký to má na Pipu všechno dopad a že ani v řešení svých problémů není dokonalá. Ten konec mě dostal i když padoucha odhalíte celkem rychle a jsem zvědavá na pokračování a jak se to všechno vyřeší.

Vražedná temnota, Nezkrotná říše a další knižní novinky (39. týden)

24.09.2023

Kniha Mrtvá holka, dobrá holka – část první v seznamech