Mrtvá holka, dobrá holka – část první přehled

Mrtvá holka, dobrá holka – část první
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522006/bmid_mrtva-holka-dobra-holka-cast-prvni-z0T-522006.jpg 4 109 109

Kdo tě bude hledat, až zmizíš ty? Pipa se chystá na vysokou. Na každém kroku ji ale pronásledují události posledního případu. Trpí panickými záchvaty, které doprovázejí krví zbrocené halucinace. Pravidelně jí chodí anonymní výhrůžky a záhy ji začne v ulicích pronásledovat tajemný muž. Když se Pipa pokouší odhalit identitu svého stalkera, uvědomí si spojitost mezi ním a sériovým vrahem, který v okolí řádil před šesti lety. Je snad možné, že tehdy zavřeli nevinného Kvůli nezájmu policie zbývá Pipě jediné: vyřešit nový případ na vlastní pěst dřív, než se stane další obětí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

As Good As Dead , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrtvá holka, dobrá holka – část první. Přihlašte se a napište ho.

vandalindakova
předevčírem 5 z 5

Jednička byla dobrá, ale něco tomu chybělo. Dvojka byla dobrá, ale něco tomu chybělo. A pak přišla trojka, a vyrazila mi dech. Dala mi přesně to, co jsem potřebovala a totálně mě šokovala. Přesně takhle má za mě vypadat thriller, dámy a pánové. Tak, že bezdechy čekáte, co se stane dál, a jde vám z toho reálně mráz po zádech. Trojka v sobě obsahuje emoce a reálný boj s psychickými problémy, které jsou reakcí na to, čím si naše mladá vyšetřovatelka prošla. Konečně to není žádná vyšetřovatelská drsňačka studená jak čumák, zvyklá na všechno. Ten střet reality, že tu máme holku co viděla neuvěřitelný věci, a zároveň řeší něco tak banálního jako jsou vztahy, protože to je to, čím by se reálně v tomhle věku měla zabývat, to je ta přidaná hodnota, co z toho udělala tuhle perfektní záležitost. Ve výsledku je to asi chytrý, dva díly si tu holku zamilovávejte, a pak smash! Geniální :D
A ten závěr byl totálně dechberoucí. Druhou část potřebuju teď hned!

LexiS
17.07.2024 4 z 5

Trochu delší start, kdy se opakují pořád dokola pocity hlavní hrdinky až mě to potom trochu začalo nudit. I kapitoly začínají dost podobně - jedna halucinace za druhou
Ani vyšetřování už tu není tak zajímavé, ale místo toho zde najdeme děsivější atmosféru, protože obětí je tentokrát sama Pipa, která musí zachránit sama sebe. Už jen z věty "Kdo tě bude hledat, až zmizíš ty," budete mít husí kůži.
Konec byl strhující, opravdu jen čekáte co bude nebo nebude. Doufám, že se autorka v druhé části nebála a šlápla na plyn. Jsem moc zvědavá, jak se bude Pipa dál vyvíjet a doufám, že mě druhá část nezklame.

Varjohukka
13.07.2024 5 z 5

Moje oblíbená knižní série, která zde nabrala ještě o něco temnější nádech a velmi nečekaný zvrat.
Mrzí mě jen, že v češtině byla kniha nelogicky rozdělena do dvou dílů (asi kvůli větším výdělkům?).

všechny komentáře

Související novinky (1)

Vražedná temnota, Nezkrotná říše a další knižní novinky (39. týden)

24.09.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Mrtvá holka, dobrá holka – část první v seznamech

ve Čtenářské výzvě12x