Anyv Anyv komentáře u knih

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Když se čtenář pustí do této knihy, najde tam všechno co taková kniha má mít. Trocha magie, nadpřirozena, záhady, tajemství, válku, touhu po moci a smrt. Vélin mi byl velmi sympatický, získává si slávu a obdiv lidí, aniž by o to usiloval a zároveň vzbuzuje v ostatních strach a nenávist. Společně se svými bratry z šestého řádu tvoří skvělou skupinu, kterou si zamilujete. Knihu doporučuji, protože se příjemně čte a má velmi napínavý děj, který vás stále nutí číst dál a vrhnout se na další díl.

12.03.2017 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Prostě boží... Pomalu, ale jistě odhalujeme pár tajemství, ale stále je jich tolik, na které bychom chtěli najít odpovědi. Ilan čím dál tím víc riskuje a stává se nebojácnější. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu a doufám, že bude co nejdříve. Knihu doporučuji - nezklame.

13.01.2018 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Jedním slovem - úžasné. Originální svět, plný záhad a zákonů, které obyvatelstvo jasně dodržuje. Ilan je na svůj věk velmi inteligentní a někdy jsem úplně zapomněla, že to vypráví tak malé dítě. Tolik strachu, napětí a nervozity jsem u čtení dlouho nezažila. Všem doporučuji k přečtení, protože já jsem naprosto uchvácená a už se těším na další díl.

10.10.2017 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Je těžké vyjádřit slovy, co všechno ve vás tento příběh vyvolá. Dočteme se o lidech, kteří si zničili život jen proto, že si všechno nechávali pro sebe ... a tu bolest si nesou po celý svůj život. Jojo Moyes nám ukazuje lidskou hloupost, ale i krutost, vypočítavost a tak málo upřímnosti, díky niž lidé všechno zničí.

20.09.2018 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Prostředí Austrálie mi bylo velmi sympatické. Postavy jsou příjemné. Příběhu nechybí napětí, záhady a tajemství. Myslím, že na konci bude čtenář překvapen, tak jako já :)

26.02.2017 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Kdyby den nebyl tak krátký, byla bych schopna knihu přečíst jedním dechem. Příběh se mi velmi líbil, nelituji koupě. Určitě se k ní ráda zase vrátím, příběh mě velmi zasáhl a doporučuji dalším čtenářům si knihu přečíst.

25.02.2016 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Knihu hodnotím jako čtivou, ale postrádala jsem emoce, které ve mě většinou příběhy vyvolávají a nějaké ty pocity a dojmy, co vám v hlavě zůstanou, když dočtete poslední stránku. Hlavní hrdinové jsou sice děti, ale myslím, že vás překvapí svým chováním a mnohdy jsou lepší než ti dospělí, kteří se jich chtějí zbavit, protože jsou pro společnost zbyteční.

27.05.2017 3 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Další díl Hledání... Autorka nám ukazuje smutnou pravdu o zaslepené lásce a ignoraci zcela zřejmé a popírané touhy. Během čtení jsem pociťovala rozčarování, nechutenství, smutek, ale i zábavu a pocity uspokojení, jak to všechno dopadlo. Knihu doporučuji, protože příběh Gen a Wolfa vás nebude nudit.

12.12.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Autorka nezklamala. Nečekaný pachatel a konec, který čtenáře naprosto dopálí, protože knihu ukončila tímto způsobem. Tak jsem zvědavá, čeho se dočkám v dalším díle. Nechci prozrazovat děj, takže knihu určitě doporučuji k přečtení.

21.06.2016 5 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Četla jsem všechny knihy už po třetí a myslím si, že je budu číst stále dokola, protože mě naprosto učarovaly. Knihy se velmi dobře čtou a rozhodně je doporučuji všem :)

15.03.2015 5 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

V knize najdete vtipné, dojemné i vášnivé scény. Autorka má velké nadání vtáhnout čtenáře do děje a hrát si s jeho představami. Celá série Hledání... se mi velmi líbila, ani chvíli jsem se nenudila a určitě ji doporučuji všem čtenářům, kteří mají rádi oddechovou četbu s trochou erotiky.

11.06.2018 5 z 5

Síla Síla Siri Pettersen

Poslední kniha Havraních kruhů mě nezklamala. Opět jsem přehodnotila své názory na některé postavy, díky novým odhalením. Svět Umpiri byl zajímavý a líbil se mi. Konec byl podle mého očekávání. Knihu doporučuji :)

15.11.2017 5 z 5

Císařovy čepele Císařovy čepele Brian Staveley

Musím říct, že jsem velmi mile překvapená. Dílo neobsahuje příliš mnoho magie a osudy hlavních postav jsou dokonce uvěřitelné. Nejvíc se mi líbila postava Valyna, jehož život je plný záhad a nevyzpytatelných situací. Jeho osud mě zajímal nejvíc a věřím, že mě v následující knize ještě hodně překvapí. Druhý v pořadí je Kaden, u kterého se může zdát, že život mnicha bude nudný, ale není tomu tak. A v poslední řadě je to Adare, které autor věnoval velmi málo kapitol, ale v poslední kapitole, bude čtenář velmi překvapen. Knihu doporučuji, velmi dobře se čte, autor všechna cizí slova vysvětlí a děj nabírá na intenzitě, takže vás navnadí na další pokračovaní Netesaného trůnu.

12.08.2017 5 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Jsem ráda, že jsem se pustila do čtení této trilogie. Závěr knihy se mi líbil a vůbec nejsem zklamaná. Je pravda, že o některých postavách a smyslu jejich počínání stále přemýšlím, ale o to víc jsem ráda, že mi tato kniha zůstane dlouho v hlavě. Už se těším, až se k Vélinovi Al Sornovi opět vrátím a přečtu si znovu jeho příběh.

08.05.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Další kniha od Jojo, která mě nezklamala. Tak dojemný příběh, který by mě donutil na něj neustále myslet a přitom plakat jsem ještě nečetla. Pořád jsem doufala, že všechno dopadne jinak než autorka zamýšlela. Will byl naprosto sympatická postava a s Lou tvořili skvělou dvojku. Knihu doporučuji... byla skvělá.

24.11.2016 5 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Jedním slovem "skvělé" ... už se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl, a konečně spojím tu záhadnou skládačku dohromady. Kniha se velmi dobře čte, je zde akce, smutek i zábava. Určitě všem doporučuji si kolekci Zaklínače přečíst.

06.10.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Kniha nezklamala. Pěkný a čtivý příběh, který není přitažený za vlasy. Mám ráda, když autorka nechává čtenáře nahlédnout do pocitů všech postav. Knihu doporučuji.

17.07.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Páni, moje první zkušenost s touto autorkou a byla jsem příjemně překvapená. Skvělý náhled na minulost Milese, aby čtenář dobře pochopil jeho chování, jednoduchý popis odvážnějšich scén, napsaných nenásilnou formou, která čtenáře určitě potěší. Knihu doporučuji, velmi dobře se čte.

01.05.2016 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Jojo Moyes nezklamala. Pěkný a dojemný příběh o dívce, která je na svůj věk velmi vyspělá, ale na druhou stranu nám stále připomíná, že je ještě pořád jenom dítě.

14.04.2018 5 z 5

Podzimní republika Podzimní republika Brian McClellan

Skvělá trilogie, která čtenáři nabídne sympatické postavy, zákeřné a nevyzpytatelné "záporáky", nespočet emocí a skvělý zážitek z četby. Kdo se ponoří do tohoto fantastického světa obdařených, privilegovaných a poznačených prachmistrů, nebude litovat.

06.01.2018 5 z 5