Hledání podmanivé krásy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Gen MacKenziová má před sebou nejšťastnější den svého života, svou svatbu. Anebo se o tom alespoň snaží přesvědčit. Jak se vlastně stalo, že z jejího dokonalého snoubence, úspěšného lékaře a jejího šéfa, stal manipulativní sobec? Když Gen čeká v kostele na okamžik, než bude muset projít uličkou k oltáři, poslechne náhlý impuls a místo do manželství skočí z kostelního okna – přímo do náruče Wolfa, svého nejlepšího přítele. Od doby, co se zasnoubila, se s Wolfem odcizili, ale jejich společný útěk je sblíží rychleji, než by si pomysleli. Brzy si uvědomí, že jejich vztah přerůstá v něco víc. A potom už nebude cesty zpět… Gen i Wolfe si svého kamarádství cení nade vše a díky minulým traumatům vědí, že ztráta přítele by byla nenahraditelná. Jak ale odolat přitažlivosti, která je k sobě táhne velmi neplatonickým způsobem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305885/hledani-podmanive-krasy-Nzk-305885.jpg 4.3341
Série

Hledání 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Searching for Beautiful, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (67)

Kniha Hledání podmanivé krásy

Přidat komentář
Nika151
27. října

Miluju tuto autorku a tahle série je čím dál lepší..řekla bych, ze příběh Wolfeho a Gen byl zatím nejlepší. Už se těším na poslední dil. Moc se mi líbil začátek, jak Gen utekla ze své svatby a do toho se připletl Wolfe a utekli spolu na chatu uprostřed přírody. Jak svou přítelkyni a tajnou lásku chránil před manipulátorem, postupně mezi nimi rostlo napětí, až to nevydrželi..doporučuji!

Siegrid
02. října

Prvních cca 250 str. je napínavých, že nemůžete přestat číst a pak už je to takové rozmělněné. Nicméně nápad knihy dobrý.


Maruš.D
12. září

Už jsem zjistila, že mi na této autorce nesedí její rychlé ukončení knih. V celku to plyne, pak přijde zápletka, stačí omluva a vše je zase růžové. Nevím, zda by to vždy tak lehce prošlo v reálném životě. Nicméně i přes zrychlený konec se tato kniha stala mou nejoblíbenější z celé série. Wolfa jsem si moc zamilovala. Příběh byl syrový a plný emocí, které mě nenechali v klidu. To co se dělo s Davidem, Wolfovo démoni, to vše dodalo knize na zajímavosti.

hlavajda93
20. srpna

Pěkný příběh a celkově se mi líbil mnohem víc než díl o Kate a Kennedy. Konečně jsme se dozvěděly něco o Wolfeovi a jeho životě, ikdyž to bylo dost drsné. K šťastnému závěru vedla pro oba docela trnitá cesta.

petulkapeta
21. července

užasný díl,fakt kdo by se netěšil na přiběh Wolfeho?! ten kluk a jeho minulost,odhodlani a prostě vše určitě byl baječný kamarad ale daleko lepší bude přítel pro Glen...

Myška43
07. července

Wolfeho jsem si oblíbila už v sérii Manželství s miliardářem, takže na jeho příběh jsem se moc těšila. Mám tuto autorku v oblibě. Posbírá závažná témata z reálného světa , okoření to špetkou fantazie a vloží do krásného romantického sexy příběhu, z kterého vznikne další skvělá pohádka pro ženy. Takže kdo se chce odreagovat od starostí všedních dnů, zasnít se, vypnou a jen se oddávat příběhu, tomu knihu doporučuji. Ten kdo nad vším moc přemýšlí, neustále analyzuje, pro toho tato kniha rozhodně není ta pravá.

0249
11. května

Nevím proč ale pokaždé mě ta série neskutečně pobaví a pro mě jsou to úžasné příběhy.

kakaba4818
05.09.2019

Pro mě zatím nejlepší příběh ze série Hledání. Samozřejmě by se dalo polemizovat nad pravdivostí a skutečností, ale kdo to bere jako oddychovku, nebude litovat.

1

Doporučujeme

Poslední výročí
Poslední výročí
Dům ozvěn
Dům ozvěn
Love story
Love story
Půlnoční romance
Půlnoční romance