Hledání podmanivé krásy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Gen MacKenziová má před sebou nejšťastnější den svého života, svou svatbu. Anebo se o tom alespoň snaží přesvědčit. Jak se vlastně stalo, že z jejího dokonalého snoubence, úspěšného lékaře a jejího šéfa, stal manipulativní sobec? Když Gen čeká v kostele na okamžik, než bude muset projít uličkou k oltáři, poslechne náhlý impuls a místo do manželství skočí z kostelního okna – přímo do náruče Wolfa, svého nejlepšího přítele. Od doby, co se zasnoubila, se s Wolfem odcizili, ale jejich společný útěk je sblíží rychleji, než by si pomysleli. Brzy si uvědomí, že jejich vztah přerůstá v něco víc. A potom už nebude cesty zpět… Gen i Wolfe si svého kamarádství cení nade vše a díky minulým traumatům vědí, že ztráta přítele by byla nenahraditelná. Jak ale odolat přitažlivosti, která je k sobě táhne velmi neplatonickým způsobem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305885/big_hledani-podmanive-krasy-Nzk-305885.jpg 4.4381
Série:

Hledání 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Searching for Beautiful, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (70)

Kniha Hledání podmanivé krásy

Jája92
30.12.2021

Zatím nejlepší díl, který jsem četla. Očekávala jsem, že serie bude mít sestupnou tendenci, ale zatím se tak nestalo. Dějová linka mezi Gen a Wolfem nebyla prostoduchá jako to bývá u jiných erotických románů. Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Vztahové peripetie a stíny minulosti obou hrdinů mi nedovolily knihu odložit.
Samozřejmě erotické scény byly někdy přehnané viz počítání orgasmů, ale na to už jsem u těchto knížek zvyklá. Navíc mě občas rušily vulgární výrazy při běžné konverzaci.
Autorce se navíc provedlo naladit na další pokračování s hlavní hrdinkou Arilyn.

veronika4937
13.07.2021

Za mě nejlepší díl série, jediný mi přišel trochu jiný. Příběh Gen mě bavil, i když vlastně už od začátku je jasné, jak vše dopadne. Ale upřímně, někdy člověk tyhle průhledné příběhy s happyendem prostě potřebuje :-).


happy19
06.12.2020

Za mě nejlepší díl...a víme proč..
Jeho cestu sleduji už od předešlé série...
Tajně jsem doufala,že se dostane v životě daleko..a neztratí se...
☆☆☆Wolf♡♡♡
Přidávám legendární citát...

„Je víc mnou než já sama. Ať už jsou naše duše z čehokoli, jeho a moje jsou stejné.“

Nika151
27.10.2020

Miluju tuto autorku a tahle série je čím dál lepší..řekla bych, ze příběh Wolfeho a Gen byl zatím nejlepší. Už se těším na poslední dil. Moc se mi líbil začátek, jak Gen utekla ze své svatby a do toho se připletl Wolfe a utekli spolu na chatu uprostřed přírody. Jak svou přítelkyni a tajnou lásku chránil před manipulátorem, postupně mezi nimi rostlo napětí, až to nevydrželi..doporučuji!

Siegrid
02.10.2020

Prvních cca 250 str. je napínavých, že nemůžete přestat číst a pak už je to takové rozmělněné. Nicméně nápad knihy dobrý.

Maruš.D
12.09.2020

Už jsem zjistila, že mi na této autorce nesedí její rychlé ukončení knih. V celku to plyne, pak přijde zápletka, stačí omluva a vše je zase růžové. Nevím, zda by to vždy tak lehce prošlo v reálném životě. Nicméně i přes zrychlený konec se tato kniha stala mou nejoblíbenější z celé série. Wolfa jsem si moc zamilovala. Příběh byl syrový a plný emocí, které mě nenechali v klidu. To co se dělo s Davidem, Wolfovo démoni, to vše dodalo knize na zajímavosti.

hlavajda93
20.08.2020

Pěkný příběh a celkově se mi líbil mnohem víc než díl o Kate a Kennedy. Konečně jsme se dozvěděly něco o Wolfeovi a jeho životě, ikdyž to bylo dost drsné. K šťastnému závěru vedla pro oba docela trnitá cesta.

petulkapeta
21.07.2020

užasný díl,fakt kdo by se netěšil na přiběh Wolfeho?! ten kluk a jeho minulost,odhodlani a prostě vše určitě byl baječný kamarad ale daleko lepší bude přítel pro Glen...

1