Hledání příslibu věčnosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Závěrečný díl série Hledání od populární autorky současných romancí. – Arylin Meadsowsová pracuje v seznamovací agentuře Kinnections jako psychologická poradkyně. Učí jógu, radí osamělým duším, stará se o zvířata v útulku a pomáhá milovanému dědečkovi a na hledání své spřízněné duše jí nějak nezbývá čas ani chuť. Poté, co svého posledního partnera přistihla při výuce jógy s žačkou ve velmi nejógové pozici, rozhodla se, že svoje srdce raději věnuje těm, co ji opravdu potřebují. Když k ní do kurzu na zvládání hněvu dorazí důstojník Stone Perry, Arilyn ho hodlá ignorovat, anebo rovnou nesnášet. Ale jiskru, která mezi nimi přeskočí, už nic neuhasí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337485/big_hledani-prislibu-vecnosti-Nul-337485.jpg 4.2283
Série:

Hledání 4.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Searching for Always, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (60)

Kniha Hledání příslibu věčnosti

sarka2260
17. srpna

Nejlepší z celé série, ale i tak jsem se sem tam nudila

veronika4937
13. července

Čtvrtý díl série, pro mě asi nejslabší, tentokrát se vše točí kolem Arilyn. Struktura příběhu je vlastně stejná, jako u všech předchozích, ale i tak mě čtení bavilo. Stejně, jako u předchozích dílů, mě bavilo, že není erotikou přeplácaný, ale vše příjemně graduje. Pokud hledáte odpočinkovou knížku s touto tématikou, celá tato série určitě stojí za přečtení.


Šánka
06. června

Byl čas na něco odpočinkového, tak jsem sáhla po jednom ze svých čtenářských dluhů a konečně po létech dočetla tuto pěknou romantickou sérii.
V této části poslední z dívek Arilyn (ne)hledá, ale možná i najde toho svého prince. Je to čtení vtipné s jiskřící erotikou, krásně romantické a ano,......předvídatelné :-). Ale o tom tyhle oddechovky přece jsou. A mně dala přesně to, co jsem očekávala. Zábavný příběh.

hlavajda93
22. dubna

pěkný závěr série, sice úplně předvídatelné, ale kdo nechce občas trochu snít:)

Jurajovamaka
27. února

Krásny príbeh zo života. O D P O R Ú Č A M.❤

happy19
09. ledna

Příjemné počtení...sice souhlasím,že nejslabší díl,ale jako série od p.Probst parádní!
Jsem veliká fanynka:-)

„Každý má dvě možnosti. Jsme buď naplněni láskou…, anebo strachem.“

Papita
29.11.2020

Nejslabší díl této série, těžko se prokousávám. Pokud někoho nenadchnula jóga a další věci kolem, bude nejspíše přeskakovat odstavce stejně jako já...

Nika151
02.11.2020

Je mi smutno, že jsem už dočetla celou sérii. Snad najdu podobně výbornou náhradu. Úplně mě všechny díly, včetně tohoto posledního, vtáhly do děje. Moc se mi líbí, ze autorka nevynechala i jiné vztahy, kromě Arylin a Stona, taky velké přátelství mezi ženami, důležitost nejlepších kamarádek, starost o pejsky i o starší lidi. Tentokrat nám nastínila i policejní prostředí a zůstala u seznamovací agentury, i když ta nehrála tak velkou roli jako v minulých dílech. I konec se tak netáhl. Za mě doporučuji všechny knihy od J. Probst. Těším se na další překlady do čj.

1