Ve službách zla přehled

Ve službách zla
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291984/bmid_ve-sluzbach-zla-dC7-291984.jpg 4 2737 2737

Představte si, že jednoho dne obdržíte balíček s useknutou ženskou nohou… I neohroženou Robin Ellacottovou, asistentku soukromého detektiva Cormorana Strika, tento záhadný balík vyděsí k smrti. Jejího šéfa hned tak nic nerozhodí, ale ani on tuhle výstrahu nebere na lehkou váhu. V minulosti narazil na čtyři osoby, které přichází v úvahu jako viníci – a Strike moc dobře ví, že žádná z nich se neštítí ani nejhoršího násilí. Policie se zaměří na jednoho z podezřelých, jenže Strikovi je čím dál jasnější, že právě ten pachatelem není. Spolu s Robin se pustí do pátrání na vlastní pěst a ponoří se do temných a zvrácených světů zbylých tří podezřelých. Záhy však dojde k dalším hrůzným činům a Strikovi s Robin začne rychle docházet čas… Třetí případ Cormorana Strika a jeho sympatické asistentky Robin přináší nejen ďábelsky rafinovanou zápletku s neočekávanými zvraty, ale také poutavý příběh o vztahu oblíbené dvojice vyšetřovatelů na křižovatce osobních i profesních životů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Plus
Originální název:

Career of Evil , 2015


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ve službách zla. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (528)

kvádr
28.05.2024 4 z 5

Vadilo mi, jak zbytečně silná je to kniha. Přeskakovala jsem odstavce občas. Jinak se mi kniha líbila.. Moc.

Čand@
06.05.2024 3 z 5

Cormoran ma baví, aj keď to iskrenie medzi ním a Robin je asi tak na úrovni druhotriednych televíznych detektívnych seriálov. Očakávala som tiež, že z kapitol, ktoré vypráva vrah, napokon vzíde prekvapujúci vinník, celkom sa vymykajúci Strikovým predpokladom. Žiadny taký zvrat sa nekoná, čo je možno škoda. Pridalo by to trochu väčšie grády.


Tynyton
05.05.2024 3 z 5

(SPOILER) Tento díl mě vůbec nebavil. Nebavilo mě, že se vyšetřovatelé zarytě drží podezřelých, které určil Strike v prvních kapitolách. Upřímně by se mi více líbilo, kdyby do toho vstoupil někdo neznámý. Pachatele jsem byla celkem rychle schopná identifikovat. Celý děj se neskutečně vlekl, některé části knihy považuji za zcela zbytečné. Kniha se hodně soustředí na osobní vztah Strika a Robin a zcela upřímně se mi nelíbí, kudy se děj v tomto ohledu ubírá. Samotná Robin, ačkoli si hraje na chytrou a analyticky uvažující ženu, tak se chová nesmyslně, dělá chyby a větší část knihy bych ji nejraději propleskla. Knihu jsem poslechla jako audioknížku. Přednes pana Rímského se mi moc líbil, nicméně bych si odpustila anglické úryvky ve špatné angličtině na začátku kapitol, jakož i absolutně otřesný hudební doprovod, který mi trhal uši.

všechny komentáře

Související novinky (7)

50 nejčtenějších knih minulého roku (2016)

17.01.2017


Žebříček nejprodávanějších eknih (prosinec)

04.01.2017


Žebříček nejprodávanějších eknih v červenci 2016

16.08.2016

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Ve službách zla v seznamech

v Právě čtených42x
v Přečtených4 011x
ve Čtenářské výzvě741x
v Doporučených173x
v Knihotéce897x
v Chystám se číst714x
v Chci si koupit197x
v dalších seznamech10x