AnnaBa AnnaBa komentáře u knih

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Jedním slovem super! S dalším dílem lepší a lepší. Hltala jsem každé slovo. Hrozně jsem si oblíbila Jeřába, tak snad se mu bude autorka věnovat i nadále.

12.02.2022 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Kniha je velmi čtivá, jen těžko se odkládala. Těším se na pokračování.

09.02.2022 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Už několikrát mě odradila obálka knížky. Vyvolávala ve mě pocit jaká blbost to musí být. Nakonec jsem se dostala ke čtení až díky jedné pozitivní recenzi, kterou jsem nedávno četla. Příběh byl super, že se musím hned vrhnout na druhý díl.
Přemýšlím, kolik lidí mohla obálka na první pohled odradit.

06.02.2022 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Jsem celkem překvapená z tolika pozitivních recenzí. Prvních 150 stran pro mě byla děsná nuda a pořád jsem čekala, kdy se děj naplno rozjede. Nakonec zbylé stránky vykompenzovaly začátek a příběh se mi moc líbil. Těším se na další díl.

02.02.2022 4 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Začátek byl nudnější, pak se děj rozjel a moc se mi to líbilo. Po dlouhé době mi u čtení ukápla slza. Jen bych si přála, aby Alina skončila s někým jiným. Nevím, jestli mě ovlivnil seriál a Ben Barnes, ale Temnyj je stále moje nejoblíbenější postava z celé série.
4/5 celé sérii skrz nudnější pasáže

29.01.2022 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Po delší době jsem se vrátila k detektivkám a ani tento díl nezklamal. Jsem zvědavá na novou sérii s Kate Marshall.

21.01.2022 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Po shlédnutí seriálu jsem se musela vrhnout i na knihy. Nadchla mě a těším se na další díly.

03.01.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Během čtení jsem byla na nervy z každé postavy, co se objevila a měla chuť knížku každou chvíli někam zahodit, ale i přesto se mi četla dobře a líbila se mi.

29.12.2021 4 z 5

Konec stárnutí - Proč stárneme a proč už nemusíme Konec stárnutí - Proč stárneme a proč už nemusíme David Sinclair

Uff, tak ta mi dala zabrat, číst se dalo až posledních 100 stran.

25.10.2021 2 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Trošku slabší oproti prvnímu dílu. Příběh byl čtivý jako každá kniha od Mony. Těším se na další díl.

25.10.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Za mě nejslabší kniha z celé série, předchozí díly mě zaujaly víc. Celkově se mi série líbila, Mona umí psát!

15.10.2021 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Nebyl nejlepší nápad číst vícero knih od Colleen po sobě – mám pocit, že jsem příběh prožívala o to více. Poznámka autorky na konci mě dostala.

11.10.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Knížka, která nešla odložit, se čtením jsem skončila až někdy po půlnoci. Čtivá, napínavá i trochu děsivá. Doporučuji!

10.10.2021 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Jsem ráda, že jsem knížku četla v angličtině, vzhledem k tomu, co jsem slyšela o českém překladu. Nebýt AJ, spíš bych nedočetla. Kdyby vyšla pár let zpět, líbila by se mi určitě víc.

29.09.2021 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Příběh to byl hezký, ale bohatě by mi stačil první díl bez jakéhokoli pokračování.

29.09.2021 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Po přečtení některých recenzí jsem se bála do čtení pustit, abych nebyla zklamaná, protože série Znovu se mi moc líbila. Nakonec jsem ráda, knížka se mi moc líbila a už se nemůžu dočkat pokračování.

19.09.2021 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Krásný příběh, jen bych vytkla “Rachel, Rachel, Rachel,.....”.

16.09.2021 5 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Zas tak zbytečná kniha to není. Ráda jsem si přečetla příběh z pohledu Hardina a ostatních postav. Líbilo se mi to.

16.09.2021 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Druhý díl jsem přečetla několik let po dílu prvním a příběh mě opět dojal a knihu jsem zhltla během jednoho dne. Colleen píše krásné knížky a tahle patří mezi mé nejoblíbenější.

12.09.2021 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Ideální jako oddechovka. Líbila se mi.

09.08.2021 5 z 5