AnnaNes AnnaNes komentáře u knih

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Od českých autorů knihy moc nečtu, ale pan Hartl mě opravdu nadchl. Moc se mi líbila a jsem zvědavá na další.

28.08.2018 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Moc pěkný příběh, ale kniha Bez naděje u mě stále vyhrává.

23.08.2018 4 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Další knížka, která se mi moc líbila, není to tak super jako HH série, ale i tak to má něco do sebe.

21.08.2018 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Krásný díl, celá série byla skvělá a přirostla mi k srdci. Tohle se vážně povedlo, jen škoda, že pokazili film, ráda bych viděla všechny 4 díly i na plátně.

17.08.2018 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Kniha se mi opravdu moc líbila. Hodlám si některé pasáže vypsat a rady zkusit aplikovat do svého života. Doporučuji.

14.08.2018 5 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Krásný díl, ke konci i dojemný, že mě málem rozbrečetl. Těším se na závěr.

26.07.2018 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Po delší době jsem se ke knize vrátila a je skvělá, jdu na další díl.

07.07.2018 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

I tento díl se mi líbil. Pěkná oddechovka.

02.07.2018 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Kniha se mi opět líbila, bylo dokonce příjemný, nemít hned na začátku každou stránku o sexu.

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Asi nejlepší díl z doposud tří přečtených. Příjemná oddechovka.

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Super oddechovka, kterou jsem zhltla během dne.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Knížka se mi líbila, ale prakticky to bylo o ničem. Prostě oddechovka.

20.06.2018 4 z 5

Skvělá knížka, stejně jako předchozí díly. Miluji tuhle sérii. Váhám jestli si přečíst i další dva díly od jiného autora.

16.06.2018 5 z 5

Líbilo se mi to více než famfrpál. Bylo to zajímavé, ráda jsem se něco dozvěděla o nejrůznějších zvířatech. Spoustu zvířat jsem znala z filmů.

03.06.2018 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Kniha se mi líbila. Jsem ráda, že výtěžek z knihy jde na dobrou věc.

02.06.2018 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Skvělá knížka, moc mě bavila. Autora asi zařadím mezi mé oblíbence, co píší detektivky. Těším sea až si přečtu další díl.

02.06.2018 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Skvělá knížka, za mě se rozhodně kvalitou blíží k sérii HH. Je to sice něco trochu jiného, ale i tak výborně zpracované. Že by bylo pokračování??

29.05.2018 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Líbila se mi víc než předchozí díl, tady nebyl začátek tak roztahaný a o ničem. Na konci knihy jsem zběsile otáčela stránkami a hledala další text, toho se ale dočkám až ve třetím díle.

01.04.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Jednoduše skvělá kniha, kterou jsem zhltla za víkend. Každá jeho kniha je čím dál lepší a lepší a mně nezbývá nic jiného, než dát plný počet *. Myslím, že příběh Harryho Holea se blíží ke konci a já mohu jen doufat, že se dočkám alespoň ještě jednoho dílu.

26.03.2018 5 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Asi se mi nelíbila tak moc jako ostatní, ale byl to vcelku zajímavý příběh. Rozhodně jsem zvědavá na 2 zbývající knížky.

18.03.2018 4 z 5