Den, kdy jsem se naučil žít

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nový román autora světoznámého bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je poutavě napsaným příběhem, který osloví každého, kdo se zamýšlí nad sebou samým, hledá odpověď na otázku po smyslu života a chce se stát strůjcem svého osudu. Představte si, že se jednoho obyčejného nedělního odpoledne procházíte po nábřeží v sanfranciském přístavu, celkem nezúčastněně pozorujete dění kolem, když v tom vás chytne za ruku mladá cikánka a nabídne se, že vám z dlaně přečte budoucnost. Nebráníte se a pro pobavení a snad trochu i ze zvědavosti nabídku přijmete. Cikánka si vaši dlaň zkoumavě prohlíží, po chvíli však její tvář zbledne, v jejích očích se zračí nepředstírané zděšení. Zlověstná věštba, kterou posléze vysloví, vás nenechá chladným, a třebaže jste racionálně založený člověk a na věštecké předpovědi nevěříte, od tohoto okamžiku už nemůžete žít poklidným, stereotypním způsobem jako doposud a váš život se převrátí vzhůru nohama. Co když cikánka nelhala, co když na jejích slovech něco je? A proč vzápětí po vyslovení věštby zmizela, aniž vás požádala o peníze?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241944/big_den-kdy-jsem-se-naucil-zit-241944.jpg 4.1669
Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Rybka Publishers
Originální název:

Le jour où j'ai appris à vivre, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (194)

Kniha Den, kdy jsem se naučil žít

Katka2382
25. března

Pěkný čtení.
Takové motivační poselství zabalené do příběhu.

kotatkoz
14. března

Moc hezká knížka, takovou by si měl čas od času přečíst každý, protože je lehce stravitelná a přitom připomene lecos, na co už v běžné každodennosti zapomínáme...


lilibca
14. února

Kniha mi připomněla několik myšlenek, na které člověk lehce zapomene. A hlavně v této době, kdy téměř všichni vidí jen vlastní prospěch a udělají cokoliv pro úspěch. Kéž by lidé alespoň jednou za čas někomu udělali radost a hlavně, aby oni sami z toho tu radost měli. Možná, by se nám žilo mnohem lépe. Tak jak je to napsáno v této knize. Určitě stojí za přečtení.

Gabi13
02. února

Milá, seberozvojová kniha, moc hezky napsaná. Dávám plný počet, takových čtení není nikdy dost.

JessePinkman
10. ledna

Pěkná kniha

_Lucie_97
16.09.2022

Příběh o uvědomění si štěstí v životě každého nás a pozitivnějšího pohledu na svět. Krásná knížka, která připomíná silné myšlenky, kterými bychom se měli řídit všichni, pokud chceme spokojenější život.

Vilma232
16.08.2022

Autor je specialista na osobnostní rozvoj, takže potřeboval dostat do knihy velké množství
"mouder" a pouček. K tomu posloužila hlavně postava tetičky. Méně je někdy více ... Jinak příběh zajímavý.

MAzBR
14.07.2022

Klasický obsah plný životních myšlenek, které člověka na nějaký ten den ovlivní a pak z jeho hlavy začnou postupně vyprchávat, než si přečte podobnou knihu, kterých jsou na světě desítky, neřku-li stovky. Což však není nic na škodu.

1 ...