Muž, který chtěl být šťastný přehled

Muž, který chtěl být šťastný
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13026/bmid_muz-ktery-chtel-byt-stastny-QVu-13026.jpg 4 1218 1218

Jen si představte Jste na výletě na ostrově Bali a pár dní před odjezdem navštívíte jednoho starého léčitele. Ne že byste k tomu měli nějaký zvláštní důvod, nejste nemocní, jen se doslechnete o jeho velkém věhlasu a napadne vás, že byste se s ním mohli setkat. Starý léčitel vás prohlédne. Jeho diagnóza zní jasně. Těšíte se dobrému zdraví, avšak váš život není šťastný. Ten moudrý stařec jako by vás znal lépe než vy sami. Neobvyklým náhledem na váš dosavadní život vás vtáhne do vůbec nejpoutavějšího dobrodružství, jaké si člověk může představit dobrodružství objevování sebe sama. Zážitky, které vám zprostředkuje, radikálně změní váš život a stanou se klíčem k životu, o kterém jste vždy snili. Muž, který chtěl být šťastný je poutavý příběh, který čtenáři otevírá celý svět nových možností. Tato knížka, která vyšla letos v únoru ve Francii a od té doby se zařadila mezi nejvyhledávanější knihy s duchovní a psychologickou tematikou, nám ukazuje, jak se osvobodit od věcí, které nám brání v tom, abychom byli skutečně šťastní.... celý text

Duchovní literatura New Age
Vydáno: , Rybka Publishers
Originální název:

L’Homme qui voulait être heureux , 2008


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muž, který chtěl být šťastný. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (242)

Radkaotiz
01.05.2024 5 z 5

Poučné, poutavé.

Lachtaan
17.03.2024 4 z 5

Dílo, o němž jsem neměl ani tušení, mi přistálo do klína absolutní náhodou a jelikož jsem snad od maturity nic tak krátkého nečetl, zabralo mi jen pouhých pár dnů. Ale i během těch pár hodin, co jsem s ním strávil, mi v mnoha ohledech tak znamenitě otevřelo oči, že na mnoho zdejších myšlenek jen tak nezapomenu. Taková filozofie pro laiky, kteří občas potřebují popostrčit v momentech, kdy si nejsou jisti svými rozhodnutími.


kata3529
08.12.2023 4 z 5

doporučuji, pokud se potřebuješ zamyslet nad životem

skvělá pro rozhodnutí se pro něco, co by jsi ze srdce chtěl, ale nejsi si tím jistý

nejdřív jsem jí úplně nepřišla na chuť, ale tak od půlky jsem doufala, že ji stihnu přečíst naráz, což se sice nepovedlo, ale nevadí

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (5)

Úspěšný život je život prožitý v souladu s tím, co si sami přejeme, ve kterém jsme vždy jednali v duchu svých hodnot a vydali ze sebe v tom, čemu jsme se věnovali, to nejlepší, aniž bychom porušili harmonii a tím, čím jsme.


..tváří v tvář náročné výzvě se maximálně soustředíme na to, abych ze sebe při tom, co děláme, vydali to nejlepší. Když tak učiníme, přinese nám to skutečné uspokojení. Je to jedna z podmínek, aby nám naše činy přinesly pocit naplnění.


Člověk se sebou v životě nesmí nechat mávat. Nikdy v ničem nesmím ustoupit.


Více citátů z knihy najdete u autora.


Kniha Muž, který chtěl být šťastný v seznamech

v Právě čtených33x
v Přečtených1 959x
ve Čtenářské výzvě169x
v Doporučených156x
v Knihotéce410x
v Chystám se číst662x
v Chci si koupit164x
v dalších seznamech5x