Fantastická zvířata a kde je najít

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za dveřmi mléko pro bodloše. „Výtěžek z prodeje této knihy je věnován nadaci Comic Relief, což znamená, že srpce a svrčky, které za ni zaplatíte, dokážou kouzla, jakých není schopen žádný čaroděj. Máte-li pocit, že to není dostatečně dobrý důvod k tomu, abyste se rozloučili se svými penězi, mohu jen doufat, že až kolem vás půjde nějaký kouzelník v okamžiku, kdy na vás zaútočí mantichora, bude ochotnější než vy.“ Albus Brumbál...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11468/big_fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit-rVG-11468.jpg 42253
Série:

Harry Potter (doplňkové publikace)


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)
Originální název:

Fantastic Beasts & Where To Find Them, 2001


více info...
Nahrávám...

Komentáře (284)

Kniha Fantastická zvířata a kde je najít

pazdy15
15. března

Moc se mi to líbilo :)

ArkAngel
31. ledna

Fantastická zvířata, jejíž fiktivní autor se stal hlavní postavou filmové série, jsou takovým jednoduchým bestiářem ze světa Harryho Pottera, který čtenáře seznámí s tvorstvem, které jej obývá. Jako učebnice by to dle mého názoru fungovat nemohlo, jelikož popisy jsou příliš stručné a má to tak blíže spíše k jednoduché encyklopedii. Doma mám starší vydání bez ilustrací, které je vlastně celkem zbytečné a poznámky Rona a Harryho příliš vtipné nejsou.


LuckaDea
20. ledna

Další doplňková kniha k sérii Harry Potter. Tentokrát je kniha zaměřena na zvířata a různé tvory z kouzelného světa. Jedná se o něco mezi encyklopedií a učebnicí. Je to hezký a zajímavý doplněk s krásnými ilustracemi.

DarthElle
04. ledna

Pěkný doplněk do světa Harry Pottera. Člověk se zase mohl na chvilku ponořit do svého dětství a prozkoumat všechny potvůrky, které v kouzelném světě žily a žijí. Ale přeci jen pořád dám přednost Bajkám, ty se mi četly lépe. Ale na jedno přečtení dobré, po tom druhém bych šáhla, kdybych si potřebovala nějaké to zvířátko vyhledat. Ale rozhodně oceňuji originalitu, kdy je i jako autor napsán Newt Scamander. A pěkné zpracování.

ptacicek
04. ledna

Hezké zpracování, zajímavý seznam zvířat. Určitě fajn rozšíření knihovny na motivy Harryho Pottera a Fantastických zvířat.

Petr13103
03. ledna

Zajímavý seznam zvířat

klaraj093
01. ledna

Prima doplnění informací pro fanoušky HP i FZ.. Za mě super zpracování. Kniha se mi líbila.

Knihy_nad_zlato
31.12.2022

Prakticky jen výčet kouzelných tvorů. Jako jo, bylo to fajn, ale nemůžu říct, že by mě to zrovna nějak hodně bavilo.

1 ...