AnnaNes AnnaNes komentáře u knih

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Tento díl byl značně lepší než ten předchozí, takže mám chuť se vrhnout i na třetí. Myslím, že jsem si našla dalšího oblíbeného autora.

04.03.2018 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Moc se mi líbila, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, nepřišlo mi to moc otevřené.

25.02.2018 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Nevím, co napsat. Vypadá to, že "poezii" asi nerozumím a knížka mě osobně moc neoslovila. Vlastně nechápu proč je z toho takový fenomén.
S něčím jsem se i ztotožnila.

19.02.2018 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

I tento díl se mi líbil, vlastně se mi moc líbila celá série. Jen mě zklamalo, že celý obsah byl zase o hádkách a šťastný konec byl nacpán do pár kapitol, upřednostnila bych to naopak, jak kdyby autorka nemohla napsat delší knihu, tak to prostě utla a bylo. I tak jsem si čtení užila, hlavně díky Hardinovi, kterého jsem si zamilovala ještě víc.

13.02.2018 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

I třetí kniha byla velmi čtivá a líbila se mi. Vytkla bych, že je pořád plná dramatu a prakticky se nestalo nic zajímavého, jen se dokolečka usmiřovali.

11.02.2018 5 z 5

I když je to scénář, četlo se to skvěle. I Prokleté dítě se mi líbilo touto formou. Jen je asi škoda, že ji čtu až po tom, co jsem viděla film, nečeká mě tím pádem žádné překvapení.

31.01.2018 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Ta knížka byla tak krásná, jen mě mrzí, že smutná. Jako první jsem četla Tíhu vesmíru, ale Zázraky se mi líbili víc. Přála bych si, aby měla šťastnější konec, doufala jsem, že dopadne jinak.

30.01.2018 5 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Jednoduše skvělá kniha, hned jsem si ji zamilovala. Asi si budu muset přečíst i Všechny malé zázraky.

28.01.2018 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Kdyby mi kamarádka neřekla ať překousnu těch prvních cca 40 stran, knížku odložím a už se k ní nikdy nevrátím, ale potom nabrala takových obrátek, že jsem se nemohla odtrhnout. Skvěle napsaná, jen si autor mohl odpustit začátek.

27.01.2018 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Cením si, že autorka vytvořila příběh napínavý a zároveň mě štve, že děj nejde, tak jak bych si přála. Kniha se mi moc líbila.

15.12.2017 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha mě moc bavila, jsem ráda, že mám koupených všech šest dílů, zároveň mě mrzí, že se nebude točit pokračování. A co Jace a Clary, musí být spolu! Jsem zvědavá na další díly.

06.12.2017 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Kniha se mi moc líbila, ráda se pustím i do dalších autorových knih.

30.11.2017 5 z 5

Nejvíc se mi líbila část, kde se zbavoval závislosti na kouření. Kniha byla zajímavá a těším se na přečtení dalších autorových knih.

22.11.2017 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Knihu jsem zhltla během ani ne dvou dnů. Opravdu nechápu, jak to ten Nesbo dokáže vše vymyslet. Dalo by se říct, že se mi Policie líbila více než Sněhulák. Díl, který mě opět nadchnul a musím doporučit.

16.11.2017 5 z 5

Cestování – nejlepší životní investice Cestování – nejlepší životní investice Lukáš Kerhart

Kniha se mi líbila, ale jestli mi v něčem pomohla, to nevím.

13.11.2017 4 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Bylo to čtivé, ale nemyslela jsem si, že to bude tak dopodrobna popsané. Kniha mě celkem zaskočila a 50 odstínů se mi zdá jako slabý odvar.

12.11.2017 3 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Achjo, jak to ten Nesbø jen dělá, že každý díl je tak skvělý? Kniha mě ohromně bavila. Postavu Harryho miluji a dost mě mrzí (teď trochu odbočím), že se film Sněhulák nepovedl a jeho osobnost, tak nevynikla.
Nemohla jsem uvěřit, že to s Harrym, tak dopadlo a nemůžu se dočkat až si přečtu další díl, na který se vrhnu hned po přidání tohoto komentáře.

03.11.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Po celou knihu mě štval vztah Simony s Erikem, mě upřímně jejich hádky nijak nezajímali, proto ubírám Hypnotizérovi jednu *. Jinak se mi kniha líbila.

16.10.2017 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Začátek knihy se mi zdál poměrně nudný, ale nakonec se z toho vyklubalo krásné pokračování příběhu. Celkem mě mrzí, že už další díly nebudou. Celou sérii Selekce určitě doporučuji.

15.09.2017 5 z 5

Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Tomáš Kosačík

Moc se mi líbila, určitě je nad čím se zamyslet a něco ve svém životě zlepšit. Možná bych ocenila trochu jinačí styl psaní.

12.09.2017 5 z 5