Cestování – nejlepší životní investice

Pokud chceš správně nastartovat svoji kariéru, ujasnit si, co chceš v životě dělat a splnit si své sny,pak tuto knihu držíš v rukou správně. Řada z nás se na konci střední a v období vysoké školy trápí, protože nemůže najít svůj správný směr. Sám jsem se dlouhou dobu hledal a až cestování mi ukázalo životní cestu. Dal jsem si neskromný cíl napsat knihu, kterou bych si přál držet ve svých rukou, když mi bylo mezi 18 a 25 lety. Díky svým cestám po celém světě jsem nashromáždil řadu inspirativních příběhů mladých lidí, kteří hned od začátku věděli, co chtějí v životě dělat, a dnes jsou úspěšní. Potkal jsem ale i řadu těch, kteří stejně jako já nevěděli, kterým směrem se vydat, a dnes jsou taky úspěšní. Jak je to možné? Co tito lidé udělali jinak? Odpovědi naleznete uvnitř této knihy. Věřím, že vás historky ze světa pobaví a pomůžou vám správně nakopnout vaši kariéru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/282281/cestovani-nejlepsi-zivotni-investic-sr1-282281.jpg 4.285
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Grada

Kniha Cestování – nejlepší životní investice

lukas9608

Téma výborné, ale rozvláčně podané. Celá kniha jde shrnout v jedné větě: "Cestujte, neexistuje lepší cesta jak se posunout dále a rozšířit si obzory". Pokud se do toho ale nemůžete dokopat a potřebujete nějakou motivaci, tak je to kniha pro vás ;)

Denyas
03.12.2018

Bohužel mě tato publikace moc neoslovila a to z toho důvodu, že mě osobně moc knížky "Osobní motivace" nebaví. Ovšem musím uznat, že autor si dal velmi značnou práci se sepsáním této publikace. Jde vidět, že už za sebou nějaké ty zkušenosti má a že si šel jasně za svým snem. Nyní veškeré své zkušenosti a rady přeposílá dál mladším (i starším).

sarka45
29.05.2018

Nejsem zrovna čtenář z kategorie, pro kterou je kniha učena. Nicméně ji četla moje dcera a velice jí oslovila, tak jsem chtěla vědět, o co jde. Myslím, že to má autor v hlavě srovnané. Osobně si tím prošel a má spoustu zkušeností. Je správné, že uvádí i ty negativní, že se netváří, že je to vždycky snadné a fajn. Upřímně si myslím, že ani když budu chtít sebevíc a snažit se ještě víc, tak třeba svého snu nedosáhnu, protože to prostě není možné (hodně záleží i na talentu, schopnostech). Ale je správné se snažit, nevzdávat se a cestou se mohou objevit jiné šance, pro mě vhodnější. Někdy i cesta může být tím cílem. Takže si myslím, že je dobře, že takováhle kniha vznikla a že mladým lidem ukazuje tuto cestu.

petrous90
13.03.2018

Knihu rozhodně doporučuji všem mladým lidem a mě osobně se moc líbila. Je to jednoduchá četba a inspirativní čtení.

drbka
12.03.2018

Ke knize se moc rád vracím, protože mě pokaždé dokáže namotivovat a zlepšit náladu. Moc se mi líbí jednotlivé příběhy a jsem rád, že vznikají tyto knihy, protože je potřeba, aby lidé cestovali a poznávali svět. Nikdy nezapomenu, jak Lukáš poprvé přijel na naše gymnázium a ukázal nám dnešní možnosti cestování. Před přednáškou a před přečtením knihy jsem o zahraničí vůbec neuvažoval a dnes už mám za sebou Erasmus ve Španělsku a dobrovolnictví v Kambodži. Zároveň chválím autorovu jednoduchost, protože kniha je psaná jednoduchým jazykem a dokáže si ji přečíst i člověk, který moc nečte a o to si myslím, že především autorovi šlo. Určitě se nejedná o knihu, kde by se střídalo souvětí za souvětím a autor si nějak extra hrál s českým jazykem, ale o to vůbec v této publikaci nejde. Za mě dávám pět hvězdiček, protože se mi kniha opravdu líbí a je velmi inspirativní.

AnnaNešporová
13.11.2017

Kniha se mi líbila, ale jestli mi v něčem pomohla, to nevím.

kikinka
30.08.2017

Popravdě knížka mě zklamala, očekávala jsem spíše nějaké rady a tipy na cestování, kterých tam bylo poskrovnu. Doufala jsem, že se dozvím spoustu nového, ale většinou se jednalo o naprosto samozřejmé věci, které ví skoro každý. Připadalo mi, že se autor dost chlubí a neustále se opakuje. Knížka se čte lehce, ale rozhodně je znát, že jde o amatérského spisovatele. Na druhou stranu se mi líbily příběhy lidí, které mě motivovaly. Na posledních stránkách jsou i zajímavé odkazy na různé servery, které nám v konečném důsledku poskytnou více informací než kniha samotná.

Drahomirka
25.07.2017

Kniha byla čtivá. Nejedná se o žádný cestopis, ale inspiraci mladým lidem na základě zkušeností se studiem a prací v zahraničí a cestováním obecně. Mě osobně se knížka velmi líbila a jsem ráda, že se mi na doporučení kamaráda dostala pod ruky. Sama si vzpomínám na svůj první výjezd na Erasmus a dnešních možností by měli využít všichni mladí lidé.

cestování motivační knihy

Lukáš Kerhart