andulka1406 andulka1406 komentáře u knih

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Dobrý námět. Konec jsem nečekala. Ale celou dobu si říkáte : O čem to sakra vůbec je? Pak je před vámi posledních 10 stran kde se dozvíte překvapivé rozuzleni, ale některé otázky zůstanou nezodpovězeny a taky si říkáte, proč tam některé kapitoly tedy vůbec byly.. námět dobrý, prostředí skvělé, jinak nic moc..

05.08.2020 3 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Nevyhledavám žánr LGBT, ale komiks mě opravdu bavil. Je strašně milý a kresby jsou jednoduché ale krásné. Taky jsem se od srdce parkrát zasmála. Potřebuji další díl, abych věděla, jak to bude dál.

21.05.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Moc pěkná kniha. Přečtena za pár hodin. Má v sobě celkem silnou myšlenku. Čte se to skoro samo. Byla jsem i překvapená a hlavně zvědavá, jak to celé dopadne.

13.04.2020 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Mě to bavilo více než první díl. Ok, není to žádné veledílo, ale svůj účel lehce erotické knihy pro teenagery to plní. Já už dávno teenager nejsem, ale bylo to fajn. V tomhle díle mě vytáčeli víc Tessa než Hardin.

05.04.2020 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Knížka byla fajn. Ja jsem ale přesně tyto zvraty čekala. Za mě se žádné wow nekonalo. Ale kniha se čte dobře, je napsána poutavě a téma je fajn.

04.03.2020 4 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Moc hezká knížka. Je to trošku prvoplánové, ale stejně se mi vyprávění z pohledu psa Gumpa líbilo. Konec jsem čekala, takže žádné překvapení.

22.02.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha se mi líbila, ačkoliv to bylo celkem klišé. Líbilo se mi, jak zde byla hudba ( moje oblíbená) protkána celou knihou. Byla to předvídatelná kniha, ale dobrá oddechovka.

31.01.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kniha se mi líbila možná i trochu více než Tatér. Líbila se mi lékařská tematika a bylo zajímavé, jaká pouta byla mezi ženami v Gulagu.

31.01.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Kniha se mi velmi líbila. Četla jsem jedním dechem, konec mě překvapil ačkoliv jsem to zároveň trochu čekala.

31.01.2020

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Kniha se mi líbila. Církevní tematika byla zajímavá, ale přišlo mi, že se tam nic moc nedělo. Konec byl velmi useknutý. Další díl si přečtu a celkem mě zajímá, jak to bude mezi Pavlem a Annou.

31.01.2020 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Skvělá kniha. Měla jsem více tipů, jak to dopadne. Kniha se četla jedním dechem a konec byl zajímavý, ačkoliv jsem to pak trochu tušila.

06.01.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Mě se kniha líbila velmi. Možná i více než Tater. Není zde tolik o lásce, ale o touze přežít a zatnout zuby. Tematika nemocnice mě bavila hodně. Ačkoliv je to vykonstruované, jelikož příběh nevypravěla sama Cilka, moc se mi to líbilo.

03.01.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila. Colleen prostě umí. Opět příběh, který Vás dojme k slzám. Jediné pro mě minus, zbytečně moc sexuálních kapitol, které tam moc nemusely být.

23.10.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha se mi líbila, autorka umí krásně vyprávět a vtáhnout do děje. Atmosféra byla dobrá. Za mě minus hvězdička za to, že jsem čekala větší duchařinu, šlo tady v podstatě spíše o něco jako zombie, ačkoliv chápu ducha a odraz v zrcadle, ale pro mě to chvíli bylo i legrační.

24.08.2019 4 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Hezké zakončení příběhu Caroline a Simona

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Super oddechový příběh přečtený během pár hodin, těším se na další díl

11.05.2019 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Moc pěkný oddechový romanticky příběh přečtený velmi rychle ????

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha se mi líbila, ale méně než první díl.

11.05.2019 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Knížka se mi moc líbila. Konečně hrdinka které není náct. Sice nejsem nějaký fanda fotbalu, ale vůbec to tady nevadilo. Knížka je i hodně vtipná, dlouho jsem se tak nesmála. Cely příběh je pozvolný a to se mi líbilo, že hned neslo o nějakých 50 odstínů. Sal je moc sympatická a Kulti mi byl časem sympaticý taky. Doporučuji všem.

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Krása. Takhle dobrou knihu jsem dlouho nečetla. Knížka je napínavá hned od první stránky. Postavy jsou propracované a celý příběh je neskutečný. Je to maličko záběr pro slabší povahy, ale opravdu skvělá kniha a autor to napsal bravůrně. Vraha jsem si tedy vůbec netipla, nenapadlo by mě to. Mám svého nového oblíbeného autora.

02.03.2019 5 z 5