andulka1406 andulka1406 komentáře u knih

Terapie sdílením vol. 2 Terapie sdílením vol. 2 Ester Geislerová

Ani jsem se nijak moc nesmála. Přečteno během půl hoďky.

02.03.2019 3 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Ačkoliv by ta kniha nemusela být, tak mě moc bavila. Oddechovka.

02.03.2019 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Moc se mi to líbilo :-) Knížka se čte rychle a je to opravdu pěkné.

02.03.2019 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Knížka se čte rychle. Je zábavná a oddechová. Vánoční atmosféra NY je fajn. Nejde o žádné velké dílo, ale opravdu mě to bavilo.

31.12.2018 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Pro mě to byl slabší díl než druhý. Dvory mám moc ráda, ale tohle mi přišlo zbytečně roztahané. Každopádně se těším na další díl.

11.11.2018 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Knížka se mi líbila. Je tu určitá podba s Hunger Games a se Selekcí, ale nápad je zas trochu jiný. Neurazí nenadchne, ale kniha se čte dobře.

17.10.2018

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Psát názor na tuto knihu je opravdu těžké. Téma druhé světové války mě vždy zajímalo. Avšak ty hrůzy co se děly. Málokomu nenaskočí husí kůže či neukápne slza. Lale měl obrovskou kliku, mohl být už tolikrát mrtvý a dokonce poznal v Osvětimi i svou lásku. Příběh je nádherně popsaný. Bohužel i ty strašné věci, jsou popsány, že možná budete chvíli rozdýchávat co čtete, ale tohle se dělo, takhle to bylo a každý by si to měl přečíst.

17.10.2018

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Mnohem lepší než první díl. Nenudila jsem se a opravdu mě zajímalo co bude dál. Stane se tu spousta věcí co jsem nečekal. Líbil se mi vztah mezi Feyre a Rhysandem. Každopádně chvíli jde kniha až do erotického románu .. konec samozřejmě dopadl tak, že si musím co nejdřív pořídit další díl.

18.09.2018 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Krásná knížka, která sice může být pro někoho přeslazená, ale pro mě byla krásná a doporučuji.

08.08.2018 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Krásná knížka na motivy Popelky. Je to ale úplně jiná Popelka. V moderním světě sci-fi. Knížka se mi moc líbila a už čtu druhý díl. Maličko v tom vidím i Star Wars.

17.05.2018 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Původní trilogie Selekce byla dle mého lepší. Tohle už mě tolik nebavilo, ale i tak to bylo celkem čtivé a přečtu si i další díl.

14.01.2018 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Za sebe musím říct, že se mi knížka neskutečně líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a četla jsem od rána do večera, abych ji dočetla. Není to žádné veledílo, ale mě to opravdu moc bavilo. Co se týče filmu, ten se mi nijak extra nelíbil a přijde mi, že z knihy má opravdu jen minimum.

14.01.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Knížka mne velmi bavila, ačkoliv to jinak není můj žánr. Opravdu moc pěkně, poutavě napsané.

05.01.2018 5 z 5

Kniha mne bavila. Bylo to zase něčím jiné než ostatní erotické romány.

15.05.2017 4 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Druhý díl mě bavil více než první, protože Mal mi byl víc sympatický. Těším se i na další dva díly. Téma rockové skupiny je něco, co mi chybělo.

12.05.2017 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Téma knihy se mi jako rockové fanynce moc líbilo. Není to žádný extra příběh, nebo literární dílo, ale opravdu mě to bavilo. Těším se na další díly s ostatními členy kapely :)

01.11.2016 4 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Není to žádné literární veledílo, ale příběh je vážně silný! Doporučuji přečíst všem, člověk se dozví spousta nových informací.

20.10.2016 4 z 5

Docela jsem se bála toho, že je kniha napsána formou scénáře, ale velmi mě to bavilo. Je pravda, že je to jiné než předchozí díly a to taky proto, že Harry už tady není hlavní postava. Každopádně mě se to moc líbilo, návrat do světa kouzel byl po tolika letech moc fajn. Klidně bych brala, aby měla knížka více stran :-)

30.09.2016 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Knížka se mi velmi líbila. Čte se jedním dechem, je vtipná, ale i celkem napínavá. Konec je celkem sladký, ale po tom všem si to zasloužili. Můžu doporučit :)

26.07.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Knížka se mi líbila, ale čekala jsem trošku víc. Přijde mi, že se tam nic moc nového nestalo. Až ke konci jsem se nestačila divit, tam bych to více rozvedla, docela rychle se to ukončilo. Každopádně trilogie je to moc hezká.

25.07.2016 4 z 5