andulka1406 andulka1406 komentáře u knih

Elita Elita Kiera Cass

Druhý díl se mi líbil. Přišel mi více akční, ale v konečném zhodnocení byla jednička asi lepší. Tady je to pořád dokola. Útoky rebelů a Aspen nebo Maxon? Maxon nebo Aspen?

29.06.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Skvělá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Určitě si přečtu druhý díl co nejdříve :-)

27.06.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížku jsem přečetla za ani ne den. Je to krásný ačkoli smutný příběh. I slza ukápla.

10.05.2016 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Dlouho jsem nepřečetla knihu tak rychle, jako tuhle. Opravdu mě to bavilo. Oddechové čtení s trochou napětí. Těším se na další díl.

16.03.2016 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Knížka se mi líbila, ale teoreticky se tu nic moc nového nestalo. Nejvíce toho v knize prožil asi Simon (chudák autorka toho na něj nachrlila vážně hodně). Každopádně to co mě zajímalo, nebo na co jsem čekala se nestalo. Tak snad v dalším díle, jsem zvědavá.

27.01.2015 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Líbilo se mi to trochu méně než první díl, ale i tak kniha je skvělá a tuhle trilogii mám hodně ráda :)

25.01.2015 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Krásná kniha. Styl psaní Johna Greena se mi velmi líbí. Opět to není zrovna veselá kniha, ale je v ni spousta mouder.

30.11.2014 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Nejprve jsem si chtěla přečíst knihu a až pak vidět film. Oboje jsem stihla v jeden den, kniha je vážně útlá. Kniha se mi líbila, ale něco mi tam trošku chybělo. Každopádně dobrá kniha.

16.11.2014 4 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

I když na knihu jsem četla spíše záporné recenze mě se líbila a těším se na další díl, i když si ho dám až po pauze :-)

10.11.2014 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tenhle díl mě celkem zklamal. Pro mě byl nejlepší díl první a pak už to mělo sestupnou tendenci.

10.11.2014 3 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Knížka se mi moc líbila, sice to není nic co by mě nějak překvapilo či tak, ale ten příběh se mi prostě moc líbil a knížka by klidně mohla být i delší. Těším se na další díly.

20.07.2014 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Super! Asi se mi to líbilo ještě více než první díl a dozvěděla jsem se to, co jsem se v prvním díle nedozvěděla, nebo jsem to moc nepochopila proč to tak bylo. Takže vážně super!

08.06.2014 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Velmi zajímavá knížka. Taková neobvyklá. Bavila mě :)

02.06.2014 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Super oddechovka, ale má to hrozně předvídatelný děj. Určitě si ale od této autorky ještě něco přečtu.

24.05.2014 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Přečetla jsem to ani ne za 24h. Moc pěkně se to čte a je to dost akční a napínavé. Moc se mi to líbilo a možná i trošku víc než HG.

20.05.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Moc pěkná knížka. Ani jsem moc nevěděla, co od příběhu očekávat, ale bylo to vážně něco. Určitě bych jí všem doporučila. Nebudete chtít přestat číst.

19.05.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Zase jsem se dobře bavila. Čte se to dobře, ale stejně se mi líbil více první díl :)

13.05.2014 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Jsem zarytý fanoušek 50 shades, ale tohle bylo vážně dobré. Zezačátku mě to ani tak nebralo, ale po pár chvílích mě to vtáhlo do děje. Benett je skvělá postava, líbí se mi možná více kapitoly z jeho pohledu. Jsem mile překvapená :)

06.05.2014 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Milá oddechová knížka, měla jsem jí za pár hodin přečtenou. Určitě se bude líbit všem co mají rádi kávu. Děj byl sice trochu předvídatelný, ale i tak to bylo milé a pěkné čtení.

04.05.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Knížka se mi moc líbila. Byl to jiný druh erotického románu, než na který jsem byla zvyklá. Vážně se to čte jedním dechem a dost se nasmějete. Super knížka! :)

01.05.2014 5 z 5