Božský bastard ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bozsky-bastard-170926.jpg 4.12306
Série

Božský bastard 1.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno (ekniha), Jota
Orig. název

Beautiful Bastard, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (498)

Kniha Božský bastard

Přidat komentář
Pavla-Adina
včera

Příběh se dobře četl. Jako oddychovka od "klasických" nebo moderních románů zabral.

Kristyna_Bubu
předevčírem

Chtěla jsem něco, co mi rozproudí krev. Uvítala bych víc detailního popisu, nicméně je tam vášeň, láska a příběh, kupodivu celkem uvěřitelnej, když člověk přimhouří očko :-) Jako oddychovka super.


Babu002
13. ledna

Bylo to fajn čtení.
Líbí se mi, že autorka na nic nečekala a napálila tam, chci říct romantiku, ale to nemá s romantikou nic společného :D. Kniha byla příjemná změna od fantasy, co hodně čtu.

VeronikaBraneck
10. ledna

Pohodová oddechová četba u které není potřeba přemýšlet.
Dostala jsem celou sérii k Vánocům, tak jsem se pustila do čtení a uvidíme :-)

raty
08. ledna

Tohle nebyl tak docela můj šálek kávy. Nemůžu ani hodnotit v rámci žánru, protože nemám takřka s čím srovnávat. Souhlasím s uživatelkou Nikusha, v tomto příběhu opravdu nebylo moc času na práci :-).

Šajler
04. ledna

Pro nejlepší z celé série.Hlavní postavy mám nejraději.Je to pro mě odpočinkové čtení,kdy můžu vypnout.

xjk007
02. lednaodpad!

Ukrutná děsivá kravina. Naprosto předvídatelné, tupé, nevěrohodné. Mluví se sprostě tam, kde by sprostě nikdo nemluvil, fujtajbl.

janina pako
01. ledna

Takove oddechove cteni

1 ...