Božský bastard ekniha

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bozsky-bastard-170926.jpg 4.12306

Božský bastard 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno (ekniha), Jota

Beautiful Bastard, 2013

Kniha Božský bastard

Pavla-Adina
včera

Příběh se dobře četl. Jako oddychovka od "klasických" nebo moderních románů zabral.

Kristyna_Bubu
předevčírem

Chtěla jsem něco, co mi rozproudí krev. Uvítala bych víc detailního popisu, nicméně je tam vášeň, láska a příběh, kupodivu celkem uvěřitelnej, když člověk přimhouří očko :-) Jako oddychovka super.

Babu002

Bylo to fajn čtení.
Líbí se mi, že autorka na nic nečekala a napálila tam, chci říct romantiku, ale to nemá s romantikou nic společného :D. Kniha byla příjemná změna od fantasy, co hodně čtu.

VeronikaBraneck

Pohodová oddechová četba u které není potřeba přemýšlet.
Dostala jsem celou sérii k Vánocům, tak jsem se pustila do čtení a uvidíme :-)

raty

Tohle nebyl tak docela můj šálek kávy. Nemůžu ani hodnotit v rámci žánru, protože nemám takřka s čím srovnávat. Souhlasím s uživatelkou Nikusha, v tomto příběhu opravdu nebylo moc času na práci :-).

Šajler

Pro nejlepší z celé série.Hlavní postavy mám nejraději.Je to pro mě odpočinkové čtení,kdy můžu vypnout.

xjk007
02. lednaodpad!

Ukrutná děsivá kravina. Naprosto předvídatelné, tupé, nevěrohodné. Mluví se sprostě tam, kde by sprostě nikdo nemluvil, fujtajbl.

janina pako

Takove oddechove cteni