Božský bastard ekniha

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/big_bozsky-bastard-170926.jpg 4.12547

Božský bastard 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: (ekniha), Jota

Beautiful Bastard, 2013

Kniha Božský bastard

Artep071
24.12.2021

Nenáročné a docela lechtivé čtivo, ( děsně sexy šéf a ona dokonalá , velmi chytrá asistentka ) příběh je jednoduchý a postavy docela plytké, ale pokud potřebujete vypnout a trochu se zasmát tak přečtením této knížky zle, určitě neuděláte ...xi xi

pat4157
11.12.2021

Kdo se červená, ať čte někde v koutku nebo za zavřenými dveřmi. Je to hodně pikantní, jo jo...

Knižnítoulky
29.10.2021

Chcete se pobavit? Chcete naprosto vypnout a přijít na jiné myšlenky? Tak tato kniha je přesně to, co potřebujete. Kořeněná sexy romantika je pro oddychové čtení to pravé. Šéf, jako arogantní, náročný a bezohledný pitomec a sexy asistentka alias vzteklé koťátko a semetrika v jednom. Sex, romantika, provokace, sex a pak ještě trochu sexu. Dámy tohle funguje vždycky.

EasyReads
02.10.2021

Jedná se o celkem standardní zápletku z kancelářského prostředí – šéf a jeho asistentka, nemohou se vystát, začnou spolu spát a nakonec se zamilují. Nic nového pod sluncem, ale většinou mám takové knihy pro jejich nenáročnost ráda. Božský bastard se ale bohužel nepokouší o jakýkoli děj. Každý problém, který spolu hrdinové řeší je víc než zbytečný a funguje jen jako výplň před tím, než dojde k další erotické scéně.

Hlavní hrdinové nejsou příliš sympatičtí a bylo mi úplně jedno, jak jejich vztah skončí. Je sice osvěžující vidět pro jednou ženskou postavu, která není naivní husa, co si od chlapa nechá kálet na hlavu, ale ani tak mi Chloe příliš nesedla. Bennet si to u mě pohnojil hned na prvních stránkách svým sexuálním obtěžováním, jelikož za předpokladu, že ví, že ho Chloe nenávidí (a navíc je jeho zaměstnankyně), je pro mě jeho rozhodnutí bez souhlasu ji začít osahávat při pracovní schůzce zcela neodpustitelné.

Monique66
25.09.2021

Co kapitola, to sex.. Na mě byla kniha moc jednoduchá a něco mi tam chybělo. Znám lepší erotické romány a tento mezi ně bohužel nepatří. Osobně bych spíše doporučila Leylah Attar.

princesse
22.09.2021

Když víte co čekat, tak určitě nebudete zklamaní ... Ve svém žánru určitě povedené, čtivé a rozhodně si u toho oddechnete.

Misshell1
15.09.2021

Právě dočteno...nevím..jestli se ukazuje čas 23:35...prostě božskému bastardovi neodolate a navíc, kdyžani nechcete ale teď dámy ruku na srdce, která z vás už napsala knihu a jak vám ji hodnotili...no nic, asi trochu moc citlivá na pozdní hodinu.

Val
15.09.2021

Občas je potřeba vypnout a Božský bastard je dobrá volba . Klasický vzorec - namachrovaný šéf a moc chytrá stážistka má něco do sebe . V rámci žánru super čtení .