Zář

Do poklidného přímořského městečka Tallow Beach nečekaně přijíždějí tajuplní sourozenci Gabriel, Ivy a Bethany Churchovi. Začnou studovat na střední škole a jejich objevení vzbudí mezi místními pořádný rozruch. Odkud se vzali? Kdo jsou jejich rodiče? Proč ve všem vynikají, aniž by vynaložili sebemenší námahu? Pro jejich tajnůstkářství a nadpozemskou krásu však existuje vysvětlení: Gabriel, Ivy a Beth jsou andělé, jejichž posláním je zachránit svět, jenž se ocitl na pokraji zkázy. Do jejich životů vstupuje Zlo v podobě bezohledného a krutého spolužáka, který zatouží po Beth. V děsivém dramatu, které následuje, andělé a člověk spojují své síly v zoufalém pokusu překonat dobrem ničivé síly temnoty a zachránit milovanou kamarádku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/83816/zar-ZsP-83816.jpg 3.7326

Zář (1.)

Halo (2010)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Zář

wildXchos
23.04.2018

Líbí se mi nápad i způsob vyjadřování autorky, ale kniha je hrozně zdlouhavá. Na to, jak je dlouhá se tam toho vlastně až tolik nestane. Moc se mi nelíbí jak autorka pojala gotiky, protože ve skutečnosti jsou to normální lidé. Postavy jsou příjemné, nemění se jejich charakter.

Poeta.kno
15.04.2018

Opravdu jednoduchý a klasický příběh. Celkem oddechové čtení, místy popsané zbytečně dopodrobna. Ale na to, že ho napsala sedmnáctiletá autorka, tak se dá číst. Jdu na druhý díl.

ivedoo
10.04.2018

Kniha mne vůbec nezklamala, krásné a oddychové počtení :)

sylva8672
14.02.2018

Sérií o andělech jsem četla už hodně, ale tahle je zatím rozhodně nejslabší. Ke čtení jsem se musela opravdu nutit, protože kniha mi přišla hrozně nudná a nic se tam v podstatě nedělo. Az ke konci to začalo být docela zajímavé a konečně se začalo něco dít a najednou - konec. Tak dám ještě šanci pokračování a uvidíme....

Suou
17.01.2018

Pekná knižka, ale nemyslím si, že dnes by sa mi tak páčila.
Ale, vtedy som bol unesený. :D

lucie2952
02.01.2018odpad!

To se tak táhlo, že jsem to na 120 stránce (e knihy) vzdala. Nic se nedělo a styl psaní mi nesedl. K tomuhle se už nevratím. Za mne velké zklamání.

TerezaMondeková
16.11.2017

Knihu jsem si vybrala podle obalu. A popravdě nevím, co mám říct. Líbila se mi to jo, ale přišlo mi to jako kopie pádu, zavržený... Podle mě autorka, už moc nevěděla co napsat. Líbilo se mi to taková oddychovka, nebo když nevíte co číst. Ale znova bych to nečetla.

ketvin
31.08.2017odpad!

Teda... Moc nemám slov, normálně NIKDY neodložím nedočtenou knihu. Prostě ať je to jakkoliv hrozný, vždy dočítám. Tohle ale prostě nešlo. Ve chvíli kdy dokonale nesympatická, až možná i hloupá hrdinka začne vymýšlet dementní přezdívky svýmu Xavíkovi (možná trochu sympatický občas byl... občas...) alá "čmeláček či hafík ňafík", jsem to zavřela a už to nikdy nechci vidět. Jako fakt nejsem ten typ, co knihu vzdá po první hodině, kdy není dokonalá, ale tohle bylo od začátku do konce přemáhání se. Trošku mě mrzí, že nezjistím, jestli další díly stojí za více procent, ale na tohle prostě nemám nervy ani čas. Místo toho jsem přečetla Skleněný trůn a to je panečku série, která stojí za každou minutu a nikdy nebude dost dlouhá ;) doporučuju ;)

andělé australská literatura

Alexandra Adornetto