Zaslíbení

Zaslíbení https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147747/mid_zaslibeni-tnn-147747.jpg 4 191 42

Zář série

< 3. díl

Láska smrtelníka Xaviera a andělské Bethany je vystavena ještě větší zkoušce, protože oba mladí lidé se vzepřou zákonům nebes a vezmou se. Krutý trest na sebe nenechá dlouho čekat: přichází sedm zločinných andělů, kteří se snaží vztah Beth a Xaviera zničit, zahubit Gabriela a Ivy a nastolit v nebi vládu temnoty. Jediný způsob, jak jim můžou uniknout, je odchod mezi smrtelníky jejich věku. Bude Bethany nucena navždy opustit svou životní lásku?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Heaven , 2012

Madli
14.11.2021 3 z 5

Tato série mě velmi bavila, ale poslední díl mi připadal takový neživý, částmi jsem nevěděla, co se děje, hlavní hrdinka mi připadala, že neměla tolik emocí jako v předchozích dílech, i mám pocit, že autorka chvíli nevěděla, co tam napsala a poté znovu uvědomila a připsala chybějící detail, ale jinak se mi to líbilo

DvěTéčka
20.03.2021 2 z 5

No popravdě čekala jsem víc , znám i mnohem lepší fantasy knížky s anděli. Moc mě to nezaujalo tedy :(

Artep071
05.08.2020 4 z 5

No teda ten závěr wau ... sladká pohádka .

Damonka12
13.04.2020 3 z 5

3,5 kniha kterou jsem přečetla už několikrát je zajímavá, ale k dokonalosti jí toho dost chybí.

wildXchos
09.05.2018 3 z 5

Moc se mi do posledního dílu nechtělo, protože předchozí mě moc nezaujaly, ale musím říct, že byl o něco lepší. Celou dobu se příběh nějak posouval, ale pořád to nebylo úplně ono. Některé části mi pořád připadaly hodně zdlouhavé, i když už to nebylo tolik, a od začátku jsem tak nějak tušil jak kniha dopadne.

Poeta.kno
05.05.2018 4 z 5

Se třetím dílem je vidět, že se autorčin styl psaní zdokonaluje. Sice je tam pár pasáží, kt jsou zbytečně rozepsané, ale i tak se mi příběh líbil. Co se mi ale nelíbilo je to, že zde v komentářích níže se dozvíte, jak kniha dopadne! Jak někdo může odhalit hlavní pointu, ať je sebevíc dopředu jasná?

vladenka666
02.01.2018

Kupim tuto knihu ,, Zore,,bud v sr jazyku,alebo v cz/nazov zaslibeni/.Je to od autorky A.Adornettovej,dakujem/vladenka666/

TerezaMondeková
16.11.2017 3 z 5

Třetí díl mi přišel z celé série nejlepší. Sice bylo od začátku jasné, jak to dopadne, ale v tomhle díle se konečně něco dělo. Akce, překvapení, ale konec mi přišel moc rychlý. Ale co se mi hodně líbilo, co udělala hlavní hrdinka, aby mohla být se svou láskou.

Babarunka
21.08.2017 5 z 5

krásná kniha, čte se jednim dechem ;-)

Calla2002
29.05.2017 5 z 5

Pane božeeeeeee!!!!! tohle jsem nečekala a jak tam byla dlouho!! a prostě Úžasnýýýýýý velice DOPORUČUJI !!!!

Lee7
26.05.2017 5 z 5

Moc hezké ukončení celé trilogie. Sice mi u konce chyběl epilog nebo cokoliv co by řeklo ještě něco dalšího o ostatních. Ale pohled na svět a jeho Boží záměr a jak věci mohou fungovat a hlavně myšlenky a cíl se mi velmi líbil. Andělé to jenom dovršili na správnou příčku.

Shinju
12.10.2016 5 z 5

Krásné zakončení série. Jsem moc ráda, že jsem si jí přečetla. Určitě doporučuji všem kdo rád čte o andělech. :)

Viviana-Mori
26.09.2016 4 z 5

Bethany mě v tomto díle štvala, nevím proč, asi že se mi zdála jak hormonama potřeštěná nanynka, fakt anděl k pohledání... :) Ale jinak hezké, milé čtení, konec byl jasný od začátku, ale i tak to bylo vcelku dojemné. Ale asi už jsem naladěna trochu na jinou vlnu, přece jen je kniha určena mladším čtenářkám, ale čtení nelituji, aspoň mám zase rozšířené obzory. :)

Charmedka
30.07.2016 3 z 5

Jaké překvapení mě čekalo, když hned po pár stránkách začala být kniha hodně zajímavá a hlavně akční. V předchozích dílech se autorka zaměřovala hlavně na popisy a nějaká akce byla v knihách naprosto minimálně, spíše až u konce. Zaslíbení je ale mnohem akčnější a každou chvíli se něco stane. Moc se mi líbil konec, za ten dávám obrovské plus. Za mě naprosto dokonalé zakončení celé série.

TheMelorry
30.05.2016 4 z 5

Poslední díl a skvělé zakončení série. Napínavý příběh Beth a Xaviera jsem si oblíbila, jsem ráda jak dopadl, ale určitě mi budou i chybět.
Konec mi přišel částečně otevřený, možná si autorka nechává linku pro případné pokračování, kterému bych se nebránila..

viki.jp
24.02.2016 5 z 5

Z celé série se mi třetí díl líbil nejvíc. Napětí a spousta zajímavých myšlenek, smrt, útěk, vězení, rodina, láska, a hlavně šťastný konec. =)
Spojení tématu s Bohem a s "posláním" andělů podle mě spíš příběh obohatilo. Všechny postavy jsou bohaté a propracované, zajímal by mě hlavně příběh Molly. No třeba se ještě dočkáme...

Lenishka
29.01.2016 5 z 5

Kniha se mi dobře četla a byl to zajímavý nápad, že se dostala do pekla. Byla to pěkná série, líbila se mi jména postav, dále pěkné obaly knih. Celkově to je jiný šálek kafe než čtu, ale zařadila bych si jí do své domácí knihovny. Celkové hodnocení je Dobré++++

1259
15.12.2015 4 z 5

Sem ráda, jak to dopadlo. I když ten konec, jak se Bethany dozví, že byla v nebi uvězněná celý dva roky byl fakt psycho. Ale jinak sem ráda, že to dopadlo tak, jak mělo.

ivzu77
14.11.2015 4 z 5

Toto bylo moje první trilogie o andělech, psaná a vyprávěná dívkou. Bethany jsem si oblíbila, její lásce jsem fandila, šťastné konce doženou k pláči. Měla jsem ráda Xaviera, Gabriela, Ivy i Molly. Některé činy mne překvapovaly, ale četla jsem jedním dechem, jeden díl po druhém až k třetímu.

Natyyy4444
18.08.2015 5 z 5

Wau.Kde začít? No,tak asi tady.Celá knížka byla hrozně napínavá,což je dobře.Ale překvapilo mě,že uběhly 2 roky! Spisovatelka by mohla dát méňe,protože mi bylo Xaviera líto,že musel dlouho čekat a trpět.Ale hlavní je,že se k sobě vrátili.Taky mi chybí shledání Gabriela a Ivy,nebo to o 5 let později.A taky jak jsem tu četla to,že Wade je najednou oslovoval Xaviere a Beth,což nechápu,když mu byli představeni jako Ford a Laurie.Ale jinak na konci jsem vážně brečela,protože jak se oni milují,to už se dneska nevidí.Rafael,tak ten to všechno utnul.Líbil se mi.Jako všechny postavy.Krásný příběh,který mě celou pohltil.

australská literatura andělé

Alexandra Adornetto