Zaslíbení

Láska smrtelníka Xaviera a andělské Bethany je vystavena ještě větší zkoušce, protože oba mladí lidé se vzepřou zákonům nebes a vezmou se. Krutý trest na sebe nenechá dlouho čekat: přichází sedm zločinných andělů, kteří se snaží vztah Beth a Xaviera zničit, zahubit Gabriela a Ivy a nastolit v nebi vládu temnoty. Jediný způsob, jak jim můžou uniknout, je odchod mezi smrtelníky jejich věku. Bude Bethany nucena navždy opustit svou životní lásku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/147747/zaslibeni-tnn-147747.jpg 4.1153

Zář (3.)

Heaven (2012)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Zaslíbení

wildXchos
09.05.2018

Moc se mi do posledního dílu nechtělo, protože předchozí mě moc nezaujaly, ale musím říct, že byl o něco lepší. Celou dobu se příběh nějak posouval, ale pořád to nebylo úplně ono. Některé části mi pořád připadaly hodně zdlouhavé, i když už to nebylo tolik, a od začátku jsem tak nějak tušil jak kniha dopadne.

Poeta.kno
05.05.2018

Se třetím dílem je vidět, že se autorčin styl psaní zdokonaluje. Sice je tam pár pasáží, kt jsou zbytečně rozepsané, ale i tak se mi příběh líbil. Co se mi ale nelíbilo je to, že zde v komentářích níže se dozvíte, jak kniha dopadne! Jak někdo může odhalit hlavní pointu, ať je sebevíc dopředu jasná?

vladenka666
02.01.2018

Kupim tuto knihu ,, Zore,,bud v sr jazyku,alebo v cz/nazov zaslibeni/.Je to od autorky A.Adornettovej,dakujem/vladenka666/

TerezaMondeková
16.11.2017

Třetí díl se mi líbil hodně. Ten byl podle mě nejlepší. To, že si kvůli němu nechala utrhnout křídla, nevím, co na to říct prostě boží. A to, že se neviděli dva roky... A to, že se vzdala nesmrtelnosti a může se svou láskou prožít obyčejný lidský život krása!!!! Musím se přiznat, že jsem u toho brečela.

Babarunka
21.08.2017

krásná kniha, čte se jednim dechem ;-)

Calla2002
29.05.2017

Pane božeeeeeee!!!!! tohle jsem nečekala a jak tam byla dlouho!! a prostě Úžasnýýýýýý velice DOPORUČUJI !!!!

Lee7
26.05.2017

Moc hezké ukončení celé trilogie. Sice mi u konce chyběl epilog nebo cokoliv co by řeklo ještě něco dalšího o ostatních. Ale pohled na svět a jeho Boží záměr a jak věci mohou fungovat a hlavně myšlenky a cíl se mi velmi líbil. Andělé to jenom dovršili na správnou příčku.

Shinju
12.10.2016

Krásné zakončení série. Jsem moc ráda, že jsem si jí přečetla. Určitě doporučuji všem kdo rád čte o andělech. :)

andělé australská literatura

Alexandra Adornetto