Zásvětí

Bethany Churchová je anděl, který byl seslán na zem, aby tu bojoval s temnými silami Zla. To, že se zamiluje, součástí jejího poslání nikdy nemělo být, ale přesto mezi Beth a jejím smrtelným přítelem Xavierem Woodsem vzniklo silné pouto. Ale ani Xavierova láska a péče andělských sourozenců Gabriela a Ivy neuchrání Beth před děsivou jízdou na motorce, ke které je přinucena lstí a díky ní se dostane až k samotným branám pekla. Démonický Jake Thorn se nakonec nechá přesvědčit, aby Beth pomohl dostat se zpět na zem. Cena, kterou za to požaduje, však zničí Beth i všechny, které tolik miluje... Příběh, který Alexandra Adornettová vystavěla v knize Zář, první části série, jež se okamžitě stala bestsellerem, se rozvíjí napínavým a nečekaným způsobem. Andělé bojují s démony a moc lásky je vystavena těžkým zkouškám....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/109887/zasveti-fWH-109887.jpg 4208

Zář (2.)

Hades (2011)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Zásvětí

wildXchos
02.05.2018

Stejně jako předchozí díl, byl i tenhle hodně zdlouhavý, kniha by stačila zkrátit tak na polovinu, hlavní akce je na začátku a na konci. Nápad je moc hezký, ale je poznat, že je autorka hodně mladá.

Poeta.kno
29.04.2018

Tento druhý díl mi přišel lepší než první, má trochu méně předvídatelný vývoj, ikdyž je hlavní dějová linie dopředu jasná. Jsem zvědav, jak celý příběh vyústí ve třetím díle

ivedoo
19.04.2018

Naprosto skvělé zakončení série. Celou dobu jsem tušila, že to tak dopadne :) Prostě skvělý happy end, ikdyž se Beth musela něčeho vzdát, ale za lásku stojí bojovat :)

TerezaMondeková
16.11.2017

Stejné jako u prvního dílu. Líbilo se mi to, ale nepřišlo mi to moc originální. Prostě oddychovka. Dočetla jsem to, ale znova bych to nečetla.

Lee7
25.05.2017

Druhý díl byl pro mne lepší než první. Hezky se začali všichni vybarvovat a ucelovat :) Opravdu moc hezky sepsané a těším se na poslední díl.. co všechno se stane a jak to dopadne.

Shinju
06.10.2016

Pokračování knihy se mi líbilo stejně jako předchozí díl. Určitě stojí za přečtení. :)

Viviana-Mori
17.09.2016

Musím s potěšením říct, že druhý díl byl značně lepší. Pojetí pekla se mi líbilo, zajímavě vymyšlené. :) Ačkoliv jsem první díl vcelku odsoudila a nechtělo se mi moc pokračovat, tady už se fakt něco dělo a chvilkami mi kniha přišla i depresivní. Takže jsem ráda, že jsem pokračovala a jdu zvědavě na poslední díl.

Madlenkačte
20.05.2016

Nebavila mě tolik jako první díl, ale stálo to opět za přečtení. Jen ten Gabriel mi pořád vrtá hlavou - jestli to někdy rozjede s děvčetem :)

andělé australská literatura

Alexandra Adornetto