Tisíc polibků

„Možná jsme jako ten třešňový květ. Jako padající hvězdy. Možná jsme se milovali příliš moc, příliš mladí a zapláli tak jasně, že musíme zaniknout. Extrémní krása, rychlá smrt.“ Jeden polibek trvá okamžik. Tisíc polibků však může vydržet na celý život. Jeden chlapec, jedna dívka. Pouto mezi nimi je ukováno v jediném okamžiku a střeženo v srdci celou dekádu. Jejich pouto vydrží navždy. Nebo tomu alespoň věří. Když se sedmnáctiletý Rune Kristiansen po dvou letech vrací z rodného Norska do ospalého městečka Blossom Grove v Georgii, kde se v dětství spřátelil s Poppy Litchfieldovou, vrtá mu hlavou pouze jediné: Proč mu dívka, která byla druhou polovinou jeho duše a která mu slíbila, že bude věrně čekat na jeho návrat, přestala před dvěma lety odpovídat na jeho dopisy a telefonáty? Poppyino mlčení zlomilo Runovi srdce. Zatrpkl a zatvrdil se. Když však odhalí pravdu, zároveň zjistí, že ještě větší bolest ho teprve čeká. Samostatný román pro čtenáře od 14 let. Přichystejte si kapesníky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322063/tisic-polibku-wLE-322063.jpg 4.2446
Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež
Vydáno, Yoli

A Thousand Boy Kisses, 2016

Kniha Tisíc polibků

Jurajovamaka

Veľmi pekná knižka čítala som ju už niekoľkokrát , no zamilovala som sa do nej hneď na prvý "pohľad". Je to knižka, ktorá ma rozplakala. Určite odporúčam kúpiť všetkým, ktorí majú radi romantické príbehy. Je to veľmi krásny no zároveň aj smutný príbeh. ❤

vera5841

Osmiletá Poppy dostane od babičky sklenici s tisíci srdíčky a přáním, aby je vyměnila za tisíc nezapomenutelných polibků. Má na to přeci celý život! Ale co když osud dá Poppy jen krátký čas?
V knize není příliš děje, ale za to je plná citu a myšlenek. Sama jsem zastánce, že velká láska může přijít i ve velmi mladém věku, ovšem v osmi letech je i na mě trochu přitažené.
Celkově byla kniha hezká a citlivá. Jen epilog mi zkazil celkový dojem z knihy.

Veronika2001

Tohle teda nebyl úplně můj šálek čaje. Kdybych knihu měla popsat jedním slovem, tak by to bylo slovo “přeslazený”. Na mě to bylo asi až moc romantiky a naivity.

Ewwe

Kniha, která vás roztrhá. Příběh, ze kterého puká srdce a nadělí více než tisíc slz. Knihu jsem doma měla už delší dobu, ale až teď na ni "uzrál" ten pravý čas. Hned od první stránky si Poppy zamilujete a od další kapitoly už jen tečou slzy. Je to nádherná kniha s pohádkovým příběhem a s hořkosladkým koncem. Dvě souzené duše plné lásky, které si k sobě vždy najdou cestu. Knihu ukládám, znovu číst nebudu ale vím, že si vždy vzpomenu. Život je dar a nesmíme ho jen přežívat.

karriinnkkaa

Táto kniha je úžasná. Nikdy som nečítala viac romantický príbeh, ktorý by ma až tak chytil ta srde. Úžasný spôsob písania. Nádherné myšlienky. A neuveriteľný koniec.

_Bára_

Tahle knížka byla jedna velká Lovestory. Asi nikdy jsem u knížky nebyla tak plná emocí jako zrovna u téhle. Musím uznat že to bylo hodně na způsob Hvězdy na nepřály, ale z těch jsem nebyla tak nadšená jako z téhle knížky. Poppy byla strašně odvážná což se mi líbilo, ale byla jsem jak šťastná tak smutná z toho, že byla skoro celou dobu připravená zemřít. A Ruhn byl strašně skvělá i strašná postava. Po tom, co se vrátil z Osla jsem si myslela, že ho zabiju za jeho chování. Naštěstí ho z toho Poppy dostala, I když díky zprávě, kterou nechce nikdo nikdy slyšet. A od tý doby jsem byla ráda, že na to Poppy není sama a že má někoho kdo ji miluje, i když jim to chvíli trvalo. Ale dva roky se neviděli, neslyšeli o sobě nic takže se jim nemůžeme divit. Celý dobrodružství jsem si připadala jakobych tam byla s nima, což se mi líbilo. A ten konec? Pardon, ale kdo z vás byl připravenej na ten epilog? Já ne. A to, co tam bylo jsem nechápala. A hlavně jak se to stalo? To ví už jen autorka a my můžeme zůstat s otevřenou myslí plnou otázek. Knížka byla skvělá a každej mladej člověk by si ji měl přečíst, aby si uvědomil, že život je jen jeden a měl by si ho užívat dokud to jde. Tak jako Poppy a Ruhn.

Evička2006
13.11.2020

Nejkrásnější knížka. Moje nejoblíbenější. Brečela jsem skoro pořád. Překrásný smutný příběh. Romantika. Láska je překrásně popsáná. Půjčila jsem si ji v knihovně, hrozně ráda bych si ji koupila, ale nikde ji nemají. Určitě doporučuji.

LenRan
04.11.2020

Tento příběh, má jedno velké mínus - nedá se to skoro číst. Máte pořád rozmazané vidění, všechny ty slzy a puklá srdce se bohužel přenášejí do vaší reality.
Příběh Vás vtáhne na první stránce, pak Vás pořádně vyždímá a na konci, Vás totálně zničené, vyflusne a poraď si s tím jak chceš! Myslím, že by to mělo mít na obálce VAROVÁNÍ, že to člověk může číst jen za určitých podmínek, jinak vás to pěkně semele.
Mám i další výtky k tomuto příběhu, ale je to jedno, poselství je jasné a důležité:
CARPE DIEM!