zimolka zimolka komentáře u knih

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Kniha se nečte vůbec snadno,mě osobně z toho bylo hodně smutno,místy až do pláče,ale i pořes toto všechno,je nádherně napsáno.Věřím tomu,at si knihu přečte kdokoliv nebude litovat,všem doporučuji.

02.05.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Opět stejně silný příběh,tak jak v předchozích knihách autorky.Knihy si po přečtení pamatuji hodně dlouho,možná bych i řekla celý život.

16.04.2023 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

U této spisovatelky už asi většina ví, že nesáhne vedle. Opět čtivý, povedený příběh.

05.01.2023 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Knihu jsem si vybrala kvůli výzvě.Říkala jsem si co na ní může být tak úžasného,ale po přečtení závěru knihy jsem asi zírala ,jak spousta ostatních,drsný konec,také si budu pamatovat hodně dlouho.

26.01.2022 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Kniha je stejně dobrá ,jako první díl.

24.04.2021 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Vše už asi bylo napsáno,nezbývá než souhlasit.Skvěle napsáno,příběh opravdu pohltí a nelze se od něj odtrhnout.Za mě asi také jedna z těch top na toto téma.

09.03.2021 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Tak mě kniha dle spousty dobrých recenzí nezklamala.Děj byl napínavý,do čtení jsem se rozhodně nenutila.

25.08.2020 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Nepochopitelné,jak se takto může chovat člověk k člověku,opravdu smutné.

23.02.2020 5 z 5

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Naprosto souhlasím s větou na přebalu-autorka má vzácný vypravěčský talent, nechybí ji schopnost učinit ze všedních věcí výjimečné a vytvořit kolem obyčejné ženy neobyčejný svět plný poezie a lidskosti. Na knihu budu dlouho vzpomínat.

13.03.2023 5 z 5

Jizva Jizva Danuta Chlupová

Kniha se hezky četla,vřele doporučuji k přečtení.

11.02.2022 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Na knihu se dívám z jiného pohledu než větší část čtenářů.Mám dcerku na vozíku,takže spousta problémů co je v knize popsaná se nás dotýká i v běžném životě.Film jsem zatím neviděla,ale asi i na něj se kouknu.

14.12.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Moje první kniha od autorky a určitě ne poslední.Nakonec asi hodně dlouho nezapomenu.Na začátku jsem si říkala,že to bude takový obyč příběh ze života a ted se k ní v myšlenkách vracím.

28.09.2020 5 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Knihy od této autorky mám ráda.Tuto jsem si vybrala do výzvy a i když byl konec jasný už poměrně brzy,tak mě příběh bavil.

05.12.2023 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Kniha se mi nečetla lehce. Pro mě je to další z povedených příběhů p. Tučkové. Doba to byla velice zlá, trpělo spousta nevinných lidí.

05.06.2023 5 z 5

Všechny touhy vedou do Říma Všechny touhy vedou do Říma Luca Di Fulvio

Opět krásný příběh. U Fulvia nejde sáhnout vedle,on to prostě umí.

01.11.2022 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Velmi dobře zpracovaný příběh.Kniha má už tolik hodnocení s plným počtem hvězdiček s kterým naprosto souhlasím.

03.02.2022 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knihu jsem si vybrala jen kvůli výzvě,ale vůbec toho nelituji.Nádherný příběh,budu si ho pamatovat asi hodně dlouho.

29.12.2021 5 z 5

Hanin kufřík Hanin kufřík Karen Levine

Smutná ,ale přesto nádherně napsaná kniha.

01.12.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Čtivá,poutavá.Autorka opět nezklamala.

06.06.2021 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Zatím všechny knihy dějově naprostá pecka.

02.05.2021 5 z 5