Wewe111 Wewe111 komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Miluju knihy od této autorky. Škoda, že je jich přeloženo tak málo Oba hlavní hrdinové byli neskutečně zábavní. Už od začátku jsem měla úsměv od ucha k uchu a netrpělivě čekala, kdy "Kačátko" konečně dojde k prozření Jen zmínka o Hopsalovi a stahují se mi kalhotky!!! Super čtení!

24.04.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Knihu jsem zvládla na jeden zátah. Musím říct, že z knihy mám zvláštní pocity. Nejspíš jsem si měla přečíst od Collen nějakou "sladarnu" než thriller! Sama jsem matkou dvojčat a neumím si představit, že by se někomu mohl honit hlavou takový příběh, jaký autorka knihy popisuje. A ten závěr??? No teda...

27.05.2023 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Mě se teda knížka moc líbila. Joshe jsem si zamilovala úplně hned v první scéně a Kristenin humor mi sedl jako "hrnec na prdel" :)) Všechny jejich trápení i radosti jsem prožívala s nima a připadala jsem si jako v kině a na emocionální dráze. Chudák Josh s ní musel mít teda trpělivost;) ale zvládl to, zabojoval a poradili si... Ruku na srdce, myslím, že v Kristen se musela vidět každá z nás:-D Často od sebe odhanime muže, kterého milujeme (i přesto, že neresime takové starosti jako se popisují v knize). Ještě, že ti chlapi s námi mají tolik trpělivosti:)

21.07.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Krásná knížka, ve které se řeší těžké téma. Nechtěla bych se dostat do situace, když někoho milujete, ale "nemůžete" s ním dál zůstat. Hrozně jsem hlavní hrdince fandila, aby situaci vyřešila správně. Úplně mě dostala, když Rylea konfrontovala v nemocnici a objasnila mu situaci:(

Už se nemůžu dočkat na pokračování, myslím, že nás všechny zajímá jak to bude dál :))

16.07.2023 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Kniha se četla sama, Graham byl úplně skvělý, z hlavní hrdinky takový pocit nemám. Já být jejím manželem, nemám s ní tolik trpělivosti a lásky. Ale na druhou stranu chápu její pocity a bolest. Každé manželství si musí projít krizí (znám to sama), ale od toho jsou na to dva, aby se to dalo zvládnout:)

"Nedokážu se ohlédnout za naším manželstvím a přesně určit den, kdy se moje láska k tobě stala něčím, k čemu jsi pocítila odpor, a ne něčím, čeho by sis cenila. "

08.06.2023 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jaktože jsem o této sérii vůbec nevěděla? :-O :))
Musím říct, že jsem se u čtení hrozně moc bavila, první půlku se prořechtala, druhou zamilovaně tlemila a konec by se bez "menšího" dramatu samozřejmě neobešel. Ale podtrženo sečteno, zaslouženě 5/5. Už se těším na dalšího sexy hokejistu v pořadí :))

21.08.2023 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Wow, tak toto jsem nečekala. Budu se opakovat. Silný děj, hezky vykreslené postavy. Knížka má spád, přečteno za jeden den. A na ten konec sem potřebovala kapesníček. Moc hezká kniha, jsem ráda, že jí mám v knihovničce:)

19.07.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Vážení, tak toto byla naprostá pecka! Mám načteno fakt hodně románů tohoto druhu, ale po přečtení této knihy se nemůžu zbavit zvláštního pocitu. Chci číst dál,ale zároveň sem ráda, že je konec.
Příběh z drsného mafiánského prostředí se fakt povedl, nic pro slabší nátury . Ale oba hlavní hrdinové byli skvělý.

Na závěr knihy si připravte minimálně balíček kapesníčků. Moje hodnoceni 100/100 .

14.05.2023 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Knihu jsem měla koupenou už dlouho, ale čekala jsem na správné psychické rozpoložení, než začnu číst:) Nezklamalo, Maxx byl teda pořádný bručoun, ale moc milý chlápek. Líbilo se mi, že už má nějaký ten věk a nadhled.

28.07.2023 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Jeee, by mě se to líbilo moc. Skvělá oddechovka, kterou dáte za jeden, max dva dny :) líbilo se mi prostředí, do kterého byl vložen příběh a hlavní hrdinové byli super. Ale abych byla upřímná, kdyby mě dojela holka au-pair pomáhat s dítětem a místo toho jen chodila na drinky s kamarády a nebo renovovala chatu, asi bych nadšená nebyla :-D

14.06.2023 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak musím říct, že tento díl mě bavil z těch 3 nejvíc:)) Dean se mi líbil už v prvním díle a vykreslení jeho postavy naplnilo mé očekávání. A teď se jdu vrhnout na posledního z party sexoušů a moc se těším:-D

13.09.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Netrpělivě jsem vyhlížela v knihkupectví tento poslední díl a Bože:))) Jako za mě je toto moje The best of série erotických románů.

Christopher (nejmladší v pokolení) byl přesně takový, jak sem ho potkávala v prvních dílech. Rozmazlený miliardář, proutník, zábavný a totálně sexy:)) Ovšem jeho povaha mě bavila, chudák vůbec nevěděl co má ve vztahu dělat, jak se vyjadřovat, jak volit vhodná slova. I přesto ho budete milovat.

Nejde dát 5/5 i přesto, že druhý díl s Tristanem to nepředčilo :) Opravdu doporučuju přečíst všechny díly Je mi smutno z toho, že těch sexy bratrů není aspoň deset :-D

01.09.2023 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Budu se tady opakovat. Skvělé zakončení série o bratrech Milesovych. O existenci tohoto epilogu jsem neměla tušení, ale jakmile jsem zahlédla na webu, že vyšel, musela jsem ho mít ihned doma:)
Závěr krásně nostalgický, třeba se dočkáme nové série o synech a dcerách Milesovych? :) Jako proč ne... :-D

04.02.2024 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Moc hezky zpracovaný námět a hlavní postavy mě silně bavily :)) To jejich špičkování bylo super zpestření těžkého příběhu "Tulipánka" . Knox i Ava byli za mě úplně top, i když měli jizvy jak na těle tak i na duši, museli v jejich věku ustát věci, které by nezvládl mnohý dospělý. A děkuji za závěrečnou kapitolu a následné epilogy, ty mám na knihách nejradši:-D

16.07.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Dobrá oddechovka, líbil se mi děj a to akademické prostředí. Jen ubírám jednu hvězdu za to, že se postavy chovaly jako dva teenageři a to mě ke konci už dost vytáčelo:-) Mi neříkejte, že chlap jeho věku by po ní neskočil a nerozhoupal se mnohem dřív??

23.05.2023 4 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Já tyto eroticko-mafiánske knížky miluju. :) Druhý díl se mi líbil snad více než ten první. Hrozně se mi líbilo, jak na to jde Allister pomalu a jak se postupně rozkrývá jeho silný příběh. Já bych mu podlehla hned a bez okolků :-D

05.06.2023 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Hezké ukončení série o Havranech, kde bylo vysvětleno vše. Moc se mi líbilo, že byl téměř celý děj vyprávěn z pohledu Tobiáše "parchanta" a zároveň největšího samce:)) Při povídání o Domovi mi několikrát ukápla slzicka, přišlo mi, jako bych přišla sama o člena rodiny. Cec ve třetím díle konečně vyzrála a dospěla do královny.
Všem vřele doporučuji přečíst, mě to bavilo neuvěřitelně:)

11.08.2023 4 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

Tak pro mě byla první polovina knihy naprostá pecka:) tisíc lidí, tisíc názorů. Ve druhé části jsem některé pasáže přeskakovala, číst stále dokola o tom, že má rozervané srdce už bylo únavné. Bavilo mě ale postupné odkrývání všech tajemství a polopravd. Kapesníky byly samozřejmě povinnou výbavou při konci. Už se těším na třetí díl z mužského pohledu:) jsem zvědavá na to, jakou ušli cestu a co je ještě čeká ;))

08.08.2023 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Ty vado, zpočátku mi čtení přišlo dost "těžké", ale po pár kapitolách sem jela non-stop, ty bláho:-))) Tajuplný příběh s velkou dávkou erotiky (autorka s toho nebojí) a zajímavým koncem.... To jako fakt? Hned jsem musela stáhnout druhý díl e-knihy. Super čtení, doporučuju si obstarat s prvním dílem hned druhý, jinak zesilite:-D

05.08.2023 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Tak na toto jsem potřebovala asi dva měsíce (to mi čtení jedné knihy zabere max dva dny) a přiznám se, že konec sem ani nedočetla. :( ale stejně si myslím, že vím, jak to skončilo. Hrozně zdlouhavý děj, který mě vůbec neoslovil. Přemýšlím, jestli mám ještě dát šanci třetímu dílu

21.07.2023 2 z 5