Hejno havranů

Autorčin milostně laděný román je směsicí erotiky, pomsty, tajemství a hledání pravdy. Hlavní protagonistkou fascinujícího příběhu je Cecílie Hornerová, dcera majitele továrny, která je nucena pracovat v otcově závodě v Triple Falls, a to ze dvou důvodů: aby nepřišla o jmění a aby mohla finančně podporovat svou matku, s níž se Cecíliin otec Roman Horner před mnoha lety rozvedl. Významnou roli v celém příběhu hrají její nejlepší kamarádka Christy a Sean s Dominikem. Milenecké vztahy mezi Cecílií a těmito muži se postupně začnou komplikovat. Navíc se dozvídá, že mají co do činění se spolkem havraního bratrstva. Je to tajné uskupení, o kterém se toho mnoho neví. Cecílie musí začít jednat. Chce dostat odpovědi na nezodpovězené otázky. Závěr první části je překvapivý, a tak jistě budete chtít vzít do ruky druhou část tohoto díla, abyste zjistili, jak vše dopadne....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475883/big_hejno-havranu-B2m-475883.png 4.2130

Havraní bratrstvo 1.

Literatura světová, Romány, Erotika

Vydáno: , Red

Flock, 2020

Kniha Hejno havranů

AnnaNešporová

Nevěděla jsem, co očekávat a byla příjemně překvapená, i když začátek měl pro mě pomalejší rozjezd.
Ale ten konec?! Nutně potřebuju další díl.

Kytiii

Tak jo, přiznám se, že jsem jen hledala lehké čtení do metra... ale co se z toho vyklubalo, mi úplně vzalo dech... čtení celý den, dlouho do noci... miluji knížky, co nejdou odložit... a pak zjištění, že na druhý díl si počkám. Taková frustrace. Každopádně doporučuji.

Mistylady

Páni. PÁNI!!!
Po dlouhé době opět knížka, která mě nenudila, od které jsem neutíkala, kterou jsem četla do tří do rána a pak se přemlouvala, abych si ještě kousek nechala na další den. Nemůžu najít slova, kterými bych popsala, jak skvělá knížka to byla. A to jsem jí ze začátku moc nechtěla číst, podle obálky a názvu jsem to tipovala na fantasy a moc mě to nelákalo.
A o co míň zajímavá je obálka, o to lepší je obsah. Přirovnala bych jí k serii Royalové od Erin Watt mixnutou výstřední Amo Jones.
V knize nechybí milostná zápletka a to hned s dvěma muži najednou, je tam tajemství, napětí, bolest, láska.
Mohla bych tu popisovat postavy, charaktery, děj, ale tím bych vás jen zdržovala.
Od prvního písmenka do posledního je to něco, co si musíte přečíst sami. Doporučuji naprosto všem.
S 9. listopadem od Hoover je to zatím to nejlepší, co jsem letos četla.
No a protože otevřené konce nemám ráda, v dalších dílech už pokračuji anglicky.

ivetapl

Každý má tajemství, ale jen málokdo si je dokáže uchovat.
Yes,yes,yes!!! Bomba. Pecka! Naprosto dokonalé!
Jestli milujete Amo Jones alespoň trošku jako já, tak se do téhle série pusťte! Amo je tedy větší šílenec, ale cítím tam podobu. Udělejte si ale pořádně silné kafe, dejte si k tomu něco na zub. Nebudete se moci odtrhnout.

Bože. Tohle jsem přesně potřebovala. Taková nakopávačka. Totálně jsem žrala každé slovo.
Budete mít x otázek a na konci zůstanete a otevřenou pusou. Nedostanete totiž žádné odpovědi. Čekání na další díl bude šílené, ale kupuji ho hned jak vyjde!!

Sean a Dominik.... No co vám budu. Na místě Cecílie (hrozný jméno), bych byla taky v háji. ️ Stejně jako ona bych si nechala zlomit srdce na kousky. V knize je jedna hodně peprná scéna a za to má u mě autorka body navíc. Já vám víc neřeknu. Jen to, že to miluju!! Mám novou hodně oblíbenou autorku!

Věřím, že láska musí bolet.

Dela90

(+ SPOILER) Hned na začátek musím říct, že jsem si knížku špatně zaškatulkovala už od začátku. Čekala jsem něco jiného - bratrstvo, milostný trojúhelník, erotika. Naproti tomu jsem dostala příběh, který mě bavil, ale pořád dokola něco tajil. Na můj vkus tam bylo jedno tajemství za druhým, které mě ke konci už trošku ubíjelo - jasně autorka nemůže hned vyzradit všechno. Ale proboha, čekala jsem nějakou krevní přísahu nebo co já vím. Pořád se dokola opakovalo to samé.
Co se týče milostného trojúhelníku
Cecílie - za prvé to jméno šílenost, matka se jí asi chtěla pomstít, že ji měla s chlapem, který o ni nejevil zájem. První den v práci potká neznámého kluka a už s ním jde na párty v cizím městě, hned se k němu začne tulit - přišla mi fakt strašně pitomá a naivní.
Sean - tu jeho “lásku” na první pohled jsem mu prostě nevěřila, přišlo mi to až moc snadné.
Dominik - asi budu prostě kopat za jeho tým - ačkoliv se ze začátku choval k Cec hnusně - známe to, co se škádlívá rádo se mívá, že … prostě tahle povaha mi přišla jiná a daleko lepší a s Dominikem na scéně mě ta knížka fakt o poznání víc bavila.
A ačkoliv mě na knížce štvalo víc věcí, pořád se to dobře četlo a velký plus je Dominik ala zlý hošík, a pak taky ten konec? Takže druhému dílu určitě dám šanci, protože z toho konce opravdu moudrá nejsem.

teer.h

Do této knihy jsem se naprosto zamilovala. Skvělý a čtivý příběh, který jsem nemohla odložit. Už teď je pro mě mučení čekat na další díl!

Zuzana215

O mě se všeobecně ví, že neumím důležité texty dočíst do konce. V případě anotace k této knize, to bylo zřejmě stejné :) Čekala jsem spíše slátaninu nabitou erotikou, která mě bude nudit... Celý tenhle příběh mi vyrazil dech, zvláště 25.kapitola a hlavně konec, který koncem samozřejmě není a při mé smůle budu čtvrt roku čekat na pokračování.. Napsala bych víc, ale nerada píši spoilery..Proto, jestli jde o mě, vybrala bych si raději deštivé dny :)

anna7852

tak já nevím,jsem docela rozpolcená
polovina knihy me moc extra nebrala,až tedy na ty žhavé scény :-)
ale druhá polovina už se podobala chaosu který mám ráda a jako TY VOLÉ-kdo je doprdele tedy francouz????
mno pár měsíců si budu muset počkat na pokračování ach jooo