vysokaa vysokaa komentáře u knih

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Další naprosto úžasná aristokratka! Paní Tichá exceluje, ostatní samozřejmě také, ale díky paní Tiché jsem se zase po dlouhé době smála u knihy nahlas!

24.02.2021 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Krásná dojemná kniha. Ove je sympatický i přes to, že je tak trochu mrzout.

24.02.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Skoda, ze tady tech hvezdicek neni vic.:( Kniha prisla z knihovny s tim, ze se musi brzy vratit a jelikoz si ji chce precist i moje mamka, zacala jsem to odpoledne, co se mi dostala do rukou. O 24 hodin pozdeji s prectenou knihou v ruce sedim na gauci a premyslim. Takze jestli se ptate, jak moc dobra kniha je tady mate odpoved. ANO, KNIHA JE VELMI DOBRA A VRELE VAM JI DOPORUCUJI! Ma to jedinou nevyhodu, neodtrhnete se a nebudete moct prestat premyslet.

03.12.2020 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Je smutne, ze spousta lidi porad odsuzuje lidi, podle barvy pleti I v dnesni dobe.. Mimochodem tato knizka je krasne napsana, ne jednou jsem u ni brecela.

08.10.2020 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Tahle kniha me dostala od zacatku do konce. Velmi ctive napsana!

08.10.2020 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Vyborne napsana kniha! Vztah Agnes a Julie mohl vypadat uplne jinak, kdyby se Julie nechovala, tak jak se chovala..

08.10.2020 4 z 5

An(n)a. An(n)a. Sára Báchorová

Hodne silna kniha. Silna, ale dobre napsana. Kniha krasne ukazuje, co se v dnesni spolecnosti deje a jak smutne to je. Nikdo by se nemel tolik stresovat ohledne sve postavy, zalezi na tom, co je uvnitr cloveka. Zni to, jako klise, ale je to pravda.

05.10.2020 3 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Ze začátku byla kniha vážně dobrá, ale pak se pomalu horšila..Terezina dějová linka byla dost chabá, Mariina dějová linka byla trochu lepší, ale taky to nebyla žádná sláva. Veliké plus bylo, jak moc čtivá kniha byla.

28.07.2020 3 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Styl paní Dvořákové neomrzí! Kniha se mi líbila o trochu míň než jiné knihy, ale pořád velmi dobré! Navíc mi tato kniha připomíná obě dvě babičky, které žijí v dědinách:Dd

28.07.2020 4 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Na to kolik je tady kladných hodnocení, mě kniha trochu zklamala. Neříkám, že to nebylo čtivé nebo poutavé, ale bylo to jako číst knihu z Wattpadu od 12ti leté holky, která si takhle představuje svět. Nápad se smrťákem je sice originální, ale nelogický..Kniha mě nenadchla, ale ani neurazila. Byla prostě průměrná.

28.07.2020 2 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Geniální kniha! Paní Dvořáková píše vážně dobře, dokáže se tak vžít do postavy, zkrátka uvěříte jí vážně všechno! Vzhledem k tomu, že ke krizi středního věku mám vážně daleko, tak ani nerozumím tomu, jak moc mě to bavilo:D

12.07.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Já prostě nemám slov..tahle kniha je plná emocí, člověk to nedokáže ani moc popsat. Nejvíc mě na celém příběhu zaráží, jak může matka dělat rozdíly mezi dětmi. Já vážně nevím, co dodat..asi, že vřele doporučuji.

16.06.2020 5 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Tuhle knížku mi doporučila moje maminka a je ÚŽASNÁ! Od začátku do konce byla extrémně napínavá. Donutí člověka přemýšlet jak málo toho víme a že toho asi ani víc vědět nepotřebujeme, protože by se to mohlo zvrhnout. Taky tuhle knihu můžu zařadit mezi knihy, které kdyby se zfilmovaly..! Doporučuji všema deseti!!:)

13.06.2020 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Nemám slov! Knížka je vážně krásně napsaná. Oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí! Musím, říct, že se mi tato knížka líbila mnohem víc než třeba Hvězdy nám nepřály, narozdíl od hlavní hrdinky z Greenovi knížky, měla tato hlavní hrdinka chuť žít a neviděla všechno tak depresivně a hlavně byla prostě sympatičtější.
Viděla jsem i film, ale knížka je prostě lepší. Rozhodně doporučuji!

21.05.2020 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Tohle je prostě klasická teenage romance a vzhledem k tomu, že momentálně do této kategorie spadám tak musím říct, že to nebylo špatné první díl byl pecka, ale potom mě to přestalo bavit..

21.05.2020 3 z 5

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Kniha mě bavila a byla extrémně napínavá, ale hlavní hrdinka mi byla trochu nesympatická..ale i tak stojí za přečtení!

21.05.2020 3 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Výborná kniha, rozjezd byl trochu pomalejší, ale pak se to rozjelo a bylo to napínavé až do konce!

21.05.2020 5 z 5

Tyranie: 20 lekcí z 20. století Tyranie: 20 lekcí z 20. století Timothy Snyder

Upřímně řečeno jsem od knížky očekávala trochu víc. Autor si dle mého vybírá z historie, co se mu zrovna hodí. Ve spoustě věcí má pravdu a souhlasím s ním, ale na druhou stranu.. Knížka ale i přesto stojí za to přečíst.

20.05.2020 2 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Skvělá oddechová knížka. Pan Hartl píše velice čtivě, v jednu chvíli by se člověk chtěl smát, v druhou brečet a ve třetí domluvit a profackovat nějakou z postav!:Dd Myslím, že si určitě ještě něco od pana Hartla přečtu!

20.05.2020 4 z 5

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

Trošku horší díl jak první, ale taky je úžasný

14.04.2018 4 z 5