Šepotání

Alyssa slyší šepotání květin a hmyzu, je to dar, který připravil o rozum už její matku. Pocházejí totiž z rodiny Aleny Liddelové, lépe známé coby Alenky z Říše divů, skutečné inspirace Lewise Carrolla, podle níž stvořil svůj proslulý fantaskní svět. Když se matčin stav zhorší, nemůže už Alyssa své dědictví dál popírat a zjistí, že na těch fantastických pohádkách, které zná z dětství, je víc pravdy, než by se mohlo zdát. Vydává se na útěk, který zavinila už kdysi dávno právě Alice. Trhlinou v zrcadle se dostane do Říše divů, jež je mnohem ponurejší, než jak ji zná z knížek a stáhne s sebou i svého nejlepšího kamaráda a tajnou lásku Zacha. Na druhé straně už na ně čeká podezřelý, ale svůdný Morpheus a provází je při jejich hledání. Ale dá se mu opravdu věřit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225977/splintered-sepotani-fs4-225977.jpg 4849

Šepotání 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Splintered, 2013

Kniha Šepotání

vysokaa

Tohle je prostě klasická teenage romance a vzhledem k tomu, že momentálně do této kategorie spadám tak musím říct, že to nebylo špatné první díl byl pecka, ale potom mě to přestalo bavit..

Karolin77

Moc mě to bohužel nenadchlo ...:-(
Za mě bohužel zklamání...
I přesto že se v knize pořád něco dělo jsem se nudila:-(
3*/5*

StayWalker

Být tak o 2-3 roky mladší, zamilovala bych se. Takhle mohu jen ocenit nápad a nad chováním a myšlenkovými pochody některých postav se jen zasmát a jít dál.
Pokud hledáte odpočinkovou fantasy, doporučuji.

emilieselden

Tahle knížka mi bohužel moc nesedla.

s1ombrehimawari

Týhle knížce se zkrátka nedá věřit, možná proto mě tolik neoslovila. Docela drasticky mi vadil jazyk, kterým byl příběh psán, vůbec se k němu nehodil. Zach byl majetnický debílek, takže to, že tam neustále oxydoval, se mi moc nelíbilo. Upřímně v knížce moc akce ani poutavých zvratů není. Ovšem, kvůli tomu trojúhelníku to dočtu.

Kacennnka
04.11.2019

Alenku jsem nikdy nežrala a tady se to taky odrazilo. Nesedl mi svět, hrdinové ani styl psaní, přesto jsem přesvědčená o tom, že to v zásadě není špatný příběh. Bohužel nejsem ten správný čtenář.

*Pájuše*
26.10.2019

Nečetlo se to špatně, ale nějak mě příběh nezaujal. Postavy, příběh, vztahy... to vše bylo plytké. Libil se mi akorát Morpheus. To byla jediná zajímavá postava. Alenku mám všeobecně ráda, ale tohle moje očekávání bohužel nesplnilo.

Ponožáček
01.10.2019

Miluju a už se těším až si začnu číst další díl...

Pád
Pád