Byly tady, a už nejsou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Audra v sobě konečně našla dost odvahy, aby utekla od násilnického manžela. Teď sedí v autě, na zadních sedačkách jsou připoutány její malé děti, a společně jedou vstříc své šanci na nový, lepší život. Volí trasu po okresních silnicích, aby se vyhnuli nežádoucí pozornosti. A právě když projíždí po pusté cestě kdesi v Arizoně, už velmi daleko od bývalého domova, postřehne ve zpětném zrcátku jakýsi pohyb. Pozornější pohled jí ukáže policejní vůz, který je sleduje se zapnutým majákem. Audra zastaví u krajnice. Je si až bolestně vědoma faktu, na jak odlehlém místě se ona a její děti nachází. Vystoupí z auta – a tím okamžikem se její šťastný útěk mění na nejhorší noční můru, která vysoce předčí veškeré představitelné obavy: netuší, proč ji místní šerif zatkl. Ví jen to, že když se v jeho doprovodu dostala na stanici, policisté jí tvrdí, že v autě žádné děti nebyly......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347656/big_byly-tady-a-uz-nejsou-3a4-347656.jpg 4.3471
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino
Originální název:

Here and Gone, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (159)

Kniha Byly tady, a už nejsou

Šebestová3
16. srpna

Ani druhá kniha, kterou jsem od Haylen Becka zatím četla, absolutně nezklamala. Výborně vygradovaný svižný děj, thriller jak má být.

Klamm
20. května

Oddychovka s dobrým námětem. Co více o knize napsat... Byla tady, a už není


LenkaGonn
11. února

Po dlouhé době jsem byla nadšená z trilleru. Mám problém většinou s tím, že autor pro mě nepíše dost přesvědčivě a v momentě kdy tomu nevěřím se mi kniha tolik nelíbí. Tento Triller byl skvěle napsaný. Od začátku jste věřili tomu, že se to takhle stát mohlo. Díky popsaným emocím to gradovalo a člověk chtěl číst dál a dál, aby se dozvěděl jak to dopadne. I konec byl super a já jsem opravdu spokojená.

Pivísek
03. ledna

Silný příběh o unesených dětech mě jako matku dost zasáhl, knihu jsem přečetla jedním dechem za tři večery, protože jsem prostě musela číst dál! Konec byl předvídatelný a myslím, že potenciál příběhu by se dal možná o kapku lépe využít, proto ubírám hvězdičku, ale jinak opravdu palec nahoru! :-)

hokaca
02. ledna

Tento typ knih nutí člověka číst pořád dál a dál. Takže jsem ji dala za dva večery. A myslím, že víckrát ji číst nechci. Téma vůbec nebylo veselé a i když pochybuji nad některými postupy, situaci bych rozhodně zažít nechtěla. V knižní podobě určitě stačilo....

martina2540
29.11.2021

Velmi čtivá knížka, doporučuji ji, i když konec jsem takhle očekávala.

kaktus.p.
05.11.2021

Vzhledem k tomu, že sama mám děti jsem tuto knihu nemohla odložit. Čtivé, napínavé. Hodně silný příběh.

Madi
28.08.2021

(+ SPOILER) Hodně průměrný thriller, což je škoda, dalo se z toho vytřískat daleko víc. Námět totiž potenciál má.
O děcka jsem se vůbec nebála a bylo jasný, že Danny všem natrhne řiť. Policajti zaujatí, ani jednoho nenapadlo, že Audra mluví pravdu.
Docela se mi líbila postava Collinsové, její postava měla aspoň trošku hloubku.

1 ...