vysokaa vysokaa komentáře u knih

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Skvělá oddechová knížka. Pan Hartl píše velice čtivě, v jednu chvíli by se člověk chtěl smát, v druhou brečet a ve třetí domluvit a profackovat nějakou z postav!:Dd Myslím, že si určitě ještě něco od pana Hartla přečtu!

20.05.2020 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Absolutně nejlepší kniha co jsem kdy četla! Po dočtení knihy jsem se cítila velice bezmocně, utrápeně a smutně. Vůbec si nedokážu představit, že bych tohle měla zažít na vlastní kůži. Hodně doporučuji přečíst:-)

28.05.2017 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Tahle kniha byla skvělá, stejně jako předešlý díl! Šest vran jsem kdysi dostala a nějak jsem se v tu dobu nezačetla a knížku jsem odložila, teď jsem na své mladší já celkem naštvaná. Nicméně teď jsem byla schopná knihy přečíst velmi svižným tempem. Velký palec dávám vývoji postav a nejspíš celkově všemu.

30.05.2021 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Vyborne napsana kniha! Vztah Agnes a Julie mohl vypadat uplne jinak, kdyby se Julie nechovala, tak jak se chovala..

08.10.2020 4 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Pani Hanisova pise skvele, o tom zadna. Tohle je ale deprese stlacena do knihy. Myslenkove pochody nekterych postav pro me byly naprosto nepochopitelne. Pokud chcete tuto knihu cist pripravte se, ze to bude horska draha emoci.

23.06.2021 4 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Původně jsem si v knihovně půjčila díl číslo tři, protože jsem si přečetla jenom název a s anotací jsem se vůbec neobtěžovala. Došlo mi to samozřejmě až když jsem si knihu vyzvedla v knihovně, nicméně mě to donutilo půjčit i první dva díly. Musím říct, že to byla jízda, celá trilogie. Ze začátku chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale potom už to jelo samo stránka po stránce a kapitola po kapitole.

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Myslela jsem, že mě po předešlých knihách autorka nepřekvapí. Mýlila jsem se, překvapila. Knihu jsem přečetla během dvou dnů a prakticky jsem ji nepustila z ruky. Věděla jsem, že to ve Španělsku nebylo úplně růžové, ale kniha mi ukázala úplně nový úhel pohledu.

13.05.2021 5 z 5

Emoční inteligence Emoční inteligence Daniel Goleman

Skvělá napsaná kniha, která obsahuje hodně zajímavých věcí, které se určitě dají aplikovat v životě.

05.04.2021 5 z 5

Normální šílenství Normální šílenství Jiří Pasz

Kniha je velmi dobře napsaná. Obsahuje rozhovor s nemocným člověkem, rozhovor s odborníkem a post scriptum. Seznamuje nás se širokou škálou nemocí, o kterých bychom měli vědět.

29.03.2021 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Styl paní Dvořákové neomrzí! Kniha se mi líbila o trochu míň než jiné knihy, ale pořád velmi dobré! Navíc mi tato kniha připomíná obě dvě babičky, které žijí v dědinách:Dd

28.07.2020 4 z 5

Tyranie: 20 lekcí z 20. století Tyranie: 20 lekcí z 20. století Timothy Snyder

Upřímně řečeno jsem od knížky očekávala trochu víc. Autor si dle mého vybírá z historie, co se mu zrovna hodí. Ve spoustě věcí má pravdu a souhlasím s ním, ale na druhou stranu.. Knížka ale i přesto stojí za to přečíst.

20.05.2020 2 z 5

Protivníci Protivníci Marissa Meyer

Naprostá pecka! Knížky od této autorky by si rozhodně zasloužili zpracovat i ve filmové verzi. A musím říct, že díl od dílu je tato série lepší a lepší!

Zhroucený čas Zhroucený čas Blake Crouch

Skvěle napsaná kniha!

13.05.2021 5 z 5

Humans of Prague Humans of Prague Tomáš Princ

Nádherná kniha, která by si klidně zasloužila víc pozornosti! Autor se nezaměřuje na stejnou skupinu lidí, ale na různé lidi a každý z nich má jiný příběh, jiné problémy, starosti a vyjadřují to ve větách, odstavcích či stránkách. Kolik člověk potřebuje sdělit, tolik sdělí.

05.04.2021 5 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Ze začátku byla kniha vážně dobrá, ale pak se pomalu horšila..Terezina dějová linka byla dost chabá, Mariina dějová linka byla trochu lepší, ale taky to nebyla žádná sláva. Veliké plus bylo, jak moc čtivá kniha byla.

28.07.2020 3 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Nemám co dodat

14.04.2018 5 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Naprosto úžasná kniha

14.04.2018 5 z 5

Supernova Supernova Marissa Meyer

Na obalu stálo "Epické ukončení" a epické rozhodně bylo! Autorka má jedinečný styl psaní, který vás do děje vtáhne a nepustí. Navíc vám kniha poskytuje možnost zamyslet se, jestli je opravdu svět rozdělen na dobro a zlo, anebo jestli náhodou nejde dobro a zlo ruku v ruce. Nicméně knihu jsem přečetla jedním dechem během ani ne dvou dnů!

An(n)a. An(n)a. Sára Báchorová

Hodne silna kniha. Silna, ale dobre napsana. Kniha krasne ukazuje, co se v dnesni spolecnosti deje a jak smutne to je. Nikdo by se nemel tolik stresovat ohledne sve postavy, zalezi na tom, co je uvnitr cloveka. Zni to, jako klise, ale je to pravda.

05.10.2020 3 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Na to kolik je tady kladných hodnocení, mě kniha trochu zklamala. Neříkám, že to nebylo čtivé nebo poutavé, ale bylo to jako číst knihu z Wattpadu od 12ti leté holky, která si takhle představuje svět. Nápad se smrťákem je sice originální, ale nelogický..Kniha mě nenadchla, ale ani neurazila. Byla prostě průměrná.

28.07.2020 2 z 5