Pád andělů

Je to šest týdnů, co andělé apokalypsy sestoupili na zem a zcela ovládli dosavadní poklidný chod moderního světa. Ve dne jsou lidé v San Francisku, kde žije i Penryn a její rodina, zastrašováni pouličními gangy, v noci tu panují strach a podezření. Penryn se snaží v chaotickém městě přežít a ochránit svoji rodinu, ovšem do té doby, než je její sestra Page unesena anděly. Penryn je ochotná pro záchranu sestry udělat cokoli......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185943/big_penryn-a-konec-dni-pad-andelu-jBS-185943.jpg 4.4243

Penryn a Konec dní 1.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Motto

Angelfall, 2012

Kniha Pád andělů

Dani3
31.05.2021

(+ SPOILER) Peryn je sympatická hlavní hrdinka, líbilo se mi, že se o sebe dokáže postarat a nefňuká. Má šílenou matku a pro záchranu svojí sestry udělá všechno, dokonce spojí síly s nepřítelem.

Kniha se mi hned od začátku líbila, ale postupem času, jak se začaly objevovat stopy po malých zombících se super chrupem, či co to přesně bylo, tak to bylo místy dost nechutné. Konec byl přeplácaný. To co autorka nestihla v průběhu děje, tak natlačila na pár posledních stránek a dala tam všechno, co ji napadlo.

diana1217
14.03.2021

Pro mě moc hezká série. Sice jsem třetí díl sehnala jen v angličtině přes Amazon, ale stálo mi za to si na něj počkat než přijde. Hlavní hrdinka mě zaujala, andělé taky. Příběh mi přišel dobře propracovaný a poutavý.

Ivka14
05.02.2021

Námět skvělý, začátek taky, ale čím víc jsem knihu četla, tím to očekávání opadáválo. Průměrné fantasy, které mi přišlo trochu odbyté, ale kvůli zvědavosti si přečtu druhý díl a podle toho, jak se mi bude líbit díl druhý se rozhodnu, zda si přečtu i poslední díl v angličtině.

Ketfl
24.11.2020

Jsem absolutně překvapená. Vůbec jsem nečekala, že kniha bude taková. Akce od první do poslední stránky. Skvělé postavy. Děj tak strhující, že se kniha nedala odložit. Některé scény byly teda... hrůza. Ten závěr, ten mi teda dal! Chudák Paige. A taky Penryn i Raffe. No, hned se vrhám na další díl, abych věděla, jak tohle dopadne.

EvaSupovic
11.10.2020

Tak to bylo teda andělské inferno teda....tohle jsem nečekala, ale kniha mě velmi překvapila. Těším se na pokračování.

Madison22
13.09.2020

Pomerne otrepaná téma, ale to spracovanie! Neskutočne dobre vykreslené postavy. Zase sa mi potvrdzuje, že ak sú dobre napísané postavy, je jedno o čom je kniha, aj keby len mali sedieť a piť kávu. Penryn nie je žiadna arogantná blbka, ako vo väčšine YA, ale skutočne schopná ženská. No a Rafe, to je kapitola sama o sebe❤️ Dej plynie jedna báseň, a pohľad na anjelov z autorkynej strany je veľmi zaujímavý. Nerozumiem, prečo sa toto nepreložilo do konca. Ešte šťastie, že som sa k rozuzleniu dostala inak.

Ludy1990
12.09.2020

Celkem smíšené pocity.Ze začátku mě celkem nudila,nakonec jsem se do toho začetla na tolik,že se těším na další díl.

Petra-1
22.02.2020

Naprosto SKVĚLÁ kniha s originálním námětem. Neskutečně mě bavila a hlavní postavy jsou úžasné. Líbí se mi postupne odhalování tajemství kolem andělů. Skvěle vykreslení charaktery i změny v chování lidí v krizových situacích. Okamžitě jsem začala číst další díl.