veronika8042 veronika8042 komentáře u knih

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Opět perfektní! Autorka nezklame. Velmi silný příběh, čte se hladce. Hodnotím opět jako TOP do mé sbírky.

15.01.2021 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

První kniha od této autorky a musím říct, že to byla jízda!
Autorka se zaměřuje na velmi citlivé téma "neplodnost" a velmi intenzivně popisuje, jak se žena cítí, když nemůže otěhotnět.
V této knize je vykresleno, jak může i tak úžasný vztah ztroskotat, když páry nejsou k sobě upřímní a raději než by osobu ranili, tak raději zalezou do ústraní.
Při čtení této knihy jste vtahnuti do děje jít od první stránky. Hltate každou stránku po stránce a nálada pri čtení se Vám meni, podle toho co právě čtěte. Dokonce Vám i ukapne slza. Moc dekuji autorce, že jsem tyhle pocity mohla pocitit...

27.03.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Perfektní! Ať čtu jakoukoliv knihu od spisovatele, nestačím se divit, jak si čtení užijí. Kniha od knihy je lepší a lepší. Má neskutečný dar v popisování děje, byla jsem napjatá jak ksandy. Kniha je velmi rychle přečtena. Vrham se na další. Jen tak dál.

09.03.2021 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Krásná kniha, můžeme jí vnímat jak pohádku pro děti, tak psychologickou knížku pro dospělé. Je to super :).

30.09.2018 4 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

K této knize jsem se dostala až po shlédnutí seriálu, takže jsem od toho očekávala hodně. Celou knihu jsem přečetla neuvěřitelně rychle, ale tak moc jsem se těšila na konec, až to bylo neskutečné. Nejspis jsem od toho čekala asi mnoho, jelikož po přečtení této knihy mi zůstalo plno nezodpovezenych otázek.. Měla jsem v hlavě chaos, tolik jsem se toho chtěla dozvědět a ono nic.. Mrazivé samozřejmě je, jak je tato kniha stará a jak dokázala "předpovědět" budoucnost.. Jsem ráda a šťastná za svůj život, protože tohle je moc..

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

To Byla tak krásná knížka! Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Styl psaní mi neskutečně sedl, po přečtení knihy se cítím tak pozitivně naladena!

16.06.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Kniha byla perfektní. Celá kniha mělo spád, žádná kapitola nebyla na víc. Postupně nám autorka více odhaluje, ale jen to co chce, takže si krásně hraje se čtenářem. Za mě perfektní!!!

28.05.2020 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Autorka překvapila. První díl byl dobrý, lehce se četl ale druhý díl byl ještě lepší. Perfektně napsáno. Tahle knha ve mě vyvolala plno pocitů. Rozhodně doporučuji. Budu čekat na další díly..

19.02.2020 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Perfektní knížka, perfektní zpracování. Nenudila jsem se ani na chvíli, přímo jsem ji hltala ❤️

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Do knihy se velmi lehce začetlo a téměř od první stránky jsem byla v obraze. Styl psaní mi sedl, byla jsem spokojená. Přečtená za dovolenou, kdy ani nevím a najednou jsem byla na konci knihy. Knížka perfektní, jen škoda, že ten konec knihy mi přišel trošku odfláknutý. Konec mi přišel, že autorce došly nápady, jak to ukončit, tak to ukončila velmi krátce. Škoda, ale i tak hodnotím kladně za perfektní nápad...

07.07.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Přemýšlím, jak bych to shrnula. Jako první mi prolétlo hlavou, že tato kniha si označení bestseller nezaslouží. Nemůžu ale vytknout, námět knihy, který mě celkem překvapil. Jen to zpracování knihy a popisování děje bylo slabší.
Pro někoho to bylo přehlednější, když se kapitoly rozdělovaly podle datumu, jenže po přečtení kapitoly jsem já zapomněla předešlé datum a musela jsem se zpětně koukat, abych se v té knize vyznala.
Když už se zveřejnily budoucí oběti, tak mě strašně vadilo, jak se chovala policie. Strašně mu to ulehčovala, a to mě štvalo.
Ať byla hlavní postava jakákoliv, určitým způsobem mi přišla sympatická. Naopak sympatie postrádala p. Baxterová, která mě vytáčela kolik těch vín vypila, za tuto knihu :D. Připomínalo mi to spíš hlavní hrdinku "Dívku ve vlaku".
Teďka je pro mě velkou otázkou, zda se pustím do pokračování knihy, nebo ne...

02.10.2018 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu jsem přečetla po filmovém zpracování a říkám si, škoda, že to nebylo naopak

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Naprostá krásná knížka! Hezký pribeh, lehce se to čte. Úplná oddechovka, která mi navodila klid v duši. Perfektní!

12.06.2021 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Perfektní!
Autor neskutečně ctive popisuje dej, takže se začtete velmi rychle.
Případ super, Erika mě baví. Vrham se na poslední díl.

16.03.2021 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Knihy od Kinga jsou prostě TOP!
Má neskutečný talent popisovat scény. Celou dobu jsem byla relativně v klidu, ale jakmile si začala hrát se sekerou, tak jako cože? Psycho, perfektní knížka!

18.01.2021 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Opět krásná kniha. Četla se sama. Přečtena na jeden zátah.
Autorka krasne popisuje emoce, jsem unesena z jejího psaní.

02.04.2020 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Páni! Ani nevím, proč se mi do této knihy tolik nechtělo. Prvních 30 stránek jsem si říkala, to bude ten klasický romantický příběh. Po 50 stránkách jsem začala hltat každou stránku. Autorka má neskutečný cit pro popisování emocí. Přišlo mi, že jsem přímo v jádru příběhu, prožívala jsem a nemohla jsem přestat číst, než jsem přečetla celou knihu. Takže BRAVO. Autorku si přidávám do oblíbených a rozhodně se vrhám na další její knihy.
Opět jsem si na konci i trošku pobrečela. Smekám.

28.03.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Když jsem četla Hadroveho panáka, který se mi líbil, tak jsem dlouho přemýšlela, zda se vrhnu na další díl.
Přečetla jsem si tady recenze a celkem mě odradily, ale zkusila jsem se do toho dát a rozhodně nelituji. Kniha byla napinava, velmi sympatický mi byl Rouche. Hlavní hrdinka byla popisovaná lépe, než v předchozí knize a musím říct, že to byl dobrý tah. Najednou mi byla sympatičtější, méně pila a byla příjemnější.
Knihu hodnotím kladně a ten konec se mi také líbil. Rozhodne se dám do dalšího pokračování pokud vyjde.

22.10.2019 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi líbila. Autorcino vyprávění mi sedlo. Hezky se cetlo. Autorka dokázala v knize udělat spoustu zvratů, což hodnotím velmi kladně. Ani jednu kapitolu jsem se nenudila. Nepsala zbytečně věci, šla hned k věci, coz je super. Rozhodně si přečtu další knihy od autorky.

30.09.2019 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Knížka se četla sama!!
Naprosto poutavě vykreslené postavy, již od první stránky. Hltala jsem příběh všemi deseti.

25.09.2021 5 z 5