Loutkář ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Od případu Hadrového panáka uplynulo osmnáct měsíců. Hrůza z něj se stále vznáší nad Londýnem, detektiv Wolf zmizel. A jeho kolegyně seržantka Emily Baxterová čelí další sérii nezvyklých vražd – jejich oběšené oběti mají na hrudi vyřezáno slovo „NÁVNADA“. Stejně označená těla se začnou objevovat také v New Yorku a do vyšetřování se tak vloží i speciální agenti FBI Damien Rouche a Elliot Curtisová. S přibývajícími mrtvolami stoupá tlak médií. Stopy vedou k dvojici psychiatrů, k nimž zavraždění docházeli, ale ti jsou nalezeni rovněž mrtví – a na hrudi mají vyřezáno slovo „LOUTKA“. Kdo však tahá za nitky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383247/loutkar-Suu-383247.jpg 3.71282
Série

Hadrový panák / Detektiv William Fawkes 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno (ekniha), Knižní klub
Orig. název

Hangman, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (391)

Kniha Loutkář

Přidat komentář
TiKinka
03. května

Bavila me vic nez Hadrovy panák

Haduwig
25. dubna

Tak já nevím - na detektivku je to vyšetřování je docela amatérské, řetězec stop tu spíše chybí a vyšetřovatelé působí dost bezradně. Na thriller tu ale zase není dost tajemna, napětí a vykreslení duševního rozpoložení stěžejních postav. Motiv a celá zápletka je taková vachrlatá a i to napojení na Hadrového panáka je spíše povrchni "aby se neřeklo".

Takže přečteno, místy to bylo napínavé i vtipné, ale vracet se k této knize nebudu a rozmyslím si, zda se pustím do dalšího dílu.


LP113
30. března

Kniha se mi líbila, ale....bohužel asi moje chyba, že Hadrového panáka jsem četla tak před 2-3 rokama (mezi tím přečteno asi 15 jiných knih) a ze začátku jsem se vůbec nemohla začíst. Pro mě to bylo hodně zmatené, moc přeskakování, vůbec jsem se nedokázala zorientovat. Po 100. stránce už to bylo lepší a celkově se mi to líbilo. Takže za přečtení určitě stojí, ale doporučuji číst všechny 3 knihy po sobě.

Knihomolka506
08. března

Druhý díl série, ve které vrah používá novou a jinou techniku vraždění svých obětí- obesi je jako Loutky. Doslova. Dokážou se naši dva kolegové Baxterová a Rouche opět vyznamenat a chytit nebezpečného vraha?

andy_nejedla
03. března

Kniha mě pohltila hned ze začátku a nepustila mě až do konce. Četla se mi mnohem líp než Hadrový panák.
V příběhu chyběl Wolf, ale snad bude v knize Konec hry, kterou začnu číst, co nejdříve. Příběh nebyl předvídavý, tudíž jsem na konci byla dost překvapená.

olca1983
02. března

Teprve asi potřetí v životě se mi stalo, že jsem knihu odložila. Asi jsem po Hadrovém panákovi čekala další strhující příběh .. a ten se bohužel nekonal. Nevylučuji, že dám knize někdy v budoucnu šanci, ale prozatím jí vrátím zpátky do knihovny.

š.m.i.k
27. února

Jsem z toho taková rozčarovaná... Zápletka mi připadala velmi slabá, celé to bylo chaotické a autor v podstatě jen hrne další a další mrtvoly, ve stylu "čím nechutnější, tím lepší". Navíc je neustále omíláno srovnávání s předešlým Hadrovým panákem. Ne, toto mi opravdu nesedlo...

Kaka.cs
23. února

Kniha není nudná, stále se tam něco děje a zpočátku působí i zápletka zajímavě. Líbil se mi i trochu detailnější pohled do soukromí Baxterové. V druhé půlce už mi ale připadala jako trochu zbytečně velký masakr a myslím, že kdyby některé události byly mírnější a méně krvavější, rozhodně by to neuškodilo.

1 ...