Loutkář ekniha

Od případu Hadrového panáka uplynulo osmnáct měsíců. Hrůza z něj se stále vznáší nad Londýnem, detektiv Wolf zmizel. A jeho kolegyně seržantka Emily Baxterová čelí další sérii nezvyklých vražd – jejich oběšené oběti mají na hrudi vyřezáno slovo „NÁVNADA“. Stejně označená těla se začnou objevovat také v New Yorku a do vyšetřování se tak vloží i speciální agenti FBI Damien Rouche a Elliot Curtisová. S přibývajícími mrtvolami stoupá tlak médií. Stopy vedou k dvojici psychiatrů, k nimž zavraždění docházeli, ale ti jsou nalezeni rovněž mrtví – a na hrudi mají vyřezáno slovo „LOUTKA“. Kdo však tahá za nitky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383247/loutkar-Suu-383247.jpg 3.71282

Hadrový panák / Detektiv William Fawkes 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno (ekniha), Knižní klub

Hangman, 2017

Kniha Loutkář

TiKinka

Bavila me vic nez Hadrovy panák

Haduwig

Tak já nevím - na detektivku je to vyšetřování je docela amatérské, řetězec stop tu spíše chybí a vyšetřovatelé působí dost bezradně. Na thriller tu ale zase není dost tajemna, napětí a vykreslení duševního rozpoložení stěžejních postav. Motiv a celá zápletka je taková vachrlatá a i to napojení na Hadrového panáka je spíše povrchni "aby se neřeklo".

Takže přečteno, místy to bylo napínavé i vtipné, ale vracet se k této knize nebudu a rozmyslím si, zda se pustím do dalšího dílu.

LP113

Kniha se mi líbila, ale....bohužel asi moje chyba, že Hadrového panáka jsem četla tak před 2-3 rokama (mezi tím přečteno asi 15 jiných knih) a ze začátku jsem se vůbec nemohla začíst. Pro mě to bylo hodně zmatené, moc přeskakování, vůbec jsem se nedokázala zorientovat. Po 100. stránce už to bylo lepší a celkově se mi to líbilo. Takže za přečtení určitě stojí, ale doporučuji číst všechny 3 knihy po sobě.

Knihomolka506

Druhý díl série, ve které vrah používá novou a jinou techniku vraždění svých obětí- obesi je jako Loutky. Doslova. Dokážou se naši dva kolegové Baxterová a Rouche opět vyznamenat a chytit nebezpečného vraha?

andy_nejedla

Kniha mě pohltila hned ze začátku a nepustila mě až do konce. Četla se mi mnohem líp než Hadrový panák.
V příběhu chyběl Wolf, ale snad bude v knize Konec hry, kterou začnu číst, co nejdříve. Příběh nebyl předvídavý, tudíž jsem na konci byla dost překvapená.

olca1983

Teprve asi potřetí v životě se mi stalo, že jsem knihu odložila. Asi jsem po Hadrovém panákovi čekala další strhující příběh .. a ten se bohužel nekonal. Nevylučuji, že dám knize někdy v budoucnu šanci, ale prozatím jí vrátím zpátky do knihovny.

š.m.i.k

Jsem z toho taková rozčarovaná... Zápletka mi připadala velmi slabá, celé to bylo chaotické a autor v podstatě jen hrne další a další mrtvoly, ve stylu "čím nechutnější, tím lepší". Navíc je neustále omíláno srovnávání s předešlým Hadrovým panákem. Ne, toto mi opravdu nesedlo...

Kaka.cs

Kniha není nudná, stále se tam něco děje a zpočátku působí i zápletka zajímavě. Líbil se mi i trochu detailnější pohled do soukromí Baxterové. V druhé půlce už mi ale připadala jako trochu zbytečně velký masakr a myslím, že kdyby některé události byly mírnější a méně krvavější, rozhodně by to neuškodilo.