veronika8042 veronika8042 komentáře u knih

Matky Matky Brit Bennett

Nedocteno. 70 stránek stačilo. Ach jo, hlavu ani patu. Nevěděla jsem chvilkami, co čtu.

14.12.2023 odpad!

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Knížka se četla sama, velmi dobře napsané. Příběh klišé, ale na odreagování ideál. Postavy sympatické.
Jen mi vadilo, jak hlavní postava skoro celou knihu plakala, někdy mě to už štvalo, jaká byla cíťa. Aaron vyobrazen velmi kladně, takový ideál pro ženy.

14.08.2023 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Knížka přečtená velmi rychle. Spisovatelka píše čtivě. Super, vrhám se na další díl

08.02.2022 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Knížka se četla sama!!
Naprosto poutavě vykreslené postavy, již od první stránky. Hltala jsem příběh všemi deseti.

25.09.2021 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Romantická oddechovka, kdy můžete jen číst a vypnout mozek. Přesně někdy mám den, kdy tohle potřebuji. Naprosto splnilo. Přečteno na jeden zátah, rozhodně se vrhnu na další díl.

30.07.2021 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Knížka se mi líbí, celá série je super, protože víte, že to skončí dobře. Je to na udržení skvělé nálady, naprostá oddechovka.
Velmi se mi líbí téma - zakázaná láska. Nolan je od prvního písmenka velmi sympatický, krásně vyobrazený, že bych ho chtěla i já. Dokonce i Everly byla sympatická, chytrá.
V knize byl i hezky vyobrazený Blake, takže se těším na další díl, který bude o něm.

29.07.2021 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Na knize se mi líbilo, že spisovatelka nepokračovala ve psaní o Kadenovi a Allie, a v nejlepším to utla. Velmi kladně oceňuji, že psala o Dawn, její kamarádce. Je super, že v příběhu se potkávali s postavami z prvního dílu, lépe se orientovalo.
Spencer mi byl velmi sympatický, velmi hodný kluk, kterého by chtěla každá žena, teda já :-D. Dawn byla šílená, chápu, že si toho hodně prošla ohledně rozchodu, ale mohla to trošku i korigovat. Nechápu kolik toho Spencer mohl vydržet, přitom on toho měl za sebou taky hodně, jen to hoodně hluboko skrýval.
Příběh se mi líbil, a jsem ráda, že to takhle dopadlo. Těším se na další díl.

29.06.2021 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Po přečtení knihy mám v hlavě celkem zmatek. Romantický příběh, předvídatelný děj, ale když prostě potřebujete vypnout mozek od vražd, a chcete pozitivní četbu, tak sáhnete po téhle. Nelituji. Příběh jsem si užila, prožívala jsem pomalý start vztahu mezi Kadenem a Allie.

18.06.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

To Byla tak krásná knížka! Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Styl psaní mi neskutečně sedl, po přečtení knihy se cítím tak pozitivně naladena!

16.06.2021 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Naprostá krásná knížka! Hezký pribeh, lehce se to čte. Úplná oddechovka, která mi navodila klid v duši. Perfektní!

12.06.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Příběh se mi líbil, když jsem si přečetla o čem kniha je, tak jsem se těšila, jak to bude plynout, a co se bude dít. Nakonec jsem dostala úplně jiný příběh, který měl jinou tématiku . Co bude za 5 let, se vlastně vyjádřila jen v pár kapitolách, což je škoda. Myslela jsem, že se to rozvine jinak, nakonec to byla kniha o přátelství na život a na smrt. Takové odpočinkové čtení.

02.06.2021 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Moje první knížka od této autorky. Do knihy jsem se pustila, protože jsem z oboru a byla jsem zvědavá, jak to spisovatelka pojme.
Příběh nic moc. Hrdina nebyl úplný sympaťák, rodina vykreslená moc hezky. Autorka píše velmi čtivě a to je asi jediný důvod, proč jsem to dočetla. Jen mě mrzí, že u této knihy se žádný wow efekt neděl, škoda.
Navíc mě překvapilo, jak někdo může tuto knihu označit jako oddechovku. Pro mě to vůbec oddechové nebylo, spíše takové frustrující.

14.05.2021 2 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Nenadchne a ani neurazi. Přečteno na jeden zátah. Sympatické krátké kapitoly, ctive napsáno. Na konci hezky vysvětleno. Taková odpocinkova kniha, čekala jsem více duchovna, moc jsem se nebala.

11.04.2021 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Naprosto perfektní knížka! Četla se sama. Autorka nikdy nezklame.

07.04.2021 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Moje první kniha od této autorky, budu přemýšlet, zda si přečtu další.
Kniha se mi celou dobu táhla, když jsem knihu odložila, tak jsem neměla pocit, že bych chtěla pokračovat. Další hvězdy přidávám, protože byl skvělý. Nečekaný, takže nakonec hodnotím kladně.

06.04.2021 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Perfektní!
Autor neskutečně ctive popisuje dej, takže se začtete velmi rychle.
Případ super, Erika mě baví. Vrham se na poslední díl.

16.03.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Perfektní! Ať čtu jakoukoliv knihu od spisovatele, nestačím se divit, jak si čtení užijí. Kniha od knihy je lepší a lepší. Má neskutečný dar v popisování děje, byla jsem napjatá jak ksandy. Kniha je velmi rychle přečtena. Vrham se na další. Jen tak dál.

09.03.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tak to byla jízda! Spisovatel má neuvěřitelný dar v popisování děje. Tak úžasné se to čte. Paráda!

04.03.2021 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Perfektní příběh! Všechno dokonale propracované, začátek sice neměl moc rychlý rozjezd, ale pak jsem četla dál a dál. Jsem nakonec ráda, že to dopadlo, tak jak dopadlo. Nedělalo mi úplně dobře, když malé dítě mělo na těle modřiny, byla jsem z toho taková v rozpacích . Takže jsem nadšená z konce, jak dopadl. Hodnotím knihu velmi kladně.

01.03.2021 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Perfektní! Kniha se četla sama. Skvělý styl psaní, postavy sympatické, dej uveritelny. Napětí nechybělo, při některých kapitolách jsem zadrzovala dech, jak to bylo napínavé. Nemám co vytknout.

08.02.2021 5 z 5