veronika8042

Poslední paní ParrishováPoslední paní ParrishováLiv Constantine

Knížka se četla sama!!
Naprosto poutavě vykreslené postavy, již od první stránky. Hltala jsem příběh všemi deseti.

Hranice nevinnostiHranice nevinnostiAbbi Glines

Romantická oddechovka, kdy můžete jen číst a vypnout mozek. Přesně někdy mám den, kdy tohle potřebuji. Naprosto splnilo. Přečteno na jeden zátah, rozhodně se vrhnu na další díl.

Doufat znovuDoufat znovuMona Kasten

Knížka se mi líbí, celá série je super, protože víte, že to skončí dobře. Je to na udržení skvělé nálady, naprostá oddechovka.
Velmi se mi líbí téma - zakázaná láska. Nolan je od prvního písmenka velmi sympatický, krásně vyobrazený, že bych ho chtěla i já. Dokonce i Everly byla sympatická, chytrá.
V knize byl i hezky vyobrazený Blake, takže se těším na další díl, který bude o něm.

Věřit znovuVěřit znovuMona Kasten

Na knize se mi líbilo, že spisovatelka nepokračovala ve psaní o Kadenovi a Allie, a v nejlepším to utla. Velmi kladně oceňuji, že psala o Dawn, její kamarádce. Je super, že v příběhu se potkávali s postavami z prvního dílu, lépe se orientovalo.
Spencer mi byl velmi sympatický, velmi hodný kluk, kterého by chtěla každá žena, teda já :-D. Dawn byla šílená, chápu, že si toho hodně prošla ohledně rozchodu, ale mohla to trošku i korigovat. Nechápu kolik toho Spencer mohl vydržet, přitom on toho měl za sebou taky hodně, jen to hoodně hluboko skrýval.
Příběh se mi líbil, a jsem ráda, že to takhle dopadlo. Těším se na další díl.

Začít znovuZačít znovuMona Kasten

Po přečtení knihy mám v hlavě celkem zmatek. Romantický příběh, předvídatelný děj, ale když prostě potřebujete vypnout mozek od vražd, a chcete pozitivní četbu, tak sáhnete po téhle. Nelituji. Příběh jsem si užila, prožívala jsem pomalý start vztahu mezi Kadenem a Allie.

S láskou, LukovS láskou, LukovMariana Zapata

To Byla tak krásná knížka! Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Styl psaní mi neskutečně sedl, po přečtení knihy se cítím tak pozitivně naladena!

Pekárna v BrooklynuPekárna v BrooklynuJulie Caplin

Naprostá krásná knížka! Hezký pribeh, lehce se to čte. Úplná oddechovka, která mi navodila klid v duši. Perfektní!

Za pět letZa pět letRebecca Serle

Příběh se mi líbil, když jsem si přečetla o čem kniha je, tak jsem se těšila, jak to bude plynout, a co se bude dít. Nakonec jsem dostala úplně jiný příběh, který měl jinou tématiku . Co bude za 5 let, se vlastně vyjádřila jen v pár kapitolách, což je škoda. Myslela jsem, že se to rozvine jinak, nakonec to byla kniha o přátelství na život a na smrt. Takové odpočinkové čtení.

ChirurgChirurgPetra Dvořáková

Moje první knížka od této autorky. Do knihy jsem se pustila, protože jsem z oboru a byla jsem zvědavá, jak to spisovatelka pojme.
Příběh nic moc. Hrdina nebyl úplný sympaťák, rodina vykreslená moc hezky. Autorka píše velmi čtivě a to je asi jediný důvod, proč jsem to dočetla. Jen mě mrzí, že u této knihy se žádný wow efekt neděl, škoda.
Navíc mě překvapilo, jak někdo může tuto knihu označit jako oddechovku. Pro mě to vůbec oddechové nebylo, spíše takové frustrující.

Duchové rodiny FolcroftůDuchové rodiny FolcroftůDarcy Coates

Nenadchne a ani neurazi. Přečteno na jeden zátah. Sympatické krátké kapitoly, ctive napsáno. Na konci hezky vysvětleno. Taková odpocinkova kniha, čekala jsem více duchovna, moc jsem se nebala.

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

Naprosto perfektní knížka! Četla se sama. Autorka nikdy nezklame.

Špatná dceraŠpatná dceraJoy Fielding

Moje první kniha od této autorky, budu přemýšlet, zda si přečtu další.
Kniha se mi celou dobu táhla, když jsem knihu odložila, tak jsem neměla pocit, že bych chtěla pokračovat. Další hvězdy přidávám, protože byl skvělý. Nečekaný, takže nakonec hodnotím kladně.

ChladnokrevněChladnokrevněRobert Bryndza

Perfektní!
Autor neskutečně ctive popisuje dej, takže se začtete velmi rychle.
Případ super, Erika mě baví. Vrham se na poslední díl.

Do posledního dechuDo posledního dechuRobert Bryndza

Perfektní! Ať čtu jakoukoliv knihu od spisovatele, nestačím se divit, jak si čtení užijí. Kniha od knihy je lepší a lepší. Má neskutečný dar v popisování děje, byla jsem napjatá jak ksandy. Kniha je velmi rychle přečtena. Vrham se na další. Jen tak dál.

Temné hlubinyTemné hlubinyRobert Bryndza

Tak to byla jízda! Spisovatel má neuvěřitelný dar v popisování děje. Tak úžasné se to čte. Paráda!

ChůvaChůvaGilly Macmillan

Perfektní příběh! Všechno dokonale propracované, začátek sice neměl moc rychlý rozjezd, ale pak jsem četla dál a dál. Jsem nakonec ráda, že to dopadlo, tak jak dopadlo. Nedělalo mi úplně dobře, když malé dítě mělo na těle modřiny, byla jsem z toho taková v rozpacích . Takže jsem nadšená z konce, jak dopadl. Hodnotím knihu velmi kladně.

Byla to tichá dívkaByla to tichá dívkaMichele Campbell

Perfektní! Kniha se četla sama. Skvělý styl psaní, postavy sympatické, dej uveritelny. Napětí nechybělo, při některých kapitolách jsem zadrzovala dech, jak to bylo napínavé. Nemám co vytknout.

MiseryMiseryStephen King

Knihy od Kinga jsou prostě TOP!
Má neskutečný talent popisovat scény. Celou dobu jsem byla relativně v klidu, ale jakmile si začala hrát se sekerou, tak jako cože? Psycho, perfektní knížka!

Jako hvězdy v temné nociJako hvězdy v temné nociJojo Moyes

Opět perfektní! Autorka nezklame. Velmi silný příběh, čte se hladce. Hodnotím opět jako TOP do mé sbírky.

FámaFámaLesley Kara

Na tuhle knihu jsem narazila, protože se o ní všude mluvilo. Knížka se četla hladce, ale jako bestseller bych ji nezarazovala. Po přečtení mě moc nezaujala, nebudu mít chuť si ji znovu přečíst. Takový průměr..

HračkářHračkářAndrew Mayne

Já jsem nadšená z popisování děje. Sedí mi styl psaní. Nevadilo mi ani, že se velmi často vrací k předchozí knize. Vrhnu se hned na další dil

14.12.2020

ProrokProrokAmanda Stevens

Příběh Amelie mě baví. Je sice pravda, že tohle patřila k slabsim knihám, ale zase jsme se dozvedeli něco o životě Devlina. Takže to hodnotím kladně. Všechno se na konci vysvětlilo, takže mě to bavilo.
Jen teďka mám celkem dost duchovni a magické tematiky, takže na další díl se vrhnu, tak za měsíc..

09.11.2020

Schovej mě v deštiSchovej mě v deštiJojo Moyes

Autorka je pro mě TOP a TOP zůstane. Mám všechny její knihy přečtené. Vyhovuje mi její styl psaní, čte se to hladce.
Tento příběh je jeden ze slabších. Nebudu srovnávat s knihou Než jsem tě poznala, protože tohle si kniha nezaslouží.
Tuhle knihu jsem brala jako prvotinu, takže jsem byla hodně shovívavá. Na to, že to byla její první knížka, tak můžu jenom podotknout, že má talent. Tahle kniha byla slabší, to ano, ale nebyla úplně nejhorší.

22.10.2020

KrálovstvíKrálovstvíAmanda Stevens

Druhý díl o Amélii mě velmi bavil. Sedl mi styl psaní, lehce se četlo, stránky se otáčely velmi rychle. Vrhám se na další díl.

11.06.2020

Jeden z násJeden z násShari Lapena

Kniha byla perfektní. Celá kniha mělo spád, žádná kapitola nebyla na víc. Postupně nám autorka více odhaluje, ale jen to co chce, takže si krásně hraje se čtenářem. Za mě perfektní!!!

28.05.2020

KaštánekKaštánekSøren Sveistrup

Kniha byla pro mě velmi náročná - přesněji styl psaní. Měla jsem pocit, že jsem tu knihu četla strašně dlouho. Zacist se jsem problém neměla, jen pri čtení jsem měla pocit chaosu. Je možné, že to byla chyba překladu?
Velmi kladně ale hodnotím, že jsem se celkem rychle orientovala v postavách. Napětí se stupnovalo. Nepřišlo mi, že by ta kniha byla úplně krutá. Jen jde poznat, že je ze Severu, jelikož je to takové chladnější.
Knihu si znovu nepřečtu, ale rozhodně nelituji, že jsem si knihu přečetla.

16.04.2020

Mlčící pacientkaMlčící pacientkaAlex Michaelides

Na prvotinu to nebylo špatné. Začátek nebyl úplně poutavý, ale pak se to hezky rozjelo, že jsem tu knihu musela dočíst.
Konec jsem teda vůbec nečekala, takže wau efekt tam byl.
Nemůžu dát víc hvězdiček, protože momentálně vychází plno knížek tohoto žánru, které jsou daleko lepší než tato kniha.

13.04.2020

Božský cizinecBožský cizinecChristina Lauren

Příjemná oddechovka. Autorka píše ctive. Příběh byl moc hezky. Účel odreagovani splnil.

05.04.2020

Božský bastardBožský bastardChristina Lauren

První knížka od autorky.
Takhle kniha je velmi nenáročná. Můžete úplně vypnout.
Obsah knihy mi prijde, že jsem četla jen popis sexuálních scén. Občas se tam něco dělo, ale dej hned vedl k dalšímu a k dalšímu sexu. Neměla jsem pocit,že bych knížku nemohla odložit.
Do dalšího dílu se hned nevrhnu. Přečtu si další díl, až budu mit chut na červenou knihovnu, protože sex byl popsán velmi detailně, což mi nevadí.

04.04.2020

Odvrácená tvář láskyOdvrácená tvář láskyColleen Hoover

Opět krásná kniha. Četla se sama. Přečtena na jeden zátah.
Autorka krasne popisuje emoce, jsem unesena z jejího psaní.

02.04.2020