verca0794 verca0794 komentáře u knih

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další příběh Eriky Fosterové... Další naprostá bomba Roberta Bryndzy!!!

Kniha přečtena na jeden zátah, velice čtivá. Hlavní hrdinka je senzační, doufám že se dají dohromady s Petersonem, moc jim fandím. Líbilo se mi, že se zápletka tentokrát týkala i rodiny policie. Zase to byl skvělý a napínavý příběh.
Za mě opět 5*, Bryndza je prostě TOP. Těším se na další díly, ale do příštích dílů by mohl ubrat na brutálnosti. Doporučuji!!

01.01.2019 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Zajímavý námět knihy. Začátek knihy byl pro mě hrozný, nemohla jsem se začíst. Mnoho postav, střídání přítomnosti a minulosti dost obtížně rozeznatelné (nejsou nijak od sebe rozlišeny). Asi od půlky knihy už to celkem šlo, na množství postav a střídání časů si zvyknete. Konec knihy byl dobrý. Doporučuji číst těm, kdo neodloží knihu po pár stránkách a jsou trpěliví. Druhá půlka knížky byla dobrá. Takže hodnotím jako průměr, tedy 3*.

15.12.2018 3 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Coben opět nezklamal a řadím mezi své oblíbené autory.
Skvělý nápad, svižný děj, čtivé, napínavé i zdrcující. Závěr byl překvapivý, opravdu nečekaný. Pecka, takto si představuji thriller!!! Za mě na 100% doporučuji!!

18.11.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

To bylo psycho!! Číst před spaním nedoporučuji! Knížku jsem musela odložit a říkala jsem si, že na tohle nemám žaludek a ani ji nedočtu. Nicméně jsem se k ní další den ovšem za světla vrátila, protože prostě potřebuji vědět jak to dopadne. Na jeden zátah jsem to dočetla.
Kniha byla svižná, napínavá, čtivá, ale doporučuji číst za světla :-D. Námět byl skvělý, teď si budu dávat pozor na každý dokonalý pár, co potkám.

06.11.2018 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Bomba!!! Tohle byla první kniha od tohoto autora. Naprosto mě knihou dostal. Čtivé, napínavé, mělo to spád, nepustí vás dokud nedočtete. Už se těším na další Cobenovi knihy. Vřele doporučuji!!!

20.10.2018 5 z 5

Před pádem Před pádem Noah Hawley

Kniha byla lehce nadprůměrná, ale nic co by Vás nadchlo. Myšlenku příběhu hodnotím velmi kladně. Začátek knihy - výborný. Pak následovalo pár kapitol, které byly moc zdlouhavé, zbytečně. Nutila jsem se číst dál. Až těchto pár kapitol překonáte, zase je kniha super, příběh graduje. Závěr byl skvělý, ale mohl být ještě víc vypracovaný, aby byl wau, dokonalý. Četla jsem hodně lepších, ale i horších knih. Tohle bych hodnotila lehce nadprůměrně, proto 3*

14.10.2018 3 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Moc pěkně vylíčený příběh. V knize se střídají postavy, příběh tak vidíté z různých úhlů. Mě se kniha moc líbila. Doporučuji!!

04.10.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Pěkně vymyšlený příběh, četla se sama a napínavá byla až dokonce.
Kniha se mi líbila, ačkoliv ten konec mohl být lépe zpracovaný a více zdramatizovaný (to odhalení a závěr mohl být trošku protáhlejší a lépe dovyprávěný, dalo by se s tím koncem ještě trochu pohrát). Ale to je jen můj pocit, jinak kniha byla super, už jen ten nápad hodnotím na 5*. Doporučuji :-)

21.09.2018 5 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Pěkně vymyšlený příběh. Kniha se četla sama a napínavá až dokonce. Mě osobně se kniha moc líbila a proto doporučuji

14.09.2018 5 z 5

Past Past Melanie Raabe

Musím říct, že mě ten příběh dostal. Nízké hodnocení vůbec nechápu. Kniha byla super, příběh byl originální, nic co by se podobalo jiné knize. Perfektně se to četlo díky krátkým kapitolám. Konec překvapivý. Celou dobu jsem byla napnutá jak tkaničky. Co dodat, za mě určitě doporučuji!!!

05.09.2018 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Moc pěkné odpočinkové, dovolenkové počtení, které bylo napínavé až do poslední strany. Přímo Vás to v táhne mezi posádku na jachtu a prožíváte jejich dobrodružství s nimi. Doporučuji :-)

23.08.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Napínavé, čtivé a závěr překvapí. Za mě určitě doporučuji. Libila se mi, stejně jak Manželé odvedle, nedokážu říct, která byla lepší. Oba příběhy byly dobře vymyšlené, aby čtenáře napínaly až do posledních stránek. Doporučuji!!

13.08.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Wau!!! Tak tato knížka, konkrétně poslední strana mě naprosto odrovnala. Nepředvídatelné!!! Když už si myslíte, jak to dopadne, scenář se zase brzy změní. Takový závěr určitě nečekáte. Doporučuji!!

06.08.2018 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Bombastický příběh, skvěle se četl, vtáhl a nepustil. Kdo lže?? Komu věřit?? Hlavní dvojici jsem drzela palce. Nechtěla bych být v jejich kůži. Doporučuji!!!

22.07.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Zase byla perfektní, rychlý spád, napínavý děj, nemůžeš se odtrhnout, čteš dál a dál. Doufám, že brzy napíše Bryndza nový díl. Vřele doporučuji!!

16.07.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět pěkné počteníčko s překvapivým koncem. Bryndza nezklamal, zase super díl. Už začínám číst jeho poslední, tak doufám že co nejrychleji napíše něco dalšího :-)

06.07.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další bezvadná kniha Roberta Bryndzy. Napínavá do samotného konce. :)

Dokonce jsem se bála i o Eričin život, ikdyž vím, že má tato kniha další pokračování. Dost je mi líto Eriky, která pokaždé skončí domlácená a skoro mrtvá.

Jsem ráda, jak kniha skončila. Jak se na konci knihy Erika zachovala. Zobrazuje realitu (celou dobu se snažíte, pracujete i ve svém volnu a nakonec odměnu sklidí někdo jiný). Toto se bohužel děje i v reálném životě. Odměněni jsou ti, co lezou nadřízeným do prdele. Takže jsem ráda, že autor tohle v knize zobrazil.

Perfektní čtení. Doporučuji !!!!!

10.06.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Když začnete číst, musíte číst dál a dál, už se neodtrhnete. Robert Bryndza se stal mým nejoblíbenějším autorem. Už se těším na další pokračování Eriky Fosterové.

09.05.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Davám o hvězdičku míň než u knihy Dívka ve vlaku, protože byla o trochu míň zábavná než Dívka ve vlaku. Ze začátku mě moc nebavila, ale ke konci se to rozjelo.

09.04.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Dobře se četla a napínavá až do samotného konce :)

20.03.2018 5 z 5