verca0794 verca0794 komentáře u knih

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

To teda bylo něco, chvěju se ještě teď. Když se zamýšlím nad tématem knihy, je mi ouzko. Nechci moc napovídat, tak jen zmíním, že je mi zle z toho, jak to ve světě chodí. Hrdince jsem fandila. Kniha mě donutila se zamyslet nad světem lidí a příběh prožít. Napínavé od začátku do poslední věty. Autorce moc děkuju. Perfektní!!! Doporučuji.

03.10.2019 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Výborná kniha, stránky jsem hltala. Děj napínavý a pěkně zamotaný. Hlavní hrdinku jsem si hned oblíbila a vraha jsem opět neodhalila. Za mě BOMBA :-). Doufám, že se brzy dočkáme pokračování.

21.09.2019 5 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Napínavý psychologický thriller a konec naprosto nečekaný. Čtivé, začátek se sice může zdát zdlouhavý, ale na konci pochopíte, proč to nešlo přeskočit. Nemůžu jinak než 5*, protože něco takového jsem ještě nečetla. Šílený!!! Doporučuji!!!

14.09.2019 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Nezapomenutelný zážitek, skvělá kniha. Stránky jsem hltala jednu za druhou. Tento žánr moc nečtu a původně nebyl ani na seznamu, ale přilákala mě obálka knihy a velmi dobré recenze. NELITUJI!!! Mohli by to i zfilmovat, je to fakt fantastický. Originální, napínavé, čtivé a akční. DOPORUČUJI všem i těm, kteří tento žánr zrovna nemají v oblibě, je to fakt PECKA!!!! Už netrpělivě čekám na další díl ;-)

28.08.2019 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Začátek příběhu slabší, ale pak jsem začala stránky hltat. Co se doopravdy stalo, jsem nepoznala a byla jsem dost překvapená. Zápletka a celý napad s knihou je velice vydařený. Pěkná obálka i zdobení stránek. Stojí za přečtení. Doporučuji!!!

20.08.2019 4 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Dobře napsané, čtivé psychologické drama. Na celý příběh nahlížíte z úhlú několika postav a postupně se dovídáme odpovědi na Hádanku jménem Oliver. Název ke knize skvěle padne. Rychlý, svižný příběh. Myslím, že stojí za přečtení. Mě se kniha líbila moc. Pokud i vy chcete zjistit kdo Oliver je a získat odpověď na Hádanku jménem Oliver, neváhejte a jděte do toho. Doporučuji!!!

06.08.2019 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Originální nápad příběhu. Thriller, který musíte dočíst, chcete vědět co se bude dít dál. Není nijak brutální, což oceňuji, krve je v jiných knihách dost. Hlavní hrdina sympaťák, takže nemůžu jinak než přidat mezi oblíbené autory, DOPORUČIT a dát 5*

31.07.2019 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

První kniha od S. J. Bolton. Příjemně mě autorka překvapila. Originální námět, krátké kapitoly, strhující tempo a napětí až do poslední stránky. Doporučuji!!!

27.06.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Bryndza je nejlepší!!! Opět skvělá, za mě druhá nejlepší kniha ze série. Těším se na další Eričiny případy. Doufám, že jich bude ještě spoustu. Eriku, Mossovou a Petersona jsem si velice oblíbila. Velice čtivá. Určitě doporučuji k přečtení ????

04.06.2019 5 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Kniha byla skvělá, bomba!! Smála jsem se a místy i plakala. Příjemná oddychovka :-). Autorka píše výborně, chystám se od ní přečíst všechno. Úžasný příběh. :-)

11.05.2019 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Pěkný a zajímavý příběh. Kniha se dobře četla a měla spád. Ani na okamžik jsem se nenudila. Za mě splnila očekávání, nebylo to nějak překombinované a to se mi líbí.

18.04.2019 5 z 5

Zoufalec Zoufalec Daniel Palmer

Tleskám!!! Skvělý, napínavý a překvapivý. Když už si myslíte, co se bude dít dál, úplně se to zase změní. Fakt výborný!! Moc se mi tato kniha líbila a dlouho budu vzpomínat. Jsem si jistá, že přečtu i další autorovi knihy. Doporučuji!!!

16.03.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

TO BYLA JÍZDA !!! PECKA !!!
Za mě opravdu úžasné, velmi čtivé, vtáhla do děje. A ten konec, autora nakonec i překvapil. Mohu jen DOPORUČIT.

10.03.2019 5 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Nevím, proč je tato kniha spojována se Zmizelou. Je úplně jiná, no nevadí...
Kniha popisuje příběh Amelie a její maminky. Jejich vztah a prostředí, kde tráví většinu času, tedy školu, práci a kamarády. Ještě jsem knížku z prostředí školy nečetla. Ale je dobré vědět, co na děti všude číhá a co se může stát, i když se rodiče snaží sebevíc. Příběh moc hezky zpracovaný, byl napínavý a nakonec jsem musela i slzu potlačit. Doporučuji k přečtení

24.02.2019 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Moje první kniha od Moriarty
Začátek se mi líbil, ale pak jsem trošku začala tápat. Co bude dál, když už vše bylo řečeno? Pak se ale ukázalo, co tři různé příběhy spojuje. Stránky jsem pak vyloženě hltala. Příběh mě nakonec překvapil a moc bavil. Stojí za přečtení ;-). Těším se na další knížky této autorky.

19.02.2019 5 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Zajímavé a originální téma o vegetativním stádiu. Vtáhla mě do děje, ale objevovaly se zbytečně natahovaná místa, kde to chtělo děj urychlit. Alex jsem fandila, aby odhalila pachatele. Já sama jsem ho neodhalila, ale bylo to těsně vedle. Doporučuji.

08.02.2019 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Pecka!! Moje první kniha od této autorské dvojice. Moc se mi líbila. Skvělý nápad, děj napínavý, velice čtivý a závěr překvapivý. Vraha jsem nepoznala a velice jsem si oblíbila Erika a moc jsem mu fandila. Doporučuji k přečtení!!

01.02.2019 5 z 5

Loutka Loutka Taylor Stevens

Moje první knížka od této autorky. Moc se mi tento díl líbil a určitě si přečtu i další knihy této autorky. Četla se jedním dechem, jen těžko se dá odtrhnout, napínavé až do konce. Za mě určitě DOPORUČUJI!!

22.01.2019 5 z 5

Nikam Nikam Dalibor Vácha

Nevím, proč jsem po této knize sáhla. Možná jsem to chtěla zkusit. Nejsem milovník scifi, přesto jsem knihu dočetla. V knize ve které nenajdete nic než smrt, znásilňování, zabíjení a umírání se mi nelíbí. Spíše klučičí kniha!

15.01.2019 2 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Na tuto knihu mě přilákaly reklamy a také její obálka, která je nádherná. A NEZKLAMALA!!!
Je to výborný thriller s velmi sympatickým hlavním hrdinou. Kniha je napínavá, geniální a překvapivá. Přečteno za dvě odpoledne, neodtrnete se. Skvělé jsou krátké kapitoly, které nutí číst dál a dál. Knihu rozhodně doporučuji přečíst !!!

06.01.2019 5 z 5