Seznam tajných přání

Brett Bohlingerová si až do svých 34 let žila jako princezna. Ze dne na den ale přichází o všechno, když zjišťuje, že milovaná maminka, majitelka obří kosmetické firmy, ji vynechala ze své závěti. Přesněji - její díl dědictví jí připadne pouze v případě, že dokáže do roka splnit všechna svá dětská přání, jejichž seznam si jako malá sepsala a na které už dávno zapomněla. Na rozdíl od matky. Jenomže proč by se měla Brett najednou stát učitelkou a ve volném čase dělat sólového komika, když se tak tvrdě připravovala na to, že jednou převezme rodinné impérium? A k čemu by jí byl kůň? Brett se cítí podvedená a ponížená, navíc přichází o práci, jistý příjem i dlouholetého přítele. S vidinou dědictví začíná plnit jeden bod seznamu za druhým a brzy si s překvapením uvědomuje, že jí ten starý ušmudlaný list papíru úplně ovládá. A že jí to vlastně vůbec nevadí … Půvabný románový debut americké autory o cestě za štěstím a o snech, jichž bych se člověk neměl nikdy vzdávat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/180165/seznam-tajnych-prani-wOj-180165.jpg 4.3442

The Life List (2013)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Seznam tajných přání

blebuska

Kniha se mi líbila moc. Byla zábavná, dojemná, překvapivá. Smála jsem se i plakala. Příjemná oddychovka, ke které se určitě vrátím...

Liduka
02.12.2018

Ze začátku jsem se do knihy nemohla nějak začíst, ale od poloviny jsem se zase nemohla odtrhnout. Několikrát jsem dokonce i uronila slzu. Když to celkově shrnu tak to byl velmi povedený příběh, který musí každého chytit za srdce.

Joyce24
25.11.2018

Nádherná knížka, absolutně jsem se od ní nemohla odtrhnout, musela jsem číst každou volnou chvilku. Mohu jen doporučit a už se těším na další knihu od této autorky.

MiliKry
25.10.2018

Pěkná oddychovka s příjemným příběhem, bavila mě.

Ráčkajda
15.10.2018

Jsem naprosto unešená, vysloveně jsem se těšila na každou další stránku a nechtěla knihu ani odložit.

Lenka40
07.04.2018

Tak z této knihy jsem byla úplně unešená. Krásný příběh , který mě doslova vcucnul.Jen jsem četla a četla a užívala si krásně napsaný příběh. Dokonce mi dvakrát ukápla i slza.Určitě si přečtu i druhou knihu od této spisovatelky.
Jinak kdo hledá opravdu příjemnou oddychovku ,tak vřele doporučuji tuto knihu .

katka9574
13.03.2018

Další milý úlovek z knihobudky :-) Extra romantická duše nejsem, většinou hltám detektivky, ale četbu Seznamu tajných přání jsem si užila na maximum. Moc hezký příběh, já osobně bych mu nevytkla nic.

lenochod6
26.02.2018

Zajímavý námět, ale trochu mi trvalo než jsem se do toho dostala a než mi hlavní postava začala být trochu sympatická. Konec mohl být víc rozveden, ale v podstatě jsem ráda, že jsem tuto knihu měla možnost přečíst, i kdyby snesla pár vylepšení.