Zoufalec

Zoufalec https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354776/bmid_zoufalec-tJP-354776.jpg 4 40 15

Gage Decker si stále klade vinu za autonehodu, která si vyžádala život jeho manželky a malého syna. Pak se však seznámí s Annou, která moc dobře chápe jeho zármutek. Do roka se s ní Gage ožení, jeho pracovní kariéra vzkvétá a oba jsou připraveni stát se rodiči. Po tragickém potratu zahajují dlouhý proces adopce, až jim osud přivede Lily, mladou těhotnou dívku bez domova, která přistoupí na návrh, aby své dítě přenechala Anně a Gageovi výměnou za finanční pomoc. Dohoda všem zúčastněným vyhovuje. Ovšem jakmile Lily vstoupí do jejich životů, něco se začíná kazit...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Oldag

Desperate

pch1976
04.04.2021 1 z 5

Nic moc. Kniha nebyla zajímavá a napínavá knihy tohoto spisovatele jsou dost slabé

Stanas513
16.12.2020 5 z 5

Líbil se mi styl psaní, svého otce nezapře. Nikdy bych nečekala, jak se tento zamotaný příběh rozmotá, závěr byl opravdu překvapivý.

georginaa
09.12.2020 4 z 5

Jablko nepadá daleko od stromu. Zatímco jsem od Michaela Palmera knihy hltala, nemyslela jsem, že si mě získá i jeho syn, který začal též s tvorbou. I když jeho knihy jsou jiného žánru, má je akčnější a opravdu zaujmou. Takže v pokračování otcových šlépějí není špatné, ba naopak.

petulik330
27.08.2020

velice napínavá kniha, která mi nedala pokoj až do samotného konce. Také perfektní zápletka u které člověk nevěděl na čem čtenář je.

ennlady
03.06.2020 4 z 5

Líbilo se mi to. Myslím, že jsem dosud od Danila Palmera nic nečetla, pouze od jeho otce. Zaujal mě Danielův styl psaní, hezky se mi to četlo. Příběh pěkně zamotaný a byly chvíle, kdy to bylo hodně nahnuté, ale v každém případě pěkně napínavé. I když o některých účastnících bych řekla, že by klidně mohli dostat filmového oscara. Ale i tak to celé stálo za to.

keri.H
11.05.2020 4 z 5

Bylo to skvělé a napínavé čtení. Nemůžu říct, že bych vývoj příběhu vůbec nečekala, protože mě to několikrát za knihu prostě napadlo, ale vždycky když se zdálo, že už se nemůže nic stát, přišel nový zvrat.

monci6485
04.05.2020 5 z 5

No takové drama jsem teda nečekala. Fakt super.

ilčidlo
14.07.2019 4 z 5

Moje první knížka od tohoto autora a trochu mi trvalo než jsem se začetla, ale pak mně zaujala.

verca0794
16.03.2019 5 z 5

Tleskám!!! Skvělý, napínavý a překvapivý. Když už si myslíte, co se bude dít dál, úplně se to zase změní. Fakt výborný!! Moc se mi tato kniha líbila a dlouho budu vzpomínat. Jsem si jistá, že přečtu i další autorovi knihy. Doporučuji!!!

LadyCarousel
12.03.2019 4 z 5

Autorovi tleskám, kniha ze začátku vypadala úplně jinak, než jak skončila. Co všechno jsou lidé kvůli adopci schopni udělat... nebo ne? Rozhodně doporučuji.

romana0733
11.02.2019 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Je hodně napínavá, když už sem si myslela, že vím, jak to dopadne, tak se ukázalo, že je to jinak a pak se to zase zamotalo, že to opravdu bylo, jak jsem si myslela. Knihu určitě doporučuji.

micha-ella
18.01.2019 4 z 5

Bezesporu napínavé! Vadila mi ,,duchařina", ta byla úplně zbytečná, tu si mohl autor odpustit, bez ní by příběh neztratil smysl. Vadily mi i chyby v popisech a pár nedomyšlených situací. A ty rádoby šokující thrillerové konce, to se autoři učí v kurzech tvůrčího psaní a trumfují se, kdo to závěrem víc postaví na hlavu? No, mě by k pobavení stačila i jen první polovina knížky, výborný námět, líbilo se mi to.

evask
01.09.2018 5 z 5

Dobrá knížka. Autor drží čtenáře pořád v napětí, takže člověk nerad knížku odkládá.

Rou
13.02.2018 5 z 5

Vůbec jsem to nečekala, ale knížka byla super! Autor mě dokázal vtáhnout do děje, občas mi bylo úplně úzko, jako bych v bezvýchodné situaci byla já místo hlavního hrdiny. Děj má spád, konec nečekaný, velmi příjemně mě Palmer překvapil.

putpuda
29.11.2017 5 z 5

No, očekávala jsem nějakou blbost, ale dobré to bylo. A docela dost. Dva lidé, kteří utrpěli v životě velkou ztrátu....se dají dohromady.... do života jim vstoupí další osoba, vlastně dvě a pak se začnou dít věci.....Dobře se čte, stránky ubíhají. Druhá polovina zamotaná do lží a akce....neočekávané rozuzlení.....určitě zkusím i další knihy tohoto spisovatele (pro mě nového).

vydírání adopce manipulace (psychologie)

Daniel Palmer
americká, 1962