Za zdmi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kristy má pocit, že uvízla na mrtvém bodě. Aby uživila dospívajícího syna Ryana a nemocného otce, zůstává v práci, která ji čím dál víc vyčerpává: coby zaměstnankyně texaské věznice je totiž dennodenně v kontaktu s lidmi, kteří spáchali ty nejhůře představitelné věci a jsou odsouzeni k trestu smrti. Když se seznámí s Lancem, který Ryana učí džudo, věří, že by se její život mohl konečně obrátit k lepšímu. Naneštěstí se záhy ukáže, že Lance je monstrum; začne ji týrat jak psychicky, tak fyzicky. Pro Kristy je nemyslitelné, že by své trápení přiznala synovi nebo otci, a její jedinou oporou se paradoxně stává Clifton, vězeň čekající na popravu za zabití svých dvou dětí. Jenže ten toho zpoza zdí své cely zmůže jen pramálo. A Kristy se sama musí rozhodnout, kolik si toho ještě nechá líbit …...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/387997/za-zdmi-uUR-387997.jpg 4.4135
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

The Walls (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (47)

Kniha Za zdmi

Přidat komentář
xreni
02. července

Kniha mela pomaly rozjezd, skoro se mi nechtelo cist dal. A pak po cca 130stranach jsem se zacetla az do konce. Cetla jsem do noci, abych se dozvedela konec. Nevim jestli prekvapil, ale necekala jsem ho. A byla jsem trosku zklamana.

petula22
13. června

Knížka se četla velmi dobře, doporučuji

romana0733
11. června

Tak to byla jízda. Kniha měla spád, dobře se četla, neměla žádná hluchá místa, často jsem přemýšlala, co bych udělala já, být v kůži hlavní hrdinky. Vůbec jsem netušila, jak to nakonec dopadne, i když člověk věděl co se stalo, kdo za tím byl. Knihu doporučuji přečíst, stoji za to.

Olous1
08. června

Tak právě jsem dočetla a musím říct, že to bylo velmi emotivní. V knize jsou velmi závažné témata, jako je domácí násilí, trest smrti. Trochu jsem věřila v lepší osud Cliftona,ale bohužel se tak nestalo.Jeho poslední dopis Kristy byl moc smutný. Jinak kniha určitě stojí za přečtení, ale upozorňuji není pro citlivé jedince.

alexis818
31. května

Vynikající psychologický pohled na jeden špatný okamžik vživotě,který může rozhodit vše kolem vás.Moc se mi to líbilo.Doporučuji.

medialstar
22. května

Jeden z těch lepších thrillerů, který mě hned vtáhl a pustil až na konci. Spravedlnost, zločin, trest, svědomí - to je oč tu běží. A taky o to, když je váš nejbližší největším nepřítelem.

pavlinka0250
20. května

Opravdu bych nechtěla být v kůži Kristy. Skvěle napsaná kniha u které jsem se ani chvilku nenudila.
Doporučuji.

MirkaProk
19. května

Vcelku dobrá kniha. Dobře a rychle se četla, jelikož dokáže čtenáře udržet v napětí, jak to asi dopadne. Hrozně jsem si přála, aby to s Clifftonem dopadlo jinak, ale bohužel se tak nestalo.


Štítky

thrillery pro ženy

Autor a jeho další knihy

Hollie Overton
americká

Kniha Za zdmi je:

v Právě čtených3x
v Přečtených155x
v Čtenářské výzvě61x
v Doporučených10x
v Knihotéce69x
v Chystám se číst133x
v Chci si koupit39x
v dalších seznamech1x