Nikomu ani slovo

Napínavý příběh o lékaři, který přišel před lety při přepadení o manželku a nyní je znovu vtažen do dramatických událostí. Už je to osm let, co byl mladý pediatr a novomanžel David Beck přepaden a ztratil přitom svou milovanou ženu Elizabeth. Stále se tím trápí a navíc ho tíží temná událost jeho života, ke které se zatím nikomu nepřiznal. Tajemné zprávy v počítači mu dají nečekanou naději, že jeho manželka je naživu; zároveň se tím spustí řetězec nového vyšetřování, na povrch vyplouvají mnohá tajemství a starý případ spěje k novému řešení. Kriminální román s thrillerovými prvky má sympatického hrdinu a zajímavou zápletku. Průměrná oddechová četba....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21506/nikomu-ani-slovo-rAc-21506.jpg 4.5302
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Knižní klub

Tell no one (2001)

Kniha Nikomu ani slovo

niknikita

Pěkně promyšlená zápletka, kterou pan Coben propletl spoustou postav a možná trochu dost celý děj zkomplikoval. Nebýt toho, že jsem v polovině četby ztrácela pozornost, hodnotila bych ještě výš. Závěr zato nabral pořádný spád, takže Nikomu ani slovo je dobrý příběh, který se hezky čte.

vera4669

Super kniha, vtáhla mě do děje a nepustila. Bylo to první setkání s autorem a určitě ne poslední

Lucka.79

Tak tohle mě hodně bavilo. Kniha je chytlavá a hned si mě zaháčkovala a já musela číst dál a dál, abych odhalila celý ten propletenec. Určitě to nebyla má poslední kniha od tohoto autora.

helenkan

To bylo fakt dobrý čtení. Knížka plná napětí,zajímavých propletenců a šokujícího odhalení. Pan spisovatel umí čtenáře pořádně napínat a pak překvapit.

jankaander

Super poctenicko. Doporučuji.....

DericCaster

Knížku jsem si pořídil v akci 4+1 spíš jen tak, že se mi líbila, ale vlastně jsem autora nějak moc neznal... No ale teď je mi jasné, že budou následovat i další díla od Harlana Cobena. Knížka se velmi dobře četla, byla velmi napínavá a v závěru i oko zvlhlo...

fofinkax

Po dlouhé době kniha s detektivní zápletkou a prvky psychothrilleru, která mě naprosto vtáhla do děje a pohltila tak, že jsem ji přečetla na jeden zátah se zatajeným dechem. Úžasná, strhující, překvapivá. Moc se mi líbila.

axspevak

Prvni knizka od tohoto autora a sedla mi. Inteligentni cteni,vse do sebe zapadalo. Na zacatku jsem mela trochu problem v orientaci,kdo je kdo,kde s kym,co kdo delal..Ale moc se mi libilo,ze me kniha nutila celou dobu premyslet,jak ze ono to vlastne bylo.Fakt to bylo pekny.