Nikomu ani slovo

Nikomu ani slovo

Napínavý příběh o lékaři, který přišel před lety při přepadení o manželku a nyní je znovu vtažen do dramatických událostí. Už je to osm let, co byl mladý pediatr a novomanžel David Beck přepaden a ztratil přitom svou milovanou ženu Elizabeth. Stále se tím trápí a navíc ho tíží temná událost jeho života, ke které se zatím ni... celý text

Už je to osm let, co byl mladý pediatr a novomanžel David Beck přepaden a ztratil přitom svou milovanou ženu Elizabeth. Stále se tím trápí a navíc ho tíží temná událost jeho života, ke které se zatím nikomu nepřiznal. Tajemné zprávy v počítači mu dají nečekanou naději, že jeho manželka je naživu; zároveň se tím spustí řetězec nového vyšetřování, na povrch vyplouvají mnohá tajemství a starý případ spěje k novému řešení. Kriminální román s thrillerovými prvky má sympatického hrdinu a zajímavou zápletku. Průměrná oddechová četba. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21506/nikomu-ani-slovo-jl3-21506.jpg 4.4182

Tell no one (2001)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Knižní klub

Lenka.Vílka
dnes

Takže další v pořadí od H.C, kterému začínám propadat, jeho styl se mi líbí a všechno mu sežeru i s navijákem. Příběh Davida a jeho mrtvé ženy. Tedy, mrtvé nebo ne? Je ve vězení její vrah, nebo je to někdo jiný? Třeba manžel? Nebo je za tím vším tajemstvím hodně šílená teorie? Autor se mnou rozehrál dobrou hru a to oceňuji. Ani jednu kapitolu jsem se nenudila. Jednou jsem myslela, že je to tak a potom zase jinak, abych mohla stavět od začátku. Přečteno nečekaně rychle a kniha mi přivodila příjemné odpoledne.
(Čteno první vydání s původním překladem na starém žlutém papíře.)

vlčice68

Mohu srovnávat pouze s knihou Šest let, kterou jsem od Cobena četla. V úvodu mě napadlo jediné, jak typické pro autora - život hlavní postavy se rozpadá a ztráta milované osoby. Ale brzy jsem změnila názor. Za mě jeden z nejlepších thrillerů.

kudrdlinka

Je to první kniha od Cobena, kterou jsem četla, a četla se mi dobře. Chytila mě od prvních stránek, měla spád a nutila mě číst dál a rychleji. Konec byl trochu zamotaný, ale překvapivý. Časem sáhnu po dalším Cobenovi.

ladyfromskye

Jak jen to Harlan Coben dělá, že mě ke každé knížce přiková těmi nejsilnějšími řetězy a nepustí mě, dokud nedočtu a málem z toho překvapení nedostanu infarkt? Že by snad upsal duši ďáblu? Vynikající čtení, už se těším na další Cobenova díla.

intelektuálka

Coben patří mezi mé oblíbené autory, je svůj. Dokáže dobře vystavět zápletku.
DOPORUČUJI.

Pavlnka

Výborná kniha, přečteno jedním dechem. Sice mi konec přišel trochu překombinovaný, ale určitě sáhnu po dalších knihách tohoto autora.

ZuK1

Čtivé, napínavé ... poměrně útlá kniha proti všemu, co jsem poslední dobou četla, takže vhodné i do kabelky a na krátké cesty ...

Danago

Tak jak píše Harlan Coben nepíše nikdo. Super napínavé po celou dobu čtení. A konec překvapivý jako vždy. Já jsem opět nadšená.

kozisek1

Už dlouho jsem nečetla tak napínavou knihu.Od tohoto autora druhá a naprosto musím říct, že autor to umí.

Ajuszka

Zase super cteni :) Coben je zkratka borec,ale rozhodne to neni jeho nejlepsi :)

aja0661

Tohle byla moje prvni od Cobena a uplne me nadchla! Miluju tyhle zamotany zvraty. Ale je fakt, ze takovy konec jsem necekala a bylo to jedine dobre! Za me super a doporucuju! Mam pripravene i dalsi autorovy knihy, tak jsem moc zvedava.

MarieH

Děj je napínavý, čtivý, ale na konci je z toho klasická gansterka. Škoda, do půlky knihy to byl napínavý tajemný příběh.

Pavlína67

Myslela jsem, že knihu jen tak rozečtu a budu pokračovat další večer, ale už jsem ji neodložila... A za tento zážitek jsem autorovi velmi vděčná, neboť něco takového už se mi příliš často nestává.

agatha2

Opět další dobrý Coben. Já jem spokojená. Ano, jeho knihy jsou, jak někteří žehrají, až příliš překombinované, ale já jsem si na to u něj zvykla a už bych to ani nechtěla jinak. Líbí se mi, jak mě nakonec vždycky dostane

Prateri

Kniha poskytuje napínavý děj po celou dobu četby. A tak jsem četla a četla celý den.
V dalším komentáři bych jen opakovala, co napsali ostatní přede mnou. "Nikomu ani slovo" si zaslouží hromadu čtenářů i plný počet hvězdiček.

Didi15

Tak co k Harlamovi napsat. Jedině, že to opět mistrovský napínavý kousek. Bavilo mě to od začátku do konce. Jedině snad to, že bych to nechala zakončené dřív, než úplným přiznáním na konci.:)

PetK

Váhala jsem mezi 4 a 5 hvězdičkami. Kniha od začátku vzbuzuje napětí a zvědavost, líbí se mi střídání vyprávění v první a třetí osobě, dodává to švih a udržuje pozornost, nabízí různé úhly pohledu. Ke konci mi to připadalo malinko natahované, ale problém dočíst jsem určitě neměla. Byla to moje první kniha od autora a rozhodně se podívám i po dalších.

astroweb

Druhá autorova přečtená kniha, opět velmi čtivé, zajímavé.

AndyK

Myslím, že můj seznam oblíbených autorů se brzy rozšíří... Moje první setkání s panem Cobenem a musím říct, že jiskra přeskočila :-D Ne, teď vážně. Opravdu skvělý a do detailu promyšlený příběh. Klobouk dolů a těším se na další!

konicekbily

Pan spisovatel dokonale promyslel zápletku, pro svůj gradovaný příběch dosadil vhodné postavy a rozuzlením čtenáře potěšil. Jdu pro Váš další kousek, Mistře!

Šánka

Výborná detektivka. Pan Coben mě baví čím dál víc.
Je to jeho starší kousek, který nedávno vyšel podruhé a bylo to parádní čtení. Napínavé, záhadné po celou dobu a ten vymakaný závěr !!! To závěrečné zúčtování mně přišlo tak trochu jako z filmu ,,Tenkrát na západě" :-). No, dobré to bylo, ne....vynikající !!!

harena

Výborná, pro mě dokonalá detektivka, čtivá, bez vodotrysků krve a vydloubaných očí a přesto napínavá od začátku do konce. Kniha vás nepustí, dokud nedočtete poslední stránku. A závěr knihy se mi opravdu líbil. Těším se na další knihy Harlana Cobena :)))

zdehan
27.12.2016

Super kniha vřele doporučuji

Michnicka
13.12.2016

Výborná detektivka, která byla napínavá už od začátku. Nedokázala jsem jí na dlouho odložit, přečetla jsem během chvilky. Celý děj je promyšlený a konec vymazlený. Nic neuspěchal, ani zbytečně neprodlužoval. Doporučuji všem!

vsvobo
12.12.2016

Jedna z těch TOP krimi trillerů, jaké jsem kdy četla. Nemola jsem se o knihy odtrhnout a hltala stránku za stránkou. První knížka od Cobena a určitě ne poslední. Skvělé čtení!

adelaska
02.12.2016

Perfektní. Tady jsem netušila už vůbec nic. Coben mě stále nepřestává překvapovat. Všechny jeho díla jsou dokonalé a toto není výjimkou.

Thanyss
16.10.2016

Jedno opoledne, několik popraskaných žilek v oku a neschopnost odložit knihu byť jen na malý okamžik. Coben nezklamal a i tady rozjíždí neuvěřitelnou jízdu plnou mystifikace, paranoie, lží, polopravd a místy pěkně zběsilého tempa.

pepa4081
04.06.2016

Skvělá detektivka má třetí od H. C. a zatím nejlepší. Zajímavý příběh, nečekané zvraty a konec. Jen některé postavy se mi zdály dost nereálné, ale na to si u pana Cobena začínám zvykat. Velmi uspokojivé.

Veroba
22.05.2016

Čekala jsem napětí od začátku do konce. Bohužel od druhé poloviny jsem se musela do čtení vyloženě nutit. Děj se dal snadno předvídat, vadily mi rádoby filozofické úvahy Davida. Zkrátka za mě velké zklamání.

Jezevčice
07.01.2016

Další skvělá kniha od Cobena. Jako i přechozí knihy je tahle čtivá, do dvou dnů nemáte co řešit :) Napínavá, hrdinovi celou dobu držíte pěsti a nemůžete se dočkat, jak to vlastně skončí. Rozhodně doporučuji, stejně jako ostatní knihy autora. Konec mě i překvapil, popravdě... Autor píše velmi příjemným stylem a já jsem ráda, že jsem ho objevila. Pokud stejně jako já nemáte rádi zatuchlé detektivky plné zhýralých policistů, kteří mají pletky s každou druhou svědkyní, mohu Cobena doporučit.