Nikomu ani slovo

Napínavý příběh o lékaři, který přišel před lety při přepadení o manželku a nyní je znovu vtažen do dramatických událostí. Už je to osm let, co byl mladý pediatr a novomanžel David Beck přepaden a ztratil přitom svou milovanou ženu Elizabeth. Stále se tím trápí a navíc ho tíží temná událost jeho života, ke které se zatím nikomu nepřiznal. Tajemné zprávy v počítači mu dají nečekanou naději, že jeho manželka je naživu; zároveň se tím spustí řetězec nového vyšetřování, na povrch vyplouvají mnohá tajemství a starý případ spěje k novému řešení. Kriminální román s thrillerovými prvky má sympatického hrdinu a zajímavou zápletku. Průměrná oddechová četba....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21506/nikomu-ani-slovo-rAc-21506.jpg 4.4384
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Knižní klub

Tell no one, 2001

Kniha Nikomu ani slovo

petrels

Dobrá detektivka. Do poloviny zbytečně zdlouhavé, (proto ne plný počet hvězdiček) ale od půlky skvělé.

jprst

Hodně dobrá detektivka, perfektní zápletka, svižný děj s celou řadou nečekaných zvratů dovedený až k překvapivému závěru. Zkrátka autor opět nezklamal.

zdenkacte
15.12.2020

Napínavé čtení, které vás nenechá vychladnout.

capricorn__
08.12.2020

Pro mě je tato kniha od Cobena nejoblíbenější. Ze všech jeho knih mi nejvíce sednul hlavní hrdina, (tradičně zamotaný) případ a i přesah do osobního života hlavního hrdiny. Líbily se mi překroucené a nejasné informace - na začátku jedné kapitoly si nemůžete být vůbec jistí, jak dopadne její konec. Kniha se četla sama a docela mě mrzelo, že jsem se dostal na konec, protože jsem si četbu opravdu užíval. Konec se mi moc líbil, autor vše dotáhl do konce a dovysvětlil šedá místa. Propojení milostné a té detektivní linie mi sedlo a hezky se propojovalo.

mystar
09.09.2020

Napinave cteni, plne zvratu. Kniha se cetla velmi dobre, postupne nabirala spad a na konci prekvapeni. Spokojenost. Oblibila jsem si hlavni postavu a dokonce i pravnicku Hester (jeji slovnik :-) ).

Marciem
20.07.2020

Další knížka, od které se jen těžko odcházelo. Přečtená za dva a půl dne a to jen proto, že do práce se prostě chodit musí. Jinak bych to zvládla na jeden zátah. Krásně psaný napínavý příběh a ten závěr - super! I propracovanost postav a jejich vzájemnou propletenost musím chválit. Není co vytknout. Super čtenářský zážitek.

Ctenar1202
18.05.2020

Má první kniha od Harlana Cobena. Četla jsem, že píše bravurní dechberoucí kriminálky....no nevím, za mě průměr a nebo toho mám načteno už tolik, že mě jen tak něco nepřekvapí.

Lubisek
24.04.2020

Moje druhá knížka od Harlana - a je to ještě lepší než napoprvé (Cizinec)! :)

Velmi zajímavý příběh. Prolínání pohledů dodává knize na čtivosti a napětí. Kapitoly jsou členěny ideálně. Končí tak, že vás prostě nutí pokračovat ve čtení, jelikož musíte vědět, jak to celé bude pokračovat.

Ze začátku máte pocit, že všechno víte úplně nejlíp. Jsou vám vlastně odhaleny tváře vrahů. Ale teprve až na poslední stránce se vám všechny informace spojí dohromady a až teprve po dočtení té finálové stránky vám celý příběh dává smysl - prostě a jednoduše všechno zapadne do sebe.
FANTAZIE! ;)

detektivky zfilmováno napětí

Harlan Coben
americká, 1962

všech 21 knih autora

Kniha Nikomu ani slovo je v

Právě čtených5x
dalších seznamech4x