Nikomu ani slovo

Napínavý příběh o lékaři, který přišel před lety při přepadení o manželku a nyní je znovu vtažen do dramatických událostí. Už je to osm let, co byl mladý pediatr a novomanžel David Beck přepaden a ztratil přitom svou milovanou ženu Elizabeth. Stále se tím trápí a navíc ho tíží temná událost jeho života, ke které se zatím nikomu nepřiznal. Tajemné zprávy v počítači mu dají nečekanou naději, že jeho manželka je naživu; zároveň se tím spustí řetězec nového vyšetřování, na povrch vyplouvají mnohá tajemství a starý případ spěje k novému řešení. Kriminální román s thrillerovými prvky má sympatického hrdinu a zajímavou zápletku. Průměrná oddechová četba....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21506/big_nikomu-ani-slovo-rAc-21506.jpg 4.4427
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub

Tell no one, 2001

Kniha Nikomu ani slovo

wendulka0502

No teda...když už jsem si myslela že vím jak to bylo a kdo zatím stojí tak mi hned další kapitola rozmetala moji teorii na kousky...napínavé od začátku do konce. A další položka čtenářské výzvy hotova.

Adhara

Kniha „Šesť rokov“, len v ružovom. Zo šiestich rokov je osem, zo svadby smrť, inak zápletka aj jej rozuzľovanie prebiehali ako predtým. Táto kniha je z tejto dvojice titulov lepšie písaná, ale ani to nie je žiadna sláva. Štýl je až príliš jednoduchý, takmer školácky, odosobnený, plytký, prvoplánový. Kvôli spracovaniu som sa nemohla do hlavného hrdinu vcítiť, hoci mal pohnutý osud. So žiadnou z postáv sa nedalo stotožniť, veriť jej, žiadna nepôsobila živo. Najmä Elizabeth je až príliš dokonalá. Ak by to bolo spracované lepšie, obložené väčším množstvom ochucujúcich omáčok, a ak by som, pravda, nečítala takmer identickú knihu už predtým, mohlo to byť na päť hviezd. Takto sú to ledva-ledva tri. Skrátka, autor znova sklamal.

kalache
27.11.2021

...autor si s námi na závěr pěkně pohrál,což...

Jirka92333
12.08.2021

Skvělá detektivka!!! Napínavé, plné zvratů a svižný děj k tomu. Na to že jsem tuto knihu pořídil z výprodeje, náhodně aniž bych věděl o čem bude tak trefa do černého. Můžu jen doporučit!!!

Dani25
16.07.2021

Spočiatku veľmi zaujímavé, neskôr podľa mňa príliš prekombinované. Osem rokov nikto nič neriešil a zrazu všetci. Pravdu sa dozviete až na poslednej strane.

Icequeen
04.07.2021

Čítalo sa mi príjemne. Autor píše jednoduchým (nie hlúpym) štýlom, oči ľahko kĺzajú po texte, nezasekávate sa pri kľučkovaní medzi krkolomnými súvetiami a nedusíte sa zbytočnou vatou. Napínavé, nie príliš komplikované a zábavné. Aj nejaký ten zvrat prekvapí. Určite pozriem aj film natočený Francúzmi - Ne le dis à personne (keby niekoho náhodou zaujímalo).

DvěTéčka
28.04.2021

Velmi napínavá kniha!

Vlaďkaa4
23.03.2021

První kniha od autora, byla velmi čtivá a zápletka se nakonec ještě zamotá. Ikdyz už to vypadá jako vyřešené. Takze kdo bude číst, počkejte si opravdu na poslední stranu knihy.