Vendulik Vendulik komentáře u knih

Šéf Šéf Vi Keeland

Parádní kniha. Začátek byl sice takový zmatený ale postupně jsem se do příběhu tak zakousla, že jsem knihu musela dočíst na jeden zátah.

22.03.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Velice zábavné čtení, některé mě hodně bavilo. Líbilo se mi jiskření mezi hlavními hrdiny. Ale je to takový klasický příběh. Ona chudá a on bohatý zamilují se do sebe a je z toho láska až do konce života.

17.09.2021 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Za mě 5 hvězdiček. Parádně napsaná kniha. Hodně jsem se u ní bavila a smála.

15.11.2019 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Kniha mi doslova vyrazila dech. Krasně napsaný příběh. Hlavní hrdinka má můj velký obdiv. Jsem zhnusená co je schopno lidstvo provádět. Knihu bych zařadila do povinné četby na školách.

26.09.2018 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Velice výborné počtenicko. A konečně kniha, kde si hlavní hrdina nechal svůj zlý charakter a nestal se z něj hodný tunta. Doporučuji všem k přečtení.

09.04.2021 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Kniha je čtiva, oddechová a vtipná. Summer mě hodně bavila ale něco mi k tomu příběhu chybělo. Bylo fajn si číst o postavách z první serie. Docela jsem se u knihy tak zasmala.

22.01.2021 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha přečtená jedním dechem. Má všechno napětí, erotiku a taky romantiku. Parádní a strhující příběh.

25.11.2020 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Kniha mě tedy vůbec neoslovila. Nejslabší z celé série. Hlavní hrdinka mě neustále vytáčela s tou svou logikou. Od Tuckera jsem taky nevěděla co čekat. Za mě tedy ne.

04.11.2020 1 z 5

Schindlerův seznam Schindlerův seznam Thomas Michael Keneally

Kniha skvělá, jen jsem se ztrácela v počtech jmen v knize. Hodně mě tato kniha obohatila a klobouk dolů před pánem Oskarem.

02.09.2020 4 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Zajímavý příběh. Kniha se mi líbíla. Je velice čtivě napsaná a dobře se čte. Jsem zvědám, jestli bude další pokračování. Konce tomu napovídal.

19.08.2020 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Nevím, proč má kniha tak vysoké hodnocení. Začatek se sám o sobě super ale v průběhu jsem se začala nudit a hodně mě rozčilovali hlavní postavy.
Příběh je dobře čtivě napsaný a rychle se čte. Skladba vět je taky super. Ale něco mi v knize chybělo.

09.12.2021 3 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Kniha je naprosto skvělá. Uchvátila mě její obálka a proto jsem si ji koupila.

Příběh je podobný od série Mony Kasten Začít znovu.

Kniha je nenáročná a velmi čtivě napsána.

01.12.2021 5 z 5

Hluboká modř moře Hluboká modř moře Marie Lamballe (p)

Tato kniha předčila mé očekávání. Je prostě úžasná. Nemohla jsem knihu vůbec z ruk pustit a proto jsem ji přečetla na jeden zátah.

27.10.2021 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Skvělá kniha. Konec ale mohl být malinko napínavější. Vtipné, romantické a velice čtivé.

17.07.2020 5 z 5

Vo dvojici Vo dvojici Nicholas Sparks

Opět autor nezklamal. Ze zezačátku byla kniha knížka velice nudná ale závěr byl famózní. Vivian tu jsem nesnáším a neskutečně mě vytáčela.

26.11.2017 5 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Tato kniha je pro mě velké zklamání. Děj nudný a zdlouhavý. Předem bylo jasné jak celý příběh dopadne.

08.06.2017 2 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Tuto knihu bych do školy zařadila jakou povinnou. Krásný příběh holčičky, která nakonec umřela v koncentračním táboru.

25.01.2017 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Super kniha. Ještě možná lepší než úpíří deníky:D

14.02.2011 5 z 5

Krásná kniha ale od příběhu jsem očekávala více a ten konec nebyl moc dobrý. Bavila jsem se bojem mezi hlavními hrdiny. Je to taková odpočinková kniha na dovolenou. Neurazí ale člověk na ní hned zapomene.

15.09.2021 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Dlouho jsem uvažovala, jakou recenzi k této knize napíšu. Je pro mě malinko zklamaním. První polovina knihy byla velice nudná, ale druhý čast knihy byla o něco lepší. Ale i tak je pro mě příběh průměrný a to nejen díky častým překlepům v knize, kdy věty potom nedávaly smysl.

11.06.2021 3 z 5